چند هفته ای نمی گذرد که ما اولین تصویر خود را از سری بعدی The Wheel of Time آمازون ، اقتباس شده از پرف">

خبر

 • تک بورد - تیزر Wheel of Time در اینجا قرار گرفته است ، و به نظر می رسد و کاملا دقیق به نظر می رسد

  تیزر Wheel of Time در اینجا قرار گرفته است ، و به نظر می رسد و کاملا دقیق به نظر می رسد
  16 روز و 6 ساعت قبل

  "هر اتفاقی که اکنون بیفتد ، برگشتی وجود ندارد."
  چند هفته ای نمی گذرد که ما اولین تصویر خود را از سری بعدی The Wheel of Time آمازون ، اقتباس شده از پرفروش ترین مجموعه 14 کتاب رمان فانتزی رابرت جردن ، دریافت کردیم. و اکنون ما اولین تریلر رسمی تیزر را داریم. تعدادی از کارکنان Ars را در میان بسیاری از طرفداران کتاب های اردن که مشتاقانه توسعه چندین ساله این مجموعه را دنبال کرده اند ، بشمارید. با ت

  همانطور که قبلاً نوشتم ، این سریال تلویزیونی روی Moiraine (با بازی رزاموند پایک نامزد اسکار) ، عضو یک سازمان قدرتمند و تمام زن به نام Aes Sedai ، متمرکز می شود. سحر و جادو ، معروف به قدرت واحد ، به طعم های مردانه (ساتین) و زن (سیتار) تقسیم می شود. دومی استان Aes Sedai است. مدتها پیش ، یک شر بزرگ به نام Dark One باعث آلوده شدن sayin شد ، به طوری که اکثر مردانی که توانایی هدایت آن جادو را نشان می دهند ، دیوانه می شوند. این وظیفه Aes Sedai است که چنین مردانی را ردیابی کرده و توانایی های آنها را سلب کند - روندی که به "ملایمت" معروف است که متأسفانه اغلب چیزی جز آن نیست. همچنین یک پیشگویی باستانی درباره تولد اژدها وجود دارد: تناسخ مجدد شخصی که بشریت را نجات خواهد داد یا نابود خواهد کرد.

  با توجه به وسعت حماسی رمان ها ، جای تعجب نیست که این مجموعه تلویزیونی دارای بازیگران گسترده ای باشد. علاوه بر پایک ، جوشا استرادوفسکی در نقش رند الثور بازی می کند ، در حالی که مارکوس رادرفورد نقش کارآموز آهنگری و رویایی پرین ایبارا را بازی می کند. زوئه رابینز در نقش شفا دهنده نیناوئه المیرا و مادلین مادن در نقش ایگونه ووره بازی می کند. بارنی هریس نقش کمری امریل ماتریم کاتون را بازی می کند. Hammed Animashaun در نقش Loail ، دوست صمیمی پرین و رند الثور ، انتخاب شده است. الکساندر ویلوم تصویری از تام مریلین ، "مردی ماجراجو" و در اصل یک بارد مسافر ، در حالی که یوهان مایرز نقش پادان فاین شرور را بازی می کند و آلوارو مورته نقش لوگان را بازی می کند. گروهی متشکل از پنج جوان - Egwene ، Nynaeve ، Rand ، Mat و Perrin - روستای کوچک آنها مورد حمله هیولاهایی به نام Trollocs قرار گرفته است. این دو زن (Egwene و Nynaeve) به عنوان اعضای آینده Aes Sedai قول می دهند. اما مورین همچنین مظنون است که یکی از مردان جوان می تواند اژدها متولد شده باشد.

  این تریلر تیزر Aes Sedai را معرفی می کند ، که با صدای بلند پایک به عنوان صحنه های کوتاهی از سریال به سرعت در حال پخش است. پیک می گوید: "چرخ زمان می چرخد ​​، و سن ها می آیند و می گذرند و خاطراتی را به جا می گذارند که به افسانه تبدیل می شوند." "قدرت درون شما ، در سراسر جهان - نام های متفاوتی برای آن وجود دارد ، اما این یک چیز است ، یک قدرت. و زنانی که می توانند به آن دست بزنند ، ما از جهان محافظت می کنیم." بسیاری از بازیکنان اصلی ، با هشدارهای شوم در مورد ظهور Dark One و نبرد نهایی. و بله ، این مایکل مک الهاتون است ، معروف به Roose Bolton از Game of Thrones ، که فلسفه ای شبیه Tam al'Thor ، blademaster و پدر خوانده رند است. او می گوید: "مهم نیست چه اتفاقی می افتد ، با چه دردی روبرو می شویم ، با چه دل شکستگی ، چرخ همچنان می چرخد." بازیگران بازی به صورت لحظه ای انجام می شود ، جادو خوب به نظر می رسد و ما ظاهر کلی سریال را بسیار دوست داریم ، حتی اگر CGI کاملاً مطابق با استانداردهای Game of Thrones نباشد. (وقت بگذارید. آمازون به احتمال زیاد می خواهد مطمئن شود که این برنامه قبل از ریختن پول در CGI با کیفیت فیلم مورد توجه قرار می گیرد.) و همانطور که اندرو کانینگهام ، خبرنگار ارشد فناوری Ars ، خاطرنشان کرد: "به تیم طراحی/گریم و رزاموند پایک تبریک می گویم که متوجه شدند WTF یک "چهره بدون سن" ظاهراً شبیه است. آنها آن را میخ کردند. "

  The Wheel of Time در 19 نوامبر 2021 در Amazon Prime نمایش داده می شود. ما همچنین یک فیلم جداگانه از Wheel of Time دریافت خواهیم کرد سه گانه با تمرکز بر وقایع جهان داستانی اردن قبل از وقایع کتاب.

  سری اصلی جدید آمازون ، چرخ زمان ، در پرایم ویدئو در 19 نوامبر 2021 وارد می شود.

  فهرست بندی توسط YouTube/Amazon Prime

خبرهای دیگر از بازی