techbord.com تیم های پشت سرگذاشته XIII مسائل فنی را عامل همه گیری می دانند

من مانند بسیاری از افراد در یک سن خاص خاطرات خوبی از بازی XIII در PlayStation 2 در سال 2003 دارم ، بنابراین یک نسخه مدرن جدید یک چشم انداز اغوا کننده بود. متأسفانه نسخه 2020 تیرانداز اول شخص به دلیل مشکلات فنی و سبک هنری آن بسیار نادیده گرفته شده است و منجر به عذرخواهی سازندگان آن شده و مسئولیت گسترده این بیماری را به گردن همه گیر انداخته است.

از زمان راه اندازی در 10 نوامبر ، XIII در Steam امتیاز "قریب به اتفاق منفی " را کسب کرده است. لیست گسترده ای از شکایات شامل هوش مصنوعی وحشتناک ، مسائل صوتی ، نرخ فریم وحشتناک ، مشکلات انیمیشن ، حالت چند نفره خراب و موارد دیگر است.

علاوه بر اشکالات ، بسیاری از بازیکنان در حال بررسی هستند سبک هنری بازی. XIII اصلی را به خاطر گرافیک متمایز خود با سایه بان کاملاً بخاطر می آورند ، اما "جهت هنری جدیدی که به اثر اصلی احترام می گذارد " توسط چندین بازبینی با Fortnite مقایسه شده است.

توسعه دهنده PlayMagic و ناشر Microids شکایات را تأیید کرده اند در بیانیه مشترک ، این شرکت ها نوشتند: "متأسفانه ، انتظارات بازیکنان با نسخه راه اندازی نشده است و ما انتقاد و ناامیدی را با صدای بلند و واضح می شنویم."

"در آن در حال حاضر ، XIII استانداردهای کیفیت ما را برآورده نمی کند و ما کاملاً ناامیدکننده ها را درک می کنیم. "

همه گیری ها امسال بر بسیاری از صنایع تأثیر منفی گذاشته است ، از جمله موارد دیگر ، به تعویق انداختن محصولات است. PlayMagic و Microids می نویسند که با محدودیت های Covid-19 ، توسعه XIII به سختی ضربه خورد ، که باعث شد انتشار یک پچ روز یکم به تأخیر بیفتد.

بنابراین نسخه بازسازی XIII امروز منتشر شد ... از اولین تریلری که فکر نمی کردم خوب باشد ، من خیلی دور نیستم pic.twitter.com/SFEBRE2ubM

- بن (SirCrackerBulb) 10 نوامبر 2020

"همه گیری تولید در بازی را در بسیاری از سطوح تحت تأثیر قرار داده است. تمرکز در خانه برای تیم ها تأخیرهای غیرمنتظره ای را در برنامه توسعه و روند QA ایجاد کرده است. ما امیدواریم که بتوانیم یک پچ روز اول ارائه دهیم که همه مسائل را حل کند ، اما توسعه این به روزرسانی زمان بیشتری از انتظار می رود. "

در چند روز و هفته آینده وصله هایی برای رسیدگی به فوری ترین مسائل از جمله کنترل ها ، نرخ فریم ، برخورد ، رندر و موارد دیگر وارد می شوند. صدا. اما به نظر نمی رسد که برنامه هایی برای یک تعمیر اساسی گرافیکی وجود دارد. این شرکت ها همچنین در حال کار بر روی یک نقشه راه هستند که جزئیات محتوای رایگان بازی را شرح می دهد. "سرانجام ، بدانید که ما در حال کار بر روی یک نقشه راه دقیق هستیم که موارد اضافی رایگان محتوای بازی را مانند سطوح جدید ، سلاح ها ، پوسته ها و حالت ها برای چند نفره محلی برجسته می کند." /

تیم های پشت سرگذاشته XIII مسائل فنی را عامل همه گیری می دانند
gaming/تیم-های-پشت-سرگذاشته-xiii-مسائل-فنی-را-عامل-همه-گیری-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.