خبر

 • تک بورد - جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود

  جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
  24 روز و 11 ساعت قبل

  Facepalm: سوییچ یکی از لوازم دستی ضروری دوران مدرن است اما بیش از 30 سال پیش ، این یکی دیگر از قابل حمل های نینتندو بود که بسیار خشمگین بود. متأسفانه برای یک خریدار اخیر ، "کاملاً جدید" وی Game Boy از سال 1989 ثابت کرد که چیزی غیر از این است. آخ.

  در سال 1989 ، نینتندو یک کنسول دستی 8 بیتی به نام Game Boy راه اندازی کرد. این توسط Gunpei Yokoi ، کارمند دیرینه نینتندو و همچنین مسئول ایجاد Game & Watch و D-pad طراحی شده است. علیرغم اینکه از نظر فنی نسبت به سیستم های رقیب آن زمان از نظر فنی پایین تر بود ، در نهایت موفقیت بزرگی برای نینتندو به دست آورد.

  تخمین زده می شود 118.69 میلیون واحد Game Boy و Game Boy Color در طول چرخه های عمر خود به فروش برسند.

  ماه ها پیش نینتندو تولید Game Boy را متوقف کرد ، به این معنی که تنها راه دستیابی به این روزها خرید eBay ، فروشگاه های ثروتمند یا فروش گاراژ است. Nintendo Life مورد دوم را انجام داد.

  در یک ویدیوی جعبه گشایی جدید ، این نشریه نگاهی به یافته های اخیر فروش گاراژ می اندازد - یک پسر اصلی Nintendo Game. یا حداقل این چیزی است که خریدار به این باور رسیده است. همانطور که می بینید ، همه چیز در زندگی طبق وعده نیست.

  با توجه به عقاید ، حداقل یک واقعه بزرگ وجود داشت که می توانست به شما کمک کند تا تعیین کنید آیا این یک Game Boy جعبه جدید است. در حالی که همه سیستم های Game Boy در بسته بندی کوچک یا نوار رسمی نینتندو بسته نشده بودند ، بسیاری از آنها این کار را انجام دادند. این نمونه خاص نیز وجود نداشت و در عوض با نوار شفاف معمولی بسته شد.

  این ضرر کل نیست. خریدار یک جعبه اصلی دریافت کرده و کابل لینک / هدفون بدون استفاده به نظر می رسد.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از بازی