خبر

 • تک بورد - تیم سوئینی ، مدیرعامل Epic ، Steam Deck را یک حرکت شگفت انگیز توسط Valve می داند

  تیم سوئینی ، مدیرعامل Epic ، Steam Deck را یک حرکت شگفت انگیز توسط Valve می داند
  12 روز و 8 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ روز گذشته ، Valve Steam Deck ، اولین دستگاه بازی دستی آن را فاش کرد. اگرچه ظاهر یک کنسول اختصاصی مانند نینتندو سوییچ است ، اما Deck یک کامپیوتر تمام عیار است و تمام مزایای آن را دارد. این مفهوم به قدری خوب است که حتی تیم سوئینی (مدیر عامل شرکت اصلی رقیب Valve Epic) نیز با تمجید از این دستگاه توییتر خواند و آن را "حرکتی شگفت انگیز" خواند.

  شاید برای سوئینی عجیب به نظر برسد که اصلاً به زحمت در مورد محصولات جدید یک رقیب زحمت بکشد. مطمئناً او فقط به Valve بازاریابی رایگان وام می دهد ، درست است؟ چرا افکار او را برای خود نگه ندارید ، یا حتی دستگاه را به دلیل کمبودهای آن لمس نکنید؟

  پاسخ بسیار ساده است: هر آنچه در مورد سوینی یا شیوه های تجاری وی در Epic احساس می کنید (سلب مسئولیت: من هرگز و به احتمال زیاد او هرگز یک بازی را از فروشگاه Epic Games Store خریداری نخواهد کرد) ، او به بازی PC به عنوان یک پلت فرم اهمیت می دهد و از نوآوری که رسانه مورد علاقه ما را به جلو سوق می دهد استقبال می کند. همانطور که سوینی در توییت خود اشاره کرد ، که در زیر می بینید ، Steam Deck یک "پلت فرم باز" است که در آن کاربران می توانند هر نرم افزاری را که می خواهند نصب کنند.

  حرکت شگفت انگیز Valve! یک رایانه شخصی / کنسول ترکیبی با استفاده از SteamOS fork Arch Linux و این یک پلتفرم باز است که در آن کاربران می توانند نرم افزار یا انتخاب خود را آزاد کنند - از جمله ویندوز و فروشگاه های دیگر. https://t.co/jf5TWUWGP5

  - تیم سوئینی (TimSweeneyEpic) 15 ژوئیه 2021

  به طور پیش فرض ، Deck فورک SteamOS از Arch Linux را اجرا می کند ، که به Steam و بازی های آن امکان اجرا و بازی را می دهد تا حد ممکن یکپارچه با این حال ، به راحتی می توانید دستگاه را از ویندوز یا سیستم عامل دیگری که ترجیح می دهید بوت کنید. سوینی ، می توانید فروشگاه های بازی های دیگری را نیز نصب کنید (مانند Epic ، شاید؟).

  بله ، ظرفیت ذخیره سازی Deck محدود است ، حتی مدل پیشرفته آن 512 گیگابایت است. به طور پیش فرض (بدون گسترش شخص ثالث). بله ، صفحه نمایش فقط 800p است. با این حال ، طبق Valve ، آخرین بازی های AAA را به خوبی اجرا می کند و حداقل دو ساعت یکبار در حالت آماده به کار می کنید.

   https://techbord.com مدیرعامل حماسه تیم سوئینی Steam Deck را

  می نامد و در مورد نظر سوپاپ " گیب نیول ، مدیر عامل شرکت ، به دلیل قیمت گذاری "بسیار تهاجمی" و امیدوارم تعادل هزینه و عملکرد خود ، اطمینان داشته باشد که بخار عرشه "میلیون" فروش خواهد کرد. Newell در اینجا بی طرف نیست ، اما به نظر نمی رسد که این شرکت سخت افزارهای وحشتناکی را از اواخر به بیرون ارائه می دهد - از نظر همه ، شاخص سوپاپ بسیار ناخوشایند بود ، و حتی کنترل کننده بخار بدبخت نیز چند مورد داشت طرفداران.

  در مجموع ، Steam Deck یک وسیله هیجان انگیز است و ما خیلی مشتاقانه منتظریم ببینیم که وقتی اولین واحدها در ماه دسامبر به بازار عرضه می شوند ، نظرات کاربران و کاربران نهایی معمولی چیست. اگر می خواهید جز among اولین کسی باشید که یکی از آنها را بدست می آورد ، اکنون رزرو با قیمت 5 دلار در پاپ آزاد است.

خبرهای دیگر از بازی