خبر

 • تک بورد - توسعه Final Fantasy XVI تقریباً نیم سال به تعویق افتاد

  توسعه Final Fantasy XVI تقریباً نیم سال به تعویق افتاد


  30 روز قبل

  اکنون نگاه نکنید، اما یک بازی مورد انتظار دیگر تحت تأثیر همه گیری مداوم قرار گرفته است که منجر به تاخیر تقریباً شش ماهه شده است. در واقع، این دومین بازی Final Fantasy است که در چند هفته اخیر تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفته است.

  تهیه کننده فاینال فانتزی شانزدهم، نائوکی یوشیدا، در توییتر به یاد آورد که در آخرین ارتباط خود، قول داده بود اطلاعات بیشتری در مورد فاینال فانتزی شانزدهم در اواخر سال 2021 ارائه کند. جزئیات ذکر نشده بود، اما به نظر می رسید که بین سطرها بخوانید. گویا اسکوئر انیکس اعلامیه بزرگی را برای پایان سال برنامه ریزی کرده بود.

  پیامی از تهیه کننده فاینال فانتزی شانزدهم، نائوکی یوشیدا. #FF16 #FFXVI pic.twitter.com/qtfJUUp6LA

  Final Fantasy XVI (@finalfantasyxvi) 27 دسامبر 2021

  به هر حال، این دیگر اتفاق نمی افتد زیرا یوشیدا گفت که عوارض ناشی از جریان در حال انجام است. همه گیر توسعه بازی را تقریباً نیم سال به تعویق انداخته است.

  یوشیدا در توضیح بیشتر گفت که مانند بسیاری دیگر، آنها مجبور شدند به یک مدل کار از خانه بروند تا چرخ‌ها را حفظ کنند. این ارتباط از دفتر توکیو کند شد و در برخی شرایط شدید منجر به لغو کامل تحویل دارایی‌ها از طرف اشخاص ثالث شد.

  این پروژه اکنون بسیار عقب‌تر از برنامه است، اما همچنان در مسیر خود قرار دارد. Square Enix اکنون قصد دارد رونمایی بزرگ بعدی خود را در بهار 2022 برگزار کند. یوشیدا بابت تاخیر عذرخواهی کرد و از طرفداران برای صبر مداوم آنها تشکر کرد.

  Final Fantasy XVI در سال 2020 فاش شد و یک بازی خواهد بود. انحصاری پلی استیشن 5 نباید با Final Fantasy XIV اشتباه گرفت، که فروش آن در اوایل این ماه به دلیل ازدحام شدید سرور به حالت تعلیق درآمد. از زمان نوشتن این مقاله، هیچ به روز رسانی در این مورد وجود ندارد.


  تگ ها:

  توسعه , final , fantasy , تقریباً , تعویق , افتاد


  v 7
خبرهای دیگر از بازی