خبر

 • تک بورد - جهش ۲۲ درصدی سهام GameStop پس از برنامه‌هایی برای پذیرش NFT و ارزهای دیجیتال

  جهش ۲۲ درصدی سهام GameStop پس از برنامه‌هایی برای پذیرش NFT و ارزهای دیجیتال


  20 روز و 23 ساعت قبل

  به نظر می رسد مانند یک سونامی بی امان که همه چیز را در مسیر خود نابود می کند، هیچ کس نمی تواند NFT ها را از تبدیل شدن به بخشی از بازی های جریان اصلی متوقف کند. GameStop موجودیت دیگری است که به پول‌سازی می‌پردازد و طبق گزارش‌ها تیمی را برای توسعه یک بازار آنلاین برای کالاهای مجازی ایجاد کرده است که شامل آیتم‌های درون بازی می‌شود.

  طبق گزارش وال استریت ژورنال، GameStop یک تیم 20 نفره را برای تمرکز بر NFTها و ارزهای دیجیتال گرد هم آورده است. گزارش شده است که در حال مذاکره با شرکت‌های ارزهای دیجیتال/بلاک چین و توسعه‌دهندگان/ناشران بازی برای پیشبرد برنامه‌های خود و ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض در بازی‌ها است و بازاری که اواخر امسال راه‌اندازی می‌شود.

  طبق گزارش‌ها، GameStop نیز در حال راه‌اندازی است. بحث و گفتگو با شرکا در مورد ایجاد تعدادی وجوه تا سقف 100 میلیون دلار برای سرمایه‌گذاری در سازندگان محتوای NFT و شرکت‌های بازی.

  به نظر می‌رسد روی آوردن به آیتم‌های مجازی و ارزهای دیجیتال بخشی از تلاش GameStop برای تبدیل شدن به آن باشد. اطراف ثروتش این شرکت در سال‌های اخیر دچار مشکل شده است زیرا مصرف‌کنندگان بیشتری نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها را نسبت به همتایان فیزیکی خود انتخاب می‌کنند. افزایش محبوبیت خدمات اشتراک بازی و پخش جریانی نیز بر فروش تأثیر می گذارد.

  https://techbord.com جهش <b>سهام</b> <b>GameStop</b> 22 درصد از برنامه‌های <b>پذیرش</b> NFT و ارزهای دیجیتال

  GameStop سال گذشته یک وب‌سایت اختصاصی NFT راه‌اندازی کرد، اگرچه در حال حاضر تنها راهی برای تبدیل شدن به یک خالق در بازار آینده NFT به مردم ارائه می‌دهد.

  p>

  CNBC گزارش می دهد که قیمت سهام این شرکت در یک ماه و نیم گذشته کاهش یافته است اما پس از گزارش وال استریت ژورنال، 22 درصد افزایش یافته است.

  توکن های غیر قابل تعویض در بازی ها ثابت می کند موضوع بحث برانگیزتر از حماسه لوت باکس 2017، زمانی که مشخص شد برای باز کردن تمام محتوای بازی پایه در Star Wars Battlefront 2 به 4528 ساعت گیم پلی (یا 2100 دلار) نیاز است. توسعه دهندگان Stalker 2 برنامه های NFT برای بازی آینده را کنار گذاشتند. با توجه به واکنش‌ها، و ویدیوی اعلام پلتفرم کوارتز یوبی‌سافت شاهد سیل زیادی از عدم پسندها بود. همچنین به نظر می رسد که هیچ کس NFT های Ghost Recon را نمی خرد.

  با این حال، یوبی سافت از NFT ها عقب نشینی نمی کند، در حالی که کونامی و اسکوئر انیکس قصد خود را برای پذیرش غیرقابل تعویض ها اعلام کرده اند. تنها بازیگر صنعت که علیه آنها صحبت می کند، کارگردان It Takes Two است، جوزف فارس، که گفت ترجیح می دهد تیراندازی شود تا اینکه NFT ها را به بازی های خود اضافه کند.


  تگ ها:

  درصدی , سهام , gamestop , برنامه‌ی , پذیرش , دیجیتال


  v 7
خبرهای دیگر از بازی