خبر

 • تک بورد - تیمی از طرفداران «GoldenEye 007» یک مد کمپین کامل دارند که از «جاسوسی که مرا دوست داشت» الگوبرداری کرده است.

  تیمی از طرفداران «GoldenEye 007» یک مد کمپین کامل دارند که از «جاسوسی که مرا دوست داشت» الگوبرداری کرده است.


  8 روز و 10 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشیم: به نظر می رسد که برخی از مددرها در حال ساخت یک بازی کامل جیمز باند بر اساس جاسوسی که من را دوست داشت با استفاده از GoldenEye 077 کلاسیک N64 به عنوان موتور بازی می سازند. YouTuber Graslu00 پیش نمایشی را منتشر کرد که برخی از سطوح را به نمایش می گذارد، و اگرچه خشن است، اما تلاش مناسبی به نظر می رسد. با کمی پولیش بیشتر، می تواند به اندازه بازی ای که به عنوان پایه آن عمل می

  مد Spy Who Loved Me از طریق شبیه ساز N64 قابل پخش است، اما توسعه دهندگان ادعا می کنند که اگر یک نینتندو 64 در حال کار و ابزار فلش کردن یک کارتریج رام دارید، باید به صورت بومی روی آن اجرا شود. کنسول 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه. مد کامل شامل طرح و تنظیمات فیلم می‌شود.

  "این پروژه با ذهنیت اول کنسول ساخته شده است و برای اجرا روی سخت‌افزار N64 کاملاً آزمایش شده است. توضیحات \ خوانده می شود. "اما یک Expansion Pak لازم است. بازی را می توان از طریق شبیه سازی از طریق 1964 نیز بازی کرد. در حالی که می توان آن را در پروژه 64 بازی کرد، بهترین عملکرد در سال 1964 خواهد بود. "

  Cutscenes نیز انجام خواهد شد. شبیه راجر مور و چندین ستاره 007 دیگر. باربارا "مامور XXX" باخ هرگز اینقدر برجسته به نظر نمی رسید. و البته، کارل استرومبرگ، شرور کورد یورگنس، در سخت افزار دهه 1990 تا جایی که می تواند خوب به نظر می رسد. این تیم همچنین در حال کار بر روی حالت تقسیم صفحه نمایش چهار نفره است.

  https://techbord.com یک تیم از <b>طرفداران</b> \'GoldenEye 007\' یک مود <b>کمپین</b> <b>کامل</b> <b>دارند</b> که از \'جاسوسی که مرا <b>دوست</b> داشت\'

  در ساخت اولیه یازده فصل قابل پخش وجود دارد (به ویدیوی سرصفحه نگاه کنید)، اما این پروژه هنوز در حال انجام است و برای عموم در دسترس نیست. با این حال، یک نسخه نمایشی سه سطحی در N64 Vault ارسال شده است. سه سطح در دمو صحنه آغازین در کوه های آلپ، سپس به ایگپت، و سپس مبارزه با رئیس با سرسپردۀ کارل استرومبرگ، ساندور، که به طرز عجیبی شبیه دونالد ترامپ است، است.

  وجود دارد. هیچ کلمه یا چارچوب زمانی برای زمانی که تیم پروژه را به پایان خواهد رساند. حداقل 18 توسعه دهنده به صورت پاره وقت روی این پروژه کار می کنند. آنها پس از 18 ماه دارای 11 سطح بدون پولیش هستند و طبق منوی انتخاب سطح، در مجموع حداقل 20 سطح برای کمپین وجود دارد. بنابراین حداقل یک سال و نیم دیگر در کف توسعه به احتمال زیاد برای اتمام نیاز است. البته، این در صورتی است که تا این حد طول بکشد.

  ما در گذشته دیده‌ایم که مالک MGM و وکلای آن از پروژه‌های ساخته شده توسط طرفداران مانند این گذشته جلوگیری کرده‌اند. نینتندو همچنین از ویژگی GoldenEye 007 خود بسیار محافظت می کند، بنابراین احتمال نسبتاً خوبی وجود دارد که اکنون که گربه ضرب المثل از کیف خارج شده است، همه چیز خاموش شود.


  تگ ها:

  تیمی , طرفداران , goldeneye , کمپین , کامل , دارند , جاسوسی , دوست , داشت , الگوبرداری , کرده , است.


  v 5
خبرهای دیگر از بازی