خبر

 • تک بورد - حالت چند نفره رایگان بازی Halo Infinite اکنون در دسترس است

  حالت چند نفره رایگان بازی Halo Infinite اکنون در دسترس است
  22 روز و 2 ساعت قبل

  بسیار مورد انتظار: Halo Infinite با اولین نمایش گیم پلی خود شروعی دشوار داشت، اما توسعه دهنده 343 Industries اکنون همه چیز را تغییر داده است. طرفدارانی که در رویدادهای مختلف بتا بسته آن شرکت کرده‌اند، از گیم‌پلی، سبک هنری و تنوع سلاح‌ها و موارد دیگر تمجید کرده‌اند. اکنون، برای پیوستن به این سرگرمی نیازی به خوش شانسی ندارید: حالت چند نفره Halo Infinite اکنون برای همه کاربران Xbox و PC بدون هیچ هزین

  می‌توانید آن را در Steam، فروشگاه مایکروسافت و Game Pass گیر کنید. تجربه کامل کمپین تک نفره (یا coop) هنوز در تاریخ 8 دسامبر راه اندازی می شود، بنابراین اگر خیلی مشتاق PvP نیستید، ممکن است ترجیح دهید منتظر آن باشید.

  با این وجود، دانلود چند نفره فقط انجام می شود. 26 گیگابایت، بنابراین احتمالاً ارزش یک عکس را دارد. در بدترین حالت، چند ساعت می کشی، و در بهترین حالت، ممکن است عاشق آن بشوی. من هنوز حالت چند نفره کامل را آزمایش نکرده‌ام، اما در چند مورد از «پروازهای آزمایشی» پیش از راه‌اندازی شرکت کردم و به من خوش گذشت. Halo Infinite مدرن است اما همچنان به ریشه های خود وفادار است. نحوه حرکت شما، نحوه استفاده از وسایل نقلیه، و نحوه کنترل اسلحه ها آشنا و تازه است.

  به افتخار بیستمین سالگرد Halo، سفر اسپارت شما به طور رسمی از امروز آغاز می شود. در فصل 1 #HaloInfinite، در نسخه بتای چند نفره که از امروز بر روی Xbox و PC شروع می شود، شیرجه بزنید!

خبرهای دیگر از بازی