خبر

 • تک بورد - جمعه سیاه: بهترین معاملاتی که در مورد سخت افزار و بازی های نینتندو سوییچ پیدا کرده ایم

  جمعه سیاه: بهترین معاملاتی که در مورد سخت افزار و بازی های نینتندو سوییچ پیدا کرده ایم
  4 روز و 16 ساعت قبل

  چرا مهم است: معاملات جمعه سیاه نینتندو به صورت زنده هستند، با یک پیشنهاد شیرین که در آن می‌توانید یکی از بهترین بازی‌های سوییچ را کاملاً رایگان به ثمر برسانید. GameStop همچنین دارای یک فروش بسیار شیرین جمعه سیاه است، با چندین بازی برتر Switch که برای مدت محدود فقط 26.99 دلار قیمت دارند.

  برترین معامله نینتندو شامل یک نینتندو سوییچ (مدل استاندارد، نه مدل جدید OLED یا سوییچ لایت) به‌علاوه یک کد دانلود برای Mario Kart 8 Deluxe و یک اشتراک سه ماهه برای نینتندو سوییچ است. آنلاین با قیمت 299.99 دلار.

  Mario Kart 8 Deluxe معمولاً با قیمت 59.99 دلار و عضویت سه ماهه Nintendo Switch Online به قیمت 7.99 دلار به فروش می رسد، بنابراین شما اساساً با این معامله مبلغ 67.98 دلار رایگان دریافت می کنید. آمازون، Best Buy، GameStop و Target همگی در این معامله شرکت دارند.

  https://techbord.com جمعه سیاه : بهترین معاملاتی که در مورد سخت‌افزار و بازی‌های Nintendo Switch پیدا کرده‌ایم

  نینتندو همچنین 40 دلار تخفیف برای Mario Kart Live: Home Circuit ارائه می‌کند که قیمت را تا ماه نوامبر به 59.99 دلار کاهش می‌دهد. 27، یا تا زمانی که موجودی تمام شود.

  بازی‌های Select Switch نیز با 20 دلار تخفیف به فروش می‌رسند، از جمله New Super Mario Bros. U Deluxe، Splatoon 2، Paper Mario: The Origami King، Kirby Star Allies و Super Mario. Maker 2، در میان سایر موارد.

  بهترین معاملات بازی‌های سوییچ، اما، در GameStop به پایان رسیده است، جایی که می‌توانید عناوین فوق‌الذکر و همچنین The Legend of Zelda: Breath of the Wild، Fire Emblem را خریداری کنید: Three Houses و Xenoblade Chronicles: Definitive Edition فقط با 26.99 دلار هر کدام.

  https://techbord.com جمعه سیاه: The بهترین معاملاتی که در نینتندو سوییچ پیدا کردیم Dware and Games

  بازی‌های دیگر، مانند Catherine: Full Body، Just Dance 2022 و Sonic Mania / Team Sonic Racing، برای مدت محدودی حتی بیشتر از این کاهش پیدا می‌کنند.

خبرهای دیگر از بازی