خبر

 • تک بورد - حداقل و Halo Infinite الزامات رایانه شخصی در لیست Steam نشان داده شده است

  حداقل و Halo Infinite الزامات رایانه شخصی در لیست Steam نشان داده شده است
  28 روز و 5 ساعت قبل

  Valve حداقل و توصیه شده سیستم مورد نیاز برای نسخه رایانه شخصی Halo Infinite را منتشر کرده است. اکثر سکوهای بازی نیمه مدرن باید حداقل الزامات را برآورده کنند ، اگرچه اگر می خواهید بیشتر آب نبات را بازی کنید ، به سیستم قوی تری احتیاج دارید.

  لیست Steam Valve اشاره می کند که Halo Infinite برای رایانه شخصی ساخته شده است. با استفاده از تنظیمات گرافیکی پیشرفته ، پشتیبانی فوق العاده گسترده / فوق گسترده و اتصال سه کلید به علاوه ویژگی هایی مانند فریم فریم متغیر و مقیاس پویا ، به عنوان بهترین تجربه Halo در رایانه تا به امروز شناخته شده است.

  مانع ورود به سیستم رایانه شخصی به نظر می رسد (در حال حاضر):

  حداقل شرایط مورد نیاز:

  سیستم عامل: Windows 10 RS3 x64 CPU: AMD FX-8370 یا Intel Core i5-4440 RAM: پردازنده گرافیکی 8 گیگابایتی: AMD RX 570 یا Nvidia GTX 1050 Ti DirectX: نسخه 12 ذخیره سازی: 50 گیگابایت فضای در دسترس

  شرایط مورد نیاز:

  سیستم عامل: Windows 10 19H2 x64 CPU: AMD Ryzen 7 3700X یا RAM i7-9700K Intel: 16 گیگابایت GPU: Radeon RX 5700 XT یا Nvidia RTX 2070 DirectX: نسخه 12 ذخیره سازی: 50 گیگابایت فضای در دسترس

  شایان ذکر است این واقعیت است که لیست Valve مشخص نمی کند که با چه سطوح عملکردی می توانید انتظار داشته باشید حداقل و سخت افزار توصیه شده.

  سخت افزار Tom به Xbox مراجعه کرد و به او گفته شد که حداقل و مشخصات توصیه شده ممکن است کمی در شروع به راه اندازی ، زیرا توسعه دهنده 343 Industries می خواهد به بازیکنان راهنمایی کافی برای تصمیم گیری پیش خرید / پیش نصب با توجه به پیش فروش سفارشات را بدهد.

  Halo Infinite ششمین ورودی اصلی است در حق رای دادن طولانی مدت از نظر زمانی ، داستان داستان Halo 5: Guardians را متوقف می کند و بازیکنان را در کنترل Master Chief قرار می دهد زیرا او بی رحمانه ترین دشمنان خود را تا به امروز روبرو می کند. این بازی دارای یک حالت کمپین استاندارد و همچنین یک حالت چند نفره رایگان برای بازی با به روزرسانی های فصلی است که تجربه را در طول زمان متحول می کند.

  در ابتدا انتظار می رفت Halo Infinite عنوان راه اندازی برای سری Xbox باشد خانواده ، اما به دنبال انتقاد طرفداران در مورد فیلم های اولیه گیم پلی به تاخیر افتاد. در حال حاضر قرار است در تاریخ 8 دسامبر 2021 بر روی Xbox One ، Xbox Series و Windows PC عرضه شود.

  مایکروسافت چند روز پیش نسخه محدود Halo بیستمین سالگرد Xbox Series X را اعلام کرد ، اما موفق باشید در تلاش برای تأمین آن به پیش خرید بسته نرم افزاری 550 دلاری ، که شامل کنسول سفارشی Xbox Series X و کنترل کننده تطبیق به همراه بارگیری دیجیتالی Halo Infinite است ، یا قبلاً فروخته شده است یا در لیست ناموجود قرار گرفته است / به زودی در همه خرده فروشان اصلی از جمله آمازون ، Target ، Best Buy ، Walmart و مستقیماً از Microsoft. در فهرست Steam ">

  بررسی سریع لیست های فروخته شده eBay نشان می دهد که اکثر خریداران به ظاهر مشروع (کسانی که امتیاز بازخورد بالایی دارند ، حساب های اسپم تازه ایجاد شده بدون بازخورد) حدود 1000 دلار پرداخت می کنند برای حقوق پیش سفارش.

  انتظار می رود اولین بسته ها حدود 15 نوامبر ارسال شوند.

خبرهای دیگر از بازی