خبر

 • تک بورد - حلقه های کمدی Cyberpunk 2077 که قبل از انتشار بصورت آنلاین توسط CD Projekt ایجاد شده است

  حلقه های کمدی Cyberpunk 2077 که قبل از انتشار بصورت آنلاین توسط CD Projekt ایجاد شده است
  18 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ فیلم های مونتاژ اشکال کمدی Cyberpunk 2077 چیز جدیدی نیست. یوتیوب از زمان انتشار بازی در دسامبر با آنها بسته بندی شده است ، اما مواردی که به تازگی در اینترنت فاش شده اند دارای یک ویژگی منحصر به فرد هستند: آنها توسط توسعه دهنده CD Projekt Red قبل از راه اندازی Cyberpunk 2077 ساخته شده اند.

  همانطور که توسط VGC گزارش شده است ، به نظر می رسد ویدئوها (بعضی از قسمت ها NSFW هستند) بخشی از نشت های ناشی از حمله باج افزار به CD Projekt در اوایل سال جاری بوده است. همچنین گفته می شود که این نشت ها شامل کد منبع Cyberpunk 2077 و The Witcher 3: Wild Hunt بوده است. قبل از انتشار ، احتمالاً به این دلیل که توسعه دهندگان ، که هنوز در تلاشند بسیاری از اشکالات Cyberpunk 2077 را هفت ماه بعد برطرف کنند ، می دانستند که این مسئله با مشکلات روبرو خواهد شد - فقط بازی نسخه های PlayStation 4 و Xbox One اغلب می تواند مانند یک حلقه تعاملی اشکال باشد

  تولید کننده CDPR ، اسلاوا لوکیاننکا در توئیتی که اکنون حذف شده است ، واقعی بودن نشت را تأیید کرد و ویدئوها را به عنوان "یک ترکیب جالب از اشکالات جمع آوری شده توسط QA و توسعه دهندگان طی سالهای توسعه توصیف کرد." / p>

  "این توییت حذف شده است." pic.twitter.com/lxRSRslen6

  - تام وارن (tomwarren) 6 ژوئن 2021

  ممکن است بخاطر داشته باشید که چگونه در ماه ژانویه ، مارکین ایویسکی ، بنیانگذار CD Projekt در یک ویدیوی عذرخواهی گفت CDPR آزمایش بسیاری از مشکلات Cyberpunk 2077 را که بازیکنان تجربه کرده اند نشان نداد و این شرکت معتقد بود که روزانه وصله صفر به هر مسئله ای برمی گردد - اظهاراتی که باعث ایجاد ابروهای زیادی می شود. شاید حذف حلقه اشکال به عنوان محتوای جایزه ، اگر این اتفاق واقعاً باشد ، شواهد دیگری است که تیم می دانست RPG آن با مشکلات زیادی به خصوص در کنسول ها راه اندازی خواهد شد.

  با وجود فیلم هایی که ایجاد می شود به عنوان کمی سرگرم کننده ، هنوز هم نگاه بدی برای CD Projekt است که با یک دادخواست دسته جمعی از سرمایه گذاران روبرو است که ادعا می کنند با عدم اطلاع از شکل بازی قبل از انتشار ، قانون را نقض کرده است.

خبرهای دیگر از بازی