خبر

 • تک بورد - تیزر جدید Picard S2 ما را با بازگشت Q ، زمان شجاعان طعنه می زند

  تیزر جدید Picard S2 ما را با بازگشت Q ، زمان شجاعان طعنه می زند
  12 روز و 10 ساعت قبل

  فصل دوم تا سال 2022 آغاز به کار نمی کند ، اما این اشتهای ما را از بین می برد.
  به دلیل تاخیر در تولید همه گیر ، فصل دوم Picard را تا سال آینده دریافت نمی کنیم ، اما پارامونت + تصاویر و تیزرهای کوتاه را دریبل می کند. و آخرین تیزر اولین نگاه ما را به بازگشت طرفدار محبوب Q (جان دو لانسی) ، موجودی فرا ابعادی با قدرت در طول زمان ، مکان ، قوانین فیزیک و خود واقعیت نشان می دهد.

  پاتریک استوارت در نقش ژان لوک پیکارد در فصل دوم Picard بازگشت و در سال 2022 به پارامونت + آمد.

  (Spoilers for S1 در زیر.)

  همانطور که سال گذشته در بررسی خود نوشتم ، این سریال 20 سال پس از وقایع Star Trek: Nemesis تنظیم شد. فصل اول با بازنشستگی ژان لوک پیکارد (پاتریک استوارت) در تاکستان خانواده آغاز شد. با رسیدن زنی مرموز به نام داهج (عیسی بریونس) که درخواست کمک کرد ، وجود حمایتی او قطع شد. افسوس که پیکارد نتوانست او را نجات دهد: او در مقابل او توسط قاتلان رومولان متعلق به یک فرقه رادیکال معروف به "ژات واش" کشته شد و وقف ریشه کن کردن همه اشکال زندگی مصنوعی شد. پیكارد كشف كرد كه داهج در واقع یك دختر مصنوعی است ، از نظر فنی "دیتا" ، و او یک خواهر دوقلو به نام سوجی دارد كه او نیز در معرض خطر است.

  برای نجات سوجی تصمیم گرفت ، پیكارد از Starfleet کشتی خواست ، اما او مدتها بود که رفته بود و التماس های او رد شد. پیکارد که هرگز کسی را قبول نکرد که شکست بخورد ، در چند قسمت بعدی برای ماموریت نجات غیر مجاز خود ، خدمه خود را جمع کرد: کریستوبال ریوس (سانتیاگو کابرا) ، یک دزد ماهر و خلبان کشتی La Sirena. رافی (میشل هرد) ، افسر سابق اطلاعات Starfleet و معتاد در حال بهبودی ؛ دکتر اگنس ژوراتی (قرص آلیسون) ؛ و یک پناهنده رومولایی ، النور (ایوان اواگورا).

  بیشتر بخوانید بررسی: پیاده روی ستاره ای الگیاک: پیکارد تمام احساسات آخرالزمانی را به ارمغان می آورد

  سوجی پیدا شد که در یک سایت احیای رومولان در یک مکعب بورگ خارج شده کار می کند. او عاشقانه با یک رومولان به نام Narek (هری ترداوی) که مخفیانه یکی از اعضای Zhat Vash بود درگیر شده بود. مأموریت او اغوای سوجی در تلاش برای کشف موقعیت سیاره محل زندگی خود بود ، با هدف نهایی از بین بردن تمام مواد مصنوعی در آنجا.

  تبلیغات

  البته ، در نهایت پیکارد و خدمه رگ های او این طرح را ناکام گذاشتند. و در طول فصل مشخص شد که پیکارد در حال مرگ است ، اگرچه از آنجایی که نمایش برای یک فصل دوم (و احتمالاً سوم) تمدید شده بود ، خداحافظی نهایی با افتخار شخصیت را دریافت نکردیم. در عوض ، هوشیاری پیکارد حفظ و به بدن مصنوعی جدید مبهم منتقل شد. فدراسیون تحریم مصنوعی را لغو کرد و La Sirena و خدمه اش به سمت ماجراهای جدیدی حرکت کردند.

