خبر

 • تک بورد - حالت چند نفره Watch Dogs Legion تا اوایل سال 2021 به تأخیر افتاد

  حالت چند نفره Watch Dogs Legion تا اوایل سال 2021 به تأخیر افتاد
  16 روز و 17 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آیا مشتاقانه منتظر بازی عنصر چندنفره Watch Dogs Legion در هفته آینده بودید؟ متأسفانه پس از اعلام تأخیر Ubisoft برای اوایل سال 2021 ، مالکان نمی توانند حالت آنلاین را تجربه کنند.

  پس از ماه ها هیاهوی تبلیغاتی ، Watch Dogs Legion ماه گذشته با بررسی های مثبت وارد شد ، اگرچه اتفاق نظر کلی این بود که در گروه "خوب خوب نیست" قرار می گیرد. به دلیل بزرگی آن ، عملکرد رایانه ای رایج و اشکالات بیشماری که پشت تعویق حالت چند نفره است ، کمکی نکرده است.

  "به عنوان بخشی از تعهد خود برای حل مشکلات بازی ، تصمیم گرفتیم به تعویق انداختن حالت آنلاین Watch Dogs: Legion تا اوایل سال 2021 ، "این شرکت توضیح داد. "این به ما این امکان را می دهد که بر روی رفع مشکلات تک نفره تمرکز کنیم ، و به ما فرصت بیشتری می دهد تا تجربه آنلاین را امتحان کنیم تا به اطمینان از راه اندازی صحیح حالت کمک کنیم."

  چند نفره Watch Dogs Legion قرار است در 3 دسامبر برسد. خبر خوب برای کسانی که هنوز در خیابان ها و آسمان های لندن مشغول کاوش هستند این است که بروزرسانی 2.2 در این هفته برای افزودن دکمه ذخیره دستی هنگام پرداختن به برخی از اشکالات و خرابی ها منتشر می شود.

  Ubisoft قول می دهد که به روزرسانی های بیشتری انجام شود در سرتاسر دسامبر فرود بیاید که ثبات بازی را بهبود بخشد. همچنین اضافه می شود که بهینه سازی های بیشتر گرافیکی رایانه نیز به بیرون کمک می کند و به بازی در رسیدن به سرعت 60 فریم در ثانیه در پردازنده های گرافیکی پیشرفته کمک می کند - خبر خوشامدگویی برای بازیکنانی که برای رسیدن به هرجای دیگری باید تنظیمات گرافیک را رها کنند.

خبرهای دیگر از بازی