خبر

 • تک بورد - ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند

  ثبت اختراع EA روش دور زدن زمان بارگیری و نصب بازی را مشخص می کند
  2 روز و 7 ساعت قبل

  چیزی که نسخه های دیجیتالی بازی های ویدیویی نمی توانند ارائه دهند ، قابلیت پخش فوری است. بسته به سرعت اتصال و اندازه بازی ، بارگیری ها ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. و این حتی در نظر گرفتن زمان نصب نیست.

  با توجه به حق ثبت اختراعی که اخیراً اعطا شده است ، EA ممکن است برای دور زدن زمان بارگیری طولانی و نصب به طور کلی راه حل ارائه دهد. در این فرآیند از فن آوری پخش جریانی استفاده می شود تا بازی بلافاصله شروع شود ، سپس پس از بارگیری اطلاعات کافی ، به اجرای محلی آن می پردازیم.

  سونی از روشی مشابه با عناوین PlayStation استفاده می کند. وقتی کاربران بارگیری را شروع می کنند ، بسیاری از بازی ها دارایی های اساسی را در اولویت قرار می دهند تا کاربران بتوانند شروع به بازی کنند در حالی که بقیه بازی ها در پس زمینه بارگیری می شوند (در زیر) با این حال ، بارگیری این دارایی های اولیه نیز زمان بر است ، بنابراین بازی فوری هنوز یک گزینه نیست.

  https://techbord.com ثبت اختراع EA روش دور زدن بارگیری و نصب زمان بازی

  با استفاده از روش EA ، یک بازیکن جدید روی بازی مورد نظر کلیک می کند و بلافاصله شروع به پخش جریانی می کند دستگاه مشتری در همین حال ، دستگاه محلی هنگام بازی کاربر ، داده ها و دارایی های عنوان را بارگیری می کند. به محض اینکه مشتری داده بازی را به اندازه کافی بدست آورد ، سرور پخش جریانی پخش یکپارچه را به دستگاه محلی منتقل می کند.

  بارگیری دیجیتال به تدریج به یک رسانه استاندارد برای بازی های ویدیویی تبدیل می شود. آنها مزایای بسیاری مانند از بین بردن شلوغی فیزیکی و فضای ذخیره سازی بازی های دیسکی را دارند و هرگز خراشیده یا فرسوده نمی شوند. تقریباً از هرجایی می توانید به آنها دسترسی داشته باشید ، اما برای شروع بازی فوری در دسترس نیستند.

  جریان بازی هنوز در مرحله شکست خود است اما جنب و جوش می یابد. استفاده از این فناوری در حال رشد برای غلبه بر محدودیت های بارگیری دیجیتال ایده خوبی است. با این حال ، حق ثبت اختراع همیشه آن را به کاربردهای عملی نمی رساند ، بنابراین هنوز امیدهای خود را جبران نکنید.

خبرهای دیگر از بازی