خبر

 • تک بورد - تیم پیشکسوتان بلیزارد برای ساخت

  تیم پیشکسوتان بلیزارد برای ساخت "RTS بزرگ بعدی"
  24 روز و 18 ساعت قبل

  پس از اینکه StarCraft II پس از یک دهه بروزرسانی پایان توسعه خود را دید ، تیمی از پیشکسوتان Blizzard در Uncapped Games به دنبال ایجاد ورود متعالی بعدی در ژانر استراتژی زمان واقعی هستند. در مصاحبه اخیر ، دیوید کیم ، طراح بازی سرب در Uncapped ، در مورد تلاش مداوم تیم برای ایجاد بازی عالی بعدی RTS صحبت کرد.

  در مصاحبه ای با GamesIndustry.biz ، کیم درباره برخی از اهداف خود در مورد بازی Uncapped Games ، یک استودیوی کاملاً جدید با پشتیبانی Titanent چینی ، صحبت کرد. کیم ، با کمک شرکت خواهر Uncapped ، Lightspeed و Quantum Studios ، مجبور است یک تیم هشت نفره را تشکیل دهد تا "در RTS بزرگ بعدی چاقو بزند." این تیم شامل دیگر پیشکسوتان بلیزارد ، مانند تهیه کننده اصلی جیسون هیوز و مهندس ارشد Zhongshan Zhang است.

  در حالی که بسیاری ممکن است تصمیم بگیرند که با احتیاط نسبت به استودیویی خوش بین باشند و هنوز چیزی برای نمایش نداشته باشد ، این گروه خاص ممکن است آنچه را که دوست دارد داشته باشد طول می کشد تا مسافت را طی کند. سال گذشته ، بلیزارد اعلام کرد که دیگر محتوای جدیدی برای StarCraft II تولید نخواهند کرد ، که قطعاً به مأموریت Uncapped آسیب نمی رساند.

  به احتمال زیاد بسیاری از کاربران موجود StarCraft II - و همچنین بازی های کمتر شناخته شده RTS با کاهش پشتیبانی - حتی سخت ترین افراد ، تمایل به بازی های جدیدتر برای رفتن دارند ، بنابراین این یک یادآوری است که حتی پایه های اصلی بازی نیز مرگ و میر خاصی نسبت به آنها دارند.

  علاوه بر این ، حتی اگر Uncapped یک استودیوی جدید است ، از ماه گذشته شروع شده است ، برخی از استعدادهای درگیر قبلاً در ایجاد "RTS عالی بعدی" شرکت کرده اند ، زمانی که آنها روی StarCraft II کار می کردند. در صنعتی با سابقه بیش از حد امیدوارکننده و کم تحویل ، جایی که طراحان بازی با کلاسیک امیدوارکننده ژانر همکاری می کنند ، فقط محصولات متوسط ​​یا حتی کاملاً شکسته را عرضه می کنند ، مهم است که رهبران Uncapped بتوانند هیاهوی خود را حفظ کنند قبل از اینکه اثبات مفهوم اولین پروژه خود باشند ، اکنون از رسیدن به توده حیاتی در حال ساخت هستند.

  تولید کننده اصلی در Uncapped ، جیسون هیوز ، گفته است که یکی از اهدافش برای این پروژه حفظ محدوده است از بازی قابل کنترل است. این ممکن است واقعیتی را به امید افراد بدهد تا برخی دیگر از اهداف پرشور و جذاب این تیم جاه طلبانه را تعدیل کند.

  "فقط بر روی ساخت یک بازی عالی PC RTS متمرکز شوید ، و نگران فاکتورهای دیگر نباشید. اندازه گیری موفقیت این است که اگر یک بازی عالی داشته باشیم. "

  کیم و هیوز ایده های مشخصی در مورد آنچه برای موفقیت در آوردن ژانر RTS به مخاطبان مدرن ضروری است ، دارند. . به صورت کوتاه ، هدف آنها پایین آوردن سطح تسلط لازم برای تعامل با مکانیک بازی است بدون اینکه سقف بالای استراتژی واقعی را به خطر بیندازد.

  این باید مانع ورود و همچنین منحنی یادگیری را کاهش دهد. برای بازیکنان جدید اگر Uncapped در اینجا موفقیت آمیز باشد ، RTS بدون نام آنها باید برخی از عناصر مهم لازم برای دستیابی به اهداف والای خود را داشته باشد.

  Uncapped امیدوار است که این بازی را در اسرع وقت به دست جامعه برساند ، بنابراین آنها می توانند تا آنجا که ممکن است پذیرای بازخورد باشد و به تکرارهای کاملتر خود بپردازد.

  به طور کلی ، به نظر می رسد این یک تیم امیدوار کننده از متخصصان صنعت مستقر با اهداف همسو برای بازی خود باشد. شاید آنها ، اگر کسی ، احیای این نوع بازی را که در حال مرگ است ، لازم دارند. فقط زمان می تواند بگوید. در حالی که این پروژه مطمئناً از روند فعلی در ساخت بازی - به دنبال ژانرهای مد روز و حالت های بازی - فاصله دارد و برای معرفی نسخه ای مدرن از یک ژانر قدیمی تقریباً کهنه ، بسیار دور است ، اما کاملاً ممکن است این نوع عزیمت دقیق برای تولید موفقیت باشد. برای Uncapped.

خبرهای دیگر از بازی