اعتراف می کنم ، من دقیقاً در مورد سریال اسپین آف آینده مارول در هاوکی در Disney+هیجان ">

خبر

 • تک بورد - جرمی رنر در تریلری سرگرم کننده و با موضوع تعطیلات برای Hawkeye تعظیم خود را نشان می دهد

  جرمی رنر در تریلری سرگرم کننده و با موضوع تعطیلات برای Hawkeye تعظیم خود را نشان می دهد
  9 روز و 22 ساعت قبل

  "وقتی من این کت و شلوار را پوشیدم ، با دشمنان زیادی روبرو شدم."
  اعتراف می کنم ، من دقیقاً در مورد سریال اسپین آف آینده مارول در هاوکی در Disney+هیجان زده نبودم. با توجه به نقش نسبتاً جزئی این شخصیت در فیلم های مختلف انتقام جویان ، انتخابی عجیب به نظر می رسید. اما استودیو امروز صبح تریلر رسمی را منتشر کرد و شاید من فقط نظرم را تغییر دهم. هاوکی شبیه یک تعطیلات سرگرم کننده و کمدی در تعطیلات به ن

  بر اساس فرض رسمی:

  انتقام گیر سابق کلینت بارتون یک ماموریت به ظاهر ساده دارد: برای کریسمس به خانواده اش بازگردد. ممکنه؟ شاید با کمک کیت بیشاپ ، تیرانداز 22 ساله با آرزوهای تبدیل شدن به یک ابر قهرمان. این دو مجبور می شوند وقتی با هم کار می کنند که حضور از گذشته بارتون بسیار بیشتر از روحیه جشن را از بین می برد.

  بدیهی است که جرمی رنر در نقش کلینت بارتون/هاوکی ، و بازیگرانی که سه نقش او را بازی کرده اند ، بازگشته است. کودکان ، کوپر (بن ساکاموتو) ، لیلا (آوا روسو) ، و ناتانیل (کید وودوارد). و به لطف آن صحنه اعتبارات پایانی بیوه سیاه که یلنا (فلورانس پو) با والنتینا (جولیا لوئیس-دریفوس) بر سر قبر ناتاشا ملاقات می کند ، می دانیم که او دستکاری شده است و کلینت را مسئول مرگ خواهر خوانده اش می داند و ممکن است به دنبال انتقام باشد. گنجاندن پوگ در لیست بازیگران تا حد زیادی این را تایید می کند.

  در مورد چهره های جدید ، هایلی استاینفلد (که در 13 سالگی در 13 سالگی نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم True Grit شد) نقش کیت را بازی می کند. کاملاً محتمل است که او برای تبدیل شدن به هاوکی جدید در مرحله چهارم MCU آماده می شود ، اگرچه این به طور رسمی تأیید نشده است. او در انیمیشن Spider-Man: Into the Spiderverse در سال 2018 صداپیش گوئن استیسی بود و مطمئناً در اینجا نمایانگر قدرتمندی است.

  تبلیغات

  ورا فارمیگا نقش مادر کیت ، النور بیشاپ ، و آلاکوآ کاکس نقش مایا لوپز/اکو را بازی می کند. زن ناشنوا با تبار بومی آمریکا که قادر است حرکات افراد دیگر را کاملاً کپی کند. (خود کاکس ناشنوا است ، و در حال حاضر یک سریال spinoff در حال توسعه با حضور مایا/اکو وجود دارد.) بازیگران همچنین شامل برایان دارسی جیمز هستند. تونی دالتون در نقش مربی اولیه بارتون ، جک دوکسن ؛ زان مک کلارنون در نقش پدر مایا ، ویلیام لوپز ؛ و Fra Fee در نقش کازی.

  تریلر با دیدار مجدد خانواده بارتون در رستورانی چینی در شهر نیویورک برای کریسمس آغاز می شود. کلینت سعی می کند با گذراندن وقت بیشتر با فرزندان خود زمان از دست رفته را جبران کند. ما برخی از صحنه های تعطیلات زیبا را دریافت می کنیم ، از جمله نگاهی سرگرم کننده از موزیکال برادوی با الهام از همیلتون ، Rogers! ، جشن کاپیتان آمریکا و انتقام جویان.

  بنابراین ، آرامش با گزارش های خبری از یک نقاب دار قطع می شود. مراقب ، ممکن است همان هوشیاری باشد که چند سال پیش "جهان زیرین" را ترور کرد. و هاوکی دوباره به آن صحنه در Endgame باز می گردد ، جایی که ما او را در لباس رونین می بینیم. او به دخترش می گوید: "گذشته من را درگیر کرده است" ، در حالی که به او اطمینان می دهد که جای نگرانی نیست (بله ، درست است). و سپس او بچه ها را در لیموزین می گذارد و قول می دهد که هنوز برای کریسمس در خانه خواهد بود. و کلینت در حالی که برخی فعالیت های جنایی را خنثی می کنند ، ملاقات می کنند: "تو هاوکی هستی!" و به طور طبیعی ، مشکل پیش می آید - زیرا کلینت در دوران هوشیاری خود دشمنان زیادی پیدا کرد و به نظر می رسد که آنها در حال بازگشت به خون هستند. خوشبختانه این دو تیم عالی هستند. تعقیب و گریز خودرو در جایی که کلینت کیت را از استفاده از چند تیر که به نظر او "خطرناک" است منصرف می کند. کیت سپس یک شات گاو نر ایجاد می کند که وانت متحرک Trust-a-Bro را که در تعقیب بوده منفجر می کند. "تیر شما خطرناک تر از آن است؟" هیچ نشانی از یلنا وجود ندارد ، اما ما مطمئن هستیم که او در نهایت ظاهر می شود.

  اولین نمایش Hawkeye در 24 نوامبر 2021 در دیزنی پلاس نمایش داده می شود.

  تریلر رسمی Hawkeye.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/Marvel Studios

خبرهای دیگر از بازی