خبر

 • تک بورد - جدیدترین سیستم عامل PS4 سونی ، سوییچ kill نرم افزار کنسول را برطرف می کند

  جدیدترین سیستم عامل PS4 سونی ، سوییچ kill نرم افزار کنسول را برطرف می کند
  22 روز و 6 ساعت قبل

  دیگر مشکل سیستم CSOS کنسول وجود ندارد. آیا PS3 بعدی خواهد بود؟
  صاحبان PlayStation که به دنبال حفظ کتابخانه های PS4 خود در آینده هستند ، می توانند نفس راحتی بکشند ، زیرا طبق آخرین گزارش سیستم عامل سیستم ، بمب ساعتی موجود در هر کنسول را برطرف می کند.

  اخیراً از طریق آزمایشات توسط Modern Vintage Gamer تأیید شده است ، به نظر می رسد مزیت پیش بینی نشده نسخه 9.00 نرم افزار سیستم عامل PS4 ارتباط احراز هویت بین ساعت داخلی سیستم و شبکه PlayStation را باطل کرده است. این یک اقدام امنیتی بود که در صورت عدم موفقیت در هر دو طرف ، مانع از اجرای نرم افزارهای PS4 ، دیجیتالی یا فیزیکی می شود. برای هرکسی که نگران بازی کردن بازی های PS4 است (مانند ، مثلاً PT وحشتناک Hideo Kojima ، یک نسخه نمایشی اثبات شده برای Silent Hills لغو شده) مدت ها پس از بسته شدن پشتیبانی PSN از سیستم ، این یک خبر عالی است.

  خواندن بیشتر

  سوئیچ نرم افزاری که در حال پیر شدن در سخت افزارهای پلی استیشن است

  مشکلات اتصال

  مشکل باتری CMOS PS4 است که در مادربرد سخت افزار مناسب است و برای ردیابی داخلی تاریخ و زمان استفاده می شود ، حتی زمانی که برق وجود ندارد. اگر باتری برای تعویض برداشته شود یا فقط بمیرد ، سیستم نمی تواند تقویم دنیای واقعی را به درستی ردیابی کند. این امر PS4 را مجبور می کند تا مجدداً به PSN متصل شود تا زمان صحیح را تعیین کند - یک چک معمول که هر بار که سعی می کنید یک بازی دیجیتالی یا فیزیکی انجام دهید ، اتفاق می افتد. پس چه اتفاقی افتاده است ، اگر یک PS4 باتری خالی دارید که به اینترنت متصل نیست؟ آن زمان بررسی با PSN نمی تواند تکمیل شود ، به این معنی که هیچ بازی ای بازی نمی کند.

  در ویدیوی خود ، بنیانگذار MVG ، دیمیتریس جاناناکیس ، آزمایشاتی را برای تأیید ناهنجاری ها در توییتر انجام داد که مشکل CMOS واقعاً برطرف شده است. برای انجام این کار ، او سعی کرد یک نسخه دیجیتالی از بازی God of War 2018 را پس از حذف CMOS از PS4 پایه که سیستم عامل قدیمی تر داشت و از اینترنت قطع شده بود ، شروع کند ، اما شکست خورد. بعد ، او کنسول را به سیستم عامل 9.00 به روز کرد و سپس قبل از آزمایش آن بازی ، اینترنت را قطع کرد و یک نسخه دیسکی از Shadow of the Colossus 2018 با باتری CMOS هنوز برداشته شد. هر دو بازی بدون هیچ مشکلی شروع و اجرا می شوند ، اگرچه Giannakis توجه داشت که اطلاعات تروفی او برای God of War بازنشانی شده است. تصحیح باتری CMOS. " src = "https://techbord.com/picsbody/2109/6112-1.jpg" alt = "https://techbord.com جدیدترین سیستم عامل PS4 سونی ، سوییچ kill نرم افزار کنسول را برطرف می کند" srcset = "https://cdn.arstechnica.net/ wp-content/uploads/2021/09/9.00-1280x682.png 2x "> بزرگنمایی/یادداشت های وصله سیستم عامل رسمی سونی برای آخرین به روزرسانی خود به طرز عجیبی از رفع باتری CMOS سیستم آزاردهنده اشاره نمی کند.

  این اولین مورد نیست زمان Ars در مورد این تهدید قریب الوقوع گزارش داده است ، که هنوز هم بر سخت افزار PS3 تأثیر می گذارد حتی بعد از اینکه به روزرسانی PS4 آن را برای آن کنسول ثابت کرده است. در ماه مارس ، سونی برنامه های اولیه خود را برای بستن ویترین فروشگاه های آنلاین خود برای PS3 ، PSP و Vita اعلام کرد. به زودی این خبر در رسانه های اجتماعی پخش شد که باتری های CMOS در حال مرگ-که عمر متوسط ​​آنها بین 10 تا 20 سال است-در نهایت پس از قطع ناگهانی سرویس PSN برای کنسول ، تمام PS4 ها را خراب می کند. جیم رایان ، سرپرست Sony Interactive Entertainment در بیانیه ای گفت: "بسته شدن فروشگاه های PS3 و Vita در ماه آوریل پس از واکنش شدید ، تغییر کرد ،" واضح است که ما در اینجا تصمیم اشتباهی گرفتیم. "

  ادامه مطلب

  سونی مسیر معکوس را تغییر داده ، فروشگاه های قدیمی PlayStation را باز نگه می دارد

  سایر سازندگان کنسول هرکدام روش های خود را برای پرداختن به بازی های قدیمی پلتفرم دارند. Xbox Series X دارای یک اشکال مشابه اما متفاوت است زیرا برخی عناوین آفلاین و مبتنی بر دیسک ایکس باکس وان نیاز به یکبار بررسی آنلاین برای تکمیل نصب بر روی آخرین سخت افزار مایکروسافت دارند ، چیزی که مایکروسافت هنوز به آن توجه نکرده است. به طور مشابه ، فهرست کلی عناوین سازگار با نسخه های قبلی برای Xbox One و Xbox اصلی نیز تعدادی از بازی ها را از دست داده است. در عین حال ، نینتندو سابقه تعطیلی ویترین های قدیمی و سرویس های آنلاین را به محض خروج سخت افزار خود دارد.

  در حالی که یادداشت های رسمی سونی برای به روزرسانی 9.00 به طرز عجیبی اشاره ای به رفع CMOS ندارند ، ممکن است اشاره کند تغییر نگرش خود در مورد سیستم عامل های قدیمی PlayStation. با توجه به محدود بودن سازگاری PS5 (تا کنون) به عناوین PS4 و در صورت عدم انجام تغییرات اساسی در کتابخانه بازیهای PS Now PS ، برداشتن گامی در جهت ارتقاء به روزرسانی که مشکل CMOS را در PS3 نیز برطرف نمی کند ، یک تغییر خوشایند خواهد بود. .

خبرهای دیگر از بازی