خبر

 • تک بورد - ثبت اختراع EA برای سیستم

  ثبت اختراع EA برای سیستم "تنظیم دشواری پویا " تأیید شده است
  4 روز و 4 ساعت قبل

  TL؛ DR: پنج سال پیش ، EA اولین اختراع ثبت شده برای سیستم تعدیل دشواری پویا (DDA) را ثبت کرد. از آن زمان ، ناشر بازی چندین بار حق ثبت اختراع را به روز کرده و دوباره اصلاح کرده است. جدیدترین حق ثبت اختراع در 6 اکتبر 2020 ثبت و در 25 مارس 2021 منتشر شد. با استفاده از هوش مصنوعی از طریق ابر ، سیستم جدید DA EA مشکل بازی را بر اساس تعامل بازیکن تنظیم می کند تا مدت زمان را افزایش دهد یک جلسه بازی

  همانطور که حق ثبت اختراع توصیف می کند ، سیستم DDA "ممکن است تنظیم خودکار مشکل گرانول را انجام دهد" ، که در برخی موارد توسط کاربر قابل شناسایی نیست. "" استفاده از "داده های فعالیت کاربر کاربر با توجه به یک یا چند مورد بازی های ویدئویی ، "سیستم \" یک مدل پیش بینی حفظ بازی را تولید می کند "برای محاسبه مدت زمان مورد انتظار برای یک جلسه بازی.

  با ترکیب داده های فعالیت کاربر کاربر قدیمی با مدل پیش بینی حفظ بازی ، سیستم دشواری بازی را به پخش کننده تنظیم می کند.

  چندی پیش ، EA همچنین یک حق ثبت اختراع دیگر را برای دور زدن زمان بارگیری و نصب ثبت کرد ، به بازیکنان اجازه می دهد خیلی سریعتر وارد عمل شوند.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2104/2764-1.jpg " alt = "https://techbord.com ثبت اختراع EA برای سیستم \ \'تنظیم سختی پویا \\' تأیید شده است \">

  به عبارت دیگر ، اگر رئیس خاصی پس از چند بار تلاش برای شما کمی دردناک باشد ، سیستم ممکن است این کار را آسان کند تا بتوانید در داستان پیشرفت کنید. با ایجاد چالش کمتر رئیس ، سیستم انتظار دارد که شما به جای رها کردن بازی ، به انجام آن ادامه دهید. ثبت اختراع می خواند. "... غالباً ، بازیهایی که بسیار دشوار یا بسیار آسان هستند باعث لذت کمتری برای کاربر می شوند. در نتیجه ، احتمالاً کاربر کمتر بازی را انجام می دهد. \"

  حق ثبت اختراع به EA اعطا شد هم اکنون ، اما قبلاً از تکنیک های مشابهی در بازی هایی مانند Madden استفاده شده است و سایر توسعه دهندگان نیز از این نوع سیستم ها مانند Shinji Mikami on God Hand و Resident Evil 4 در بازی های خود استفاده کرده اند.

  اگر سیستم دشواری انطباقی برای بازی های تک نفره مانند Dragon Age یا Mass Effect استفاده می شود ، تا زمانی که کاربر بتواند آن را خاموش کند ، مشکلی ندارد. اما اگر آن را در بازی هایی مانند FIFA و Madden در یک محیط چند نفره اعمال کنید ، به سرعت مشکل می شود و به همین دلیل EA حتی به دادگاه منتقل شده است. واضح است که ، در بازی های PvP ، نتیجه یک مسابقه نباید تحت تأثیر AI و سیستم های کنترل شده توسط رایانه باشد.

خبرهای دیگر از بازی