خبر

 • تک بورد - تیم بلوبر 14 دقیقه فیلم رسمی از The Medium را به اشتراک می گذارد

  تیم بلوبر 14 دقیقه فیلم رسمی از The Medium را به اشتراک می گذارد
  7 روز و 14 ساعت قبل

  تیم سازنده بازی های ویدیویی لهستانی ، Bloober Team روز سه شنبه قطعه ای 14 دقیقه ای از تصاویر گیم پلی بازی ترسناک روانشناختی The Medium را منتشر کرد. ظاهر گسترده ایده بهتری از انتظارات از دنیای بی نظیر واقعیت دوگانه بازی را فراهم می کند. با هر شانس ، بهتر از آخرین تلاش تیم بلوبر دریافت می شود.

  در برنامه ریزی از سال 2012 ، آخرین تیم Bloober Team بازیکنانی را در نقش Marianne بازی می کند ، رسانه ای با توانایی وجود در دنیای واقعی و روحیه ، اغلب به طور همزمان. شما هنگام کاوش در یک هتل تفریحی متروکه (و خالی از سکنه) برای کشف "یک رمز و راز که فقط یک رسانه می تواند حل کند" از این توانایی ها استفاده خواهید کرد. Rain، The Medium می تواند در کوچه و خیابان شما باشد.

  آخرین بازی Bloober Team ، Blair Witch ، قبل از ورود به سوییچ و پلتفرم Oculus Quest VR در سال 2020 روی کنسول های اصلی قرار گرفت.

  در ماه اکتبر ، تیم Bloober با نام تجاری The Medium با تاریخ راه اندازی 10 دسامبر ، اما در آخرین لحظه به دلیل همه گیر شدن بیماری به تأخیر افتاد. اکنون برنامه ریزی شده است که بازی در تاریخ 28 ژانویه 2021 ، در Xbox S X و S و مایکروسافت ویندوز وارد شود و می توانید با قیمت 44.99 دلار در سیستم عامل دلخواه خود پیش خرید کنید.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن اشتراک می کنیم چیزهای هوشمندانه ، خنده دار یا در غیر این صورت جالب از سراسر وب است.

خبرهای دیگر از بازی