خبر

 • تک بورد - حفره های HTML نمای اجمالی از اعداد پیش سفارش اولیه Steam Deck را ارائه می دهند

  حفره های HTML نمای اجمالی از اعداد پیش سفارش اولیه Steam Deck را ارائه می دهند
  19 روز و 12 ساعت قبل

  سوراخ ولوها بعد از یک صبح عصبانی از پیام های خطای Steam.
  گرچه Valve به شدت از داده های فروش بازی های PC استراتوسفر محافظت می کند ، اما یک سوراخ HTML نادر در سرویس Steam نشان می دهد که تعداد مشخصی از Steam Deck ، سوئیچ اخیراً تأیید شده شرکت است مانند کامپیوتر بازی قابل حمل.

  بیشتر بخوانید اختصاصی: Valve در حال ساخت یک کامپیوتر بازی قابل حمل سوئیچ مانند 90 دقیقه اول دوره پیش سفارش سیستم در اوایل امروز است - به عنوان محدود به خریداران در آمریکای شمالی ، انگلیس و اتحادیه اروپا - پایگاه داده Valve سرفه شد به لطف متادیتای "صف" که در تماسهای قابل مشاهده عمومی با نسخه HTML Steam نمایش داده می شود ، تعداد دقیق پیش سفارش دهید. در طول آن زمان ، پاول Djundik ، خالق SteamDB ، شمار فروش را پیگیری می کرد و با توجه به شمارش او ، صف گزارش عمومی برای پیش سفارش های تایید شده از 110،000 در آن سه منطقه فروش فراتر رفت.

  تعداد Djundik محدود به SKU های گران قیمت Steam Deck بود ، بنابراین برآورد فروش ارزانترین نسخه 399 دلاری (که دارای 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی است) را شامل نمی شود. شمارش وی ، همانطور که توسط تصاویر دیگر کاربران از داده های فروش در طول 90 دقیقه اول پیش فروش پشتیبانی می شود ، به شرح زیر خلاصه می شود:

  مدل 512 گیگابایتی ، 649 دلار: 71،600 دلار (که 55،000 آن از آمریکای شمالی بود) مدل 256 گیگابایتی ، 529 دلار: 33000 دلار (که 28،000 آن از آمریکای شمالی بوده است)

  سایر کاربران برای محاسبه نزدیک به 10 هزار پیش سفارش مدل 64 گیگابایتی از آمریکای شمالی ، با محاسبه 64 گیگابایتی سایر مناطق ، تقلب می کنند.

  هر سه از زمان پرس ، مدل ها هنوز برای پیش سفارش موجود هستند. با این حال ، فقط خریداران در ابتدای دوره پیش سفارش می توانند ورود سخت افزار از اوایل "دسامبر 2021" را تضمین کنند. Valve همچنان به پذیرش پیش سفارش ها ادامه می دهد ، با برآوردهای ارسال شده برای مدل های 64 گیگابایتی و 256 گیگابایتی "Q1 2022" و برای مدل 512 گیگابایتی "Q2 2022".

  تبلیغات ، حتی پس از افتتاح دیوانه وار به فرآیند پیش سفارش Steam Deck ، این شرکت با خوشحالی هر تعداد سفارش مشتری را می پذیرد ، تا زمانی که مایل باشند در صف تولید مدل های بیشتری قرار بگیرند. همه پیش سفارش ها از الان تا یکشنبه 18 ژوئیه به یک حساب Steam در "وضعیت خوب" احتیاج دارند ، که با هر خریدی که از طریق Steam تا ژوئن 202 انجام می شود تأیید می شود. هنگامی که یکشنبه راه اندازی شد ، هر کسی می تواند به راحتی از طریق Steam سفارش دهد ، تاریخچه حساب لعنت می شود .

  این تا حد زیادی با در دسترس بودن آهنگ و رقص بی پایان که از کنسول های نینتندو ، سونی و مایکروسافت دیده ایم ، متفاوت است که همگی در اطراف مقدار متغیر سهام موجود در شخص ثالث هستند. خرده فروشان گزینه های فروش مستقیم سونی و مایکروسافت به طور مشابه پراکنده هستند ، اگرچه Xbox All Access در میان ضدعفونی کننده ترین گزینه های موجود در بازار است. این مستلزم پیوست کردن اعتبار حساب Xbox یک خریدار است - و مدل قیمت آن شامل اشتراک Game Pass Ultimate است.

  این تعداد بیش از 110،000 پیش سفارش در میان آشفتگی آشکار سرور رخ داد ، زیرا اولین خریدهای Steam Deck با خطا مواجه شد. پیام ها و طلسم های کارتونی احساسی. بدتر اینکه ، برخی از خریداران احتمالی با این ادعای توهین آمیز مواجه شدند که "در چند ساعت گذشته اقدام به خریدهای زیادی کرده اند" - احتمالاً به دلیل اینکه سایت خود به کاربران گفته است صفحات پر از خطای خود را تازه کنند. این نقطه انتهایی نقطه صف یک کاربر را به پشت خط متصل می کند.

  خواندن بیشتر سوراخ های HTML اطلاعات حساس را برای حساب های کاربر "خصوصی" بخار در معرض قرار می دهد اطلاعات خرید ناشناس که به عنوان فراداده عمومی ظاهر می شود به ویژه سوراخ HTML نامطبوع ، اما اولین موردی نیست که در سرویس Steam Valve با آن روبرو شده ایم. گزارش سال 2013 توسط Kyle Orland از Ars ، این شرکت را به سمت وصله ای سوق داد که باعث شناسایی بسیاری از اطلاعات بالقوه کاربران در معرض دید عموم شد ، مخصوصاً برای کاربرانی که اطلاعات خود را فقط به عنوان خصوصی یا دوستان علامت گذاری می کردند. از آن زمان اورلند با بررسی تعداد ارقام فروش و شماره کاربر Steam بر اساس نشت داده ها و تفسیرهای مختلف ، آن گزارش را دنبال کرده است.

  لیست تصاویر توسط Valve

خبرهای دیگر از بازی کردن