خبر

 • تک بورد - جدیدترین دودل گوگل بازی های المپیک تابستانی توکیو را با JRPG 16 بیتی جشن می گیرد

  جدیدترین دودل گوگل بازی های المپیک تابستانی توکیو را با JRPG 16 بیتی جشن می گیرد
  27 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل برای جشن افتتاحیه بازی های المپیک توکیو ، یک بازی 16 بیتی به نام Doodle Champion Island Games را راه اندازی کرده است. با داشتن یک "کاتلن" به نام لاکی ، شما در جزیره کاوش می کنید تا هفت طومار مقدس را پیدا کنید و جمع کنید تا تعادل را برقرار کنید. این بازی اکنون از طریق Google.com قابل دسترسی است.

  از آنجا که ژاپن به عنوان میزبان بازی های المپیک تابستانی 2020 منصوب شد ، مشخص شده است که بازی های ویدیویی نقش اصلی را در موضوع این رویداد دارند. سرزمین طلوع آفتاب همیشه رابطه نزدیک با فرهنگ بازی داشته است و محبوب ترین کنسول ها را ایجاد کرده است ، از جمله PlayStation ، همه کنسول های نینتندو و مگا حقوقی مانند Super Mario ، Pokémon ، Sonic و بسیاری دیگر.

  برای حفظ تم بازی ویدیویی ، Google با انتشار بازی های جزیره قهرمان Doodle ، یک ابله تعاملی ساخته شده با همکاری Studio 4ºC مستقر در توکیو ، بازی های المپیک Tokyo 2020 را گرامی داشت. در این بازی ، شما با خوش شانس بازی "cathlete" بازی می کنید که باید هفت قهرمان ورزشی را شکست دهد و تمام طومارهای مقدس را بازیابی کند.

  هر طومار مقدس با یکی از هفت ورزش مرتبط است: تنیس روی میز ، اسکیت بورد ، تیراندازی با کمان ، راگبی ، شنای هنری ، کوهنوردی و ماراتن. البته همه این ورزش ها در بازی های المپیک تابستانی توکیو حضور دارند.

  Studio 4ºC در مورد روند خلاقیت شخصیت ها اظهار نظر کرد ، که با شناسایی "داستانها و داستانهای عامیانه از سراسر کشور با شخصیتهایی که بسیار شناخته شده اند آغاز شد. " سپس ، تیم "آن دسته از داستانها و شخصیتها را با هر یک از رویدادهای ورزشی موجود در بازی متصل کرد ،" امیدوارم که "زیبایی طبیعی و متنوع کشور را از جمله زیر آب ، سواحل استوایی شنی ، جنگلها و کوههای برفی منتقل کنید." "

  برای بازی کردن ، به Google.com مراجعه کنید و دکمه پخش را در Doodle فشار دهید بازی Champion Island Games 'sprite.

  پس از معرفی ، یک منطقه معرفی خواهید داشت که شما را به هفت ورزش و چهار تیم آبی اوشی ، کاراسو قرمز ، ایناری زرد ، کاپا سبز نشان می دهد. یکی را انتخاب کنید و با انجام این بازی به آن کمک کنید تا به مقام اول جدول رده بندی برسد.

  در اخبار مرتبط ، مراسم افتتاحیه بازی های المپیک توکیو 2020 با موسیقی متن اصلی از بازی های ویدیویی پر شد. آهنگ هایی مانند تم اصلی Final Fantasy ، موضوع Kingdom Hearts Mount Olympus و آواز قدیمی های Nier در هنگام معرفی تیم های ملی المپیک در پس زمینه پخش می شد.

خبرهای دیگر از بازی