techbord.com جوایز بازی رای گیری برای گروه انتخاب بازیکن را آغاز کرده است

اکنون رأی دهید: جوایز بازی 2020 در اواخر این ماه فرا می رسد ، اما جشن های پیش از رویداد در حال حاضر آغاز شده است. در اواخر ماه نوامبر ، برگزارکنندگان این رویداد به بازدیدکنندگان سایت Game Awards اجازه دادند بهترین انتخاب سال خود را در انواع مختلف انتخاب کنند. اکنون که این گزینه ها قفل شده اند ، رأی گیری قبل از رویداد به گروه Player's 'Choice منتقل شده است ، برنده آن ، برخلاف بسیاری از دسته های دیگ

سه دور رأی گیری برگزار می شود و اولین مرحله در حال انجام است. (تا زمان نوشتن) 16 ساعت دیگر اجرا می شود و سپس دور دوم همراه می شود. ما فرض می کنیم که بین هر دور 24 ساعت فاصله وجود دارد و به نظر می رسد گیمرها هر روز 10 رأی برای گذراندن دارند. Animal Crossing: New Horizons به تجربه های اخیر مانند Assassin \ \'s Creed Valhalla و Marvel \\' s Spider-Man: Miles Morales. خوشبختانه ، بازی های زیبایی وجود دارد که می توانید به آنها رأی دهید - نه فقط عناوین AAA ، و نه فقط عناوین مستقل ، بلکه بسیاری از عناوین هر دو اردوگاه.

اگر تصمیم دارید در Player شرکت کنید " رای گیری انتخابی ، در صورت تمایل به ما اطلاع دهید که کدام بازی ها را در نظرات زیر انتخاب کرده اید. من هنوز در مورد لیست کامل خود تصمیم نگرفته ام ، اما احتمالاً Doom Eternal ، AC Valhalla ، Ghost of Tsushima و Persona 5 Royal حداقل چند رأی من را خواهند خورد.

هر کاری انجام دهید ، رویداد کامل جایزه بازی جف کیلی را در 10 دسامبر در 4 بعد از ظهر PST از دست ندهید. همیشه ارزش تنظیم دارد ، زیرا نمایش به ندرت فقط مربوط به خود جوایز است. در واقع ، هرچند مهم ، آنهایی که تمایل دارند با اعلامیه ها و تیزرهای تبلیغاتی کاملاً جدیدی از بازی تداخل داشته باشند.

برخی از عناوینی که امیدواریم در این رویداد شاهد افشای آنها باشیم عبارتند از: از نرم افزار "Elden Ring \" "(با همکاری George RR Martin) و Starfield بتسدا ساخته شده است.

جوایز بازی رای گیری برای گروه انتخاب بازیکن را آغاز کرده است
gaming/جوایز-بازی-رای-گیری-برای-گروه-انتخاب-بازیکن-را-آغاز-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اسکالپرهای ذن 3 از 8720 فروش eBay تقریباً 1 میلیون دلار سود کسب کردند
techbord.com اپل به روزرسانی iOS / iPadOS 14.4 را ارائه می دهد و سه آسیب پذیری را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرند وصله می کند
techbord.com Xperia Pro سونی یک گوشی هوشمند 5G 2500 دلاری است که ورودی HDMI دارد
techbord.com کارت گرافیک های دسکتاپ Iris Xe اینتل به OEM ها ارسال می شود
techbord.com گوگل در مورد یک کارزار مهندسی اجتماعی کره شمالی که محققان امنیتی را هدف قرار داده هشدار می دهد
techbord.com محققان در حال کار بر روی هوش مصنوعی شطرنج بازی هستند که از مهارت سطح انسان تقلید می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.