این را یک اعلامیه خدمات عمومی برای میزبانی Flint ، Gung-Ho و Alpine در نظر بگیرید">

خبر

 • تک بورد - جادوگران ساحل با G.I وارد مبارزه سه گانه A می شوند. بازی جو

  جادوگران ساحل با G.I وارد مبارزه سه گانه A می شوند. بازی جو
  27 روز و 22 ساعت قبل

  برنامه های "بازتعریف IP محبوب" می تواند توسط نتایج WB Games کمک کند.
  این را یک اعلامیه خدمات عمومی برای میزبانی Flint ، Gung-Ho و Alpine در نظر بگیرید: G.I. به نظر می رسد جو ، یکی از طولانی ترین مجموعه های طنز و کارتونی ایالات متحده ، سرانجام در آستانه بازگشت مجدد به بازی های ویدئویی کنسول به صورت عمده است.

  Magic: The Gathering creators Wizards of the Coast با توسعه دهندگان سابق WB Games یک بازی جدید را در اختیار دارند-اولین پروژه برای یک استودیوی جدید سه گانه A که هنوز نامش مشخص نیست. همانطور که در چندین پست شغلی در صفحه شغلی آن ذکر شده است ، این شرکت به دنبال تکمیل موقعیت هایی در خانه توسعه است که در حال حاضر "New Raleigh-Durham Studio" نامیده می شود ، برای یک بازی اکشن چند نفره چند شخص "در GI Joe world".

  Wizards ، بخشی از Hasbro (که همچنین صاحب نام تجاری GI Joee است) ، بیان می کند که توسعه دهنده توسط کارکنان سابق WB Games و سایر استودیوهای بزرگ اداره می شود ، اگرچه لیست ها نشان می دهد که هنوز برای برخی از پست های ارشد ، از جمله طراح بازی اصلی و مدیر هنری.

  خواندن بیشتر

  نقد فیلم Snake Eyes: بیشتر شبیه به "GI خیر ”

  در حالی که هیچ یک از لیست ها به جزئیات بیش از حد نمی پردازد ، تبلیغات طراح بازی اصلی اشاره می کند که نامزدها به تجربه در موتور غیرواقعی نیاز دارند ، در حالی که-شاید جالبتر باشد-صفحه مدیر هنری" فرصتی برای کمک "ذکر می کند IP جدیدی را تعریف کنید. "

  یکی از دلایل خوش بینی برای این GI مزاحم بازی Jo از تلاشهای اخیر Wizards برای تجزیه به فضای triple-A با ویژگیهای خاص خود ناشی می شود. این شرکت Dungeons & Dragons: Dark Alliance را در اوایل سال جاری منتشر کرد ، که با بررسی های متوسط ​​روبرو شد ، اما در طراحی و تولید آن به جای احساس یک بندر ارزان قیمت موبایل ، امیدوار کننده بود.

  Hasbro قصد خود را برای توسعه بازی های دیجیتالی برای تعدادی از ویژگی های آن در یک رویداد سرمایه گذار در ماه فوریه. این ، همراه با افتتاح مقیاس جدید استودیوی سه گانه A ، نشان می دهد که شرکت G.I. نام جو بسیار جدی تر از گذشته است-که باید خالی از خالی بازی نسبت به بازی های اکشن دارای امتیاز E-10 باشد.

  تبلیغات

  صفر واقعی آمریکایی؟

  < p> GI نام تجاری Joe همچنین می تواند با توجه به آخرین خرابی های رسانه ای از بازنشانی استفاده کند. فیلم مارهای چشم تابستانی تابستان امسال در گیشه مشکل دار همه گیر به فروش رسید. در همین حال ، تیرانداز سوم شخص سال گذشته G.I. Joe Operation Blackout ، که دارای ظاهری تیره و فورتنایت بود ، وضعیت بهتری نداشت. مجموعه طنز و کارتونی محبوب در دهه گذشته بیشتر به بازی های تلفن های هوشمند منتقل شده است و عملیات خاموشی اولین G.I. انتشار کنسول جو از هر نوع از سال 2009 G.I. پیوند فیلم جو: ظهور کبرا. (قبل از آن ، آخرین باری که Joes در بازیها حضور داشت ، 1992 بود ، در یک بازی سرگرمی از Konami و NI 'GI Joe: The Atlantis Factor.)

  خواندن بین خطوط ، جادوگران که توسعه دهندگان سابق WB Games را به سرپرستی استودیوی Raleigh-Durham دعوت می کنند ، ممکن است سرنخ هایی از وضعیت بخش بازی در برادران وارنر ارائه دهد.

  خواندن بیشتر

  AT&T هزاران برنامه اخراج در HBO ، برادران وارنر ، بقیه WarnerMedia

  سوالات در حال برادران وارنر است. ' بازوی توسعه-که در حال حاضر روی بازی هایی مانند Suicide Squad: Kill the Justice League و Harry Potter spin-off Hogwarts Legacy کار می کند-از آنجا که WarnerMedia (سابق Time-Warner Inc.) توسط AT&T در سال 2018 خریداری شد. اخراج گسترده به عنوان بخشی از تجدید ساختار شرکت در آگوست 2020 ، که منجر به حدس و گمان صنعت مبنی بر فروش Warner Bros. Interactive شد. به در همین حال ، فهرست بازی های سه گانه A با بودجه بزرگ WB تقریباً در اطلاعیه های E3 این شرکت در ماه ژوئن وجود نداشت. در عوض ، این شرکت فقط به روز رسانی بازی آینده Back 4 Blood را ارائه کرد. . اما از آن زمان به بعد جمع آوری اطلاعات مشخص درباره وضعیت فعلی استودیوها یا پروژه های در حال توسعه دشوار بوده است. همه اینها گفته می شود ، این استودیوی جدید که سران سابق WB Games را به عنوان بخشی از رهبری خود برجسته می کند ، می تواند پیامدهای بزرگتری داشته باشد.

خبرهای دیگر از بازی