خبر

 • تک بورد - تیزر Station Eleven جذاب است، اما آیا نشان می دهد که با خستگی همه گیر مواجه می شود؟

  تیزر Station Eleven جذاب است، اما آیا نشان می دهد که با خستگی همه گیر مواجه می شود؟
  1 روز و 16 ساعت قبل

  سری جدید HBO Max از رمان پرفروش امیلی سنت جان مندل اقتباس شده است.
  در اوایل سال 2020، زمانی که همه گیری کووید-19 در مراحل ابتدایی خود بود، علاقه ناگهانی برای تماشای فیلم «سرایت» در سال 2011 افزایش یافت. همینطور برای شیوع 1995. آن را به کنجکاوی بیمارگونه تبدیل کنید. زمانی که احساس می‌کنند توسط یک بیماری همه‌گیر واقعی تهدید می‌شوند، برخی از مردم با انتخاب‌های رسانه‌ای خود به جای اینکه به دنبال فر

  یک اپیدمی بزرگ آنفولانزا اکثر جمعیت جهان را در ایستگاه یازده، سریال جدید HBO Max از بین می برد.

  به نظر می‌رسد که این نویدبخش موفقیت Station Eleven است، سریالی جدید از HBO Max که شروع و عواقب یک بیماری همه‌گیر آنفولانزای جهانی را به تصویر می‌کشد که بیشتر بشریت را از بین می‌برد. HBO این سریال را - که بر اساس رمانی به همین نام در سال 2014 ساخته شده است - در فیلم Before Times روشن کرد. شبکه به‌تازگی یک تیزر جذاب به همراه چند عکس ثابت منتشر کرد.

  زمان‌بندی ممکن است در اینجا عاملی باشد. مسلماً، سال گذشته خوانندگان رمان ماندل افزایش یافت که مطابق با فرضیه کنجکاوی بیمارگونه بود. اما با توجه به اینکه موارد COVID-19 هنوز به طور پراکنده در سراسر جهان افزایش می یابد و خستگی و ناامیدی در حال افزایش است، آیا طعم سناریوهای همه گیر آخرالزمانی (به غیر از فیلم های زامبی) در جریان است؟

  (اسپویل های رمان). در زیر.)

  ماندل از توصیف رمان خود به عنوان علمی تخیلی مقاومت کرده است، عمدتاً به این دلیل که این رمان دارای فضایی معاصر است که به جای فناوری آینده، ویژگی های فعلی را دارد. اما علمی-تخیلی در قلب آن چیزی بیش از ابزارآلات است. این در مورد تصویربرداری از آینده احتمالی است، و با این استاندارد، رمان قطعا واجد شرایط است. با تولید تورنتو شاه لیر شکسپیر آغاز می شود. هنرپیشه اصلی، آرتور لیندر، در اواسط اجرا دچار حمله قلبی می شود و روی صحنه سقوط می کند. جیوان کارآموز پیراپزشکی در بین تماشاگران است اما نمی تواند آرتور را نجات دهد. در عوض، او به یکی از بازیگران کودک، دختر جوانی به نام کرستن دلداری می دهد.

  تبلیغات

خبرهای دیگر از بازی