  بازیگران اصلی در حال بازگشت برای S2 هستند ، از جمله برنت اسپینر ، اگرچه او به جای او نقش دکتر آلتان اینیگو سونگ را بازی خواهد کرد. داده ها مایکل چابن به عنوان مجری برنامه (همانطور که به عنوان تهیه کننده اجرایی در این برنامه باقی مانده است) جدا شد و جای خود را به آکیوا گلدزمن و تری ماتالاس داد. مهمانان برجسته سال گذشته شامل جاناتان فراکس و مارینا سیرتیس بودند که در نقش های خود به عنوان ویلیام ریکر و دینا تروی تکرار می شدند ، بنابراین شایعات زیادی در مورد بازگشت احتمالی دیگر شخصیت های TNG وجود داشت. پاتریک استوارت شخصاً از ووپی گلدبرگ برای حضور مجدد در نقش Guinan در S2 در طول حضور در The View دعوت کرد و پارامونت در آوریل ، در اولین روز تماس ، تیزر اولیه S2 را رها کرد ، که به شدت اشاره کرد Q دوباره برمی گردد و فصل دوم با زمان بازی می کند .

  این تیزر فقط گشت و گذار در خانه خالی پیکارد بود که به عنوان نشخوارکنندگان صدای استوارت تنظیم شده است. استوارت / پیكارد منعكس كرد: "مرز نهایی واقعی زمان است." "زمان می تواند حتی تکان دهنده ترین ، نسنجیده ترین اقدامات ما را به تاریخ تبدیل کند. آنچه که در یک بحران انجام می دهیم اغلب کمتر از آنچه که آرزو می کنیم انجام می دهیم بر ما سنگینی می کند. آنچه می توانست بوده باشد. زمان فرصت های زیادی را ارائه می دهد شانس دوم. "

  آخرین مرز واقعی زمان است: این تیزر کوتاه در اولین روز تماس در ماه آوریل کاهش یافت.

  تیزر با تبخیر کارت بازی Queen of Hearts در گرد و غبار به پایان رسید ، فقط" Q ، "و پس از آن صدای غیر قابل تردید دی لانسی با خنده گفت:" دادگاه هرگز پایان نمی یابد. " همانطور که هر طرفدار ST: TNG می داند ، Q بدنامانه در پایان نمایش "همه چیز خوب" بشریت را مورد محاکمه قرار داد ، با پیکارد مجبور به اثبات توانایی بشریت به Q Continuum. د لانسی به زودی تأیید کرد که در واقع در حال فیلمبرداری صحنه های S2 و S3 Picard است (آنها به طور همزمان در حال فیلمبرداری هستند) در یک سری پیام های Cameo ، از همه چیز. او در همین شش قسمت ظاهر خواهد شد. در یک پیام ، دی لانسی فاش کرد که هنگامی که برای اولین بار از او خواسته شد که برگردد ، او از تولیدکنندگان درخواست کرده است که دیگر او را مجبور نکنند جوراب شلواری بپوشد. ("شما فقط نمی خواهید یک پسر 70 ساله با جوراب شلواری بدود.")

  تبلیغات

  این تیزر جدید با بازگشت پیکارد به تاکستان خانواده اش ، خواستار لاریس (اورلا بردی) ، که به طور عجیبی آنجا نیست در حالی که یک پیکارد پریشان فکر می کند چه اتفاقی می افتد ، ما قبل از اظهار نظر در مورد اینکه پیکارد "کمی قدیمی تر از آنچه تصور می شود" نظر Q ، "سوال عالی ، ژان لوک" را می شنویم. و سپس Q ظاهر می شود ، همچنین به نظر درخواست لانسی پیرتر و برجسته تر به نظر می رسد - و لباس تنگ نمی پوشد. س ادامه می دهد: "خوش آمدید ، دوست من ، تا انتهای جاده ای که طی نشده است".

  به نظر می رسد زمان شکسته شده است ، و ما با نگاهی اجمالی به تمام تغییراتی که انجام شده است .. هر آنچه باشد Q برای جریان زمان انجام داده است. ما النور و رافی را می بینیم که برای زندگی خود در حال فرار بودند ، سوجی کاملا سفید پوش بود و بسیار VIP به نظر می رسید ، ریوس با لباس جدید فریبنده فدراسیون با نشان های جدید و اگنس ژوراتی با لباس غیر نظامی. از همه تکان دهنده تر: هفت نفر از نه نفر در یک آپارتمان ناآشنا بیدار می شوند و وقتی به آینه نگاه می کند ، کاشت بورگ دیگر از بین رفته است. پیکارد همیشه ابراز خوش بینی می کند ، "ما می توانیم آینده را نجات دهیم و ما را به خانه می رسانیم. با هم".

  اولین فصل Picard برای پخش در پارامونت + در دسترس است.

  تصویر لیست شده توسط YouTube / Paramount +

خبرهای دیگر از بازی کردن