techbord.com توسعه دهندگان CDPR علی رغم وعده های خلاف ،

سیب زمینی داغ: در چند سال گذشته زمان ایجاد بحران در بین توسعه دهندگان بازی مسئله ای داغ است. CD Projekt Red در موارد متعددی گفته است که توسعه دهندگان را مجبور نمی کند که ساعتهای محدود کاری را انجام دهند. با نزدیک شدن مهلت Cyberpunk 2077 ، اکنون رئیس استودیوی آن می گوید این شرکت چاره دیگری ندارد.

در ابتدا قرار بود در تاریخ 16 آوریل 2020 ، CD Projekt Red 's Cyberpunk 2077 دو تاخیر داشته باشد. اولی بازی را به 17 سپتامبر سال جاری هل داد و به نظر می رسید که دومین تاریخ اکران را 19 نوامبر نهایی کند. کمی بیشتر از یک ماه و نیم دیگر تا آن موعد نهایی باقی مانده است ، گزارش شده است که CDPR در حال پیدا کردن نیاز است زمان کرانچ.

بلومبرگ گزارش می دهد که سازنده دستور داده است که همه کارکنان شش روز در هفته تا زمان آزادی کار کنند. الزام کارمندان به اضافه کار در زمان آماده سازی برای راه اندازی یک کار غیر معمول برای سازندگان بازی نیست. با این حال ، این چیزی است که CD Project Red گفت هرگز چنین کاری نخواهد کرد.

در ماه مه سال گذشته ، مارکین ایویسکی ، یکی از بنیانگذاران CDPR ، گفت که این شرکت "سیاست انقباض غیر اجباری" دارد. زمانهایی وجود دارد که به ساعات اضافی نیاز است ، اما ایویسکی کاملاً روشن کرد که کرانچ اجباری نخواهد بود.

https://techbord.com توسعه دهندگان CDPR علی رغم وعده های مخالف  مجبور 'می شوند که ساعتهای فشرده ای را در Cyberpunk 2077 کار کنند ">

"ما می خواهیم انسانی تر باشیم و با احترام با مردم رفتار کنیم ، "ایویسکی به کوتاکو گفت. "اگر آنها نیاز به مرخصی داشته باشند ، می توانند مرخصی بگیرند. در صورت درخواست هیچ کس ناراحت نخواهد شد. " یک ماه بعد ، در مصاحبه دیگری با کوتاکو ، ایویسکی دوباره قول داد که کارکنانی که در Cyberpunk کار می کنند لازم است که "بدون توجه به آنچه" اضافه کار کند.

با این حال ، در ژانویه سال جاری ، تنظیمات تغییر کرد. در تماس سرمایه گذاران ، روسای استودیو در مورد تاخیر Cyberpunk 2077 به ضرورت بحران اشاره کردند. در پاسخ به این س CEOال که آیا کارمندان "لازم است ساعت کاری خود را تنظیم کنند" ، مدیرعامل آدام کیچینسکی گفت که این کار را انجام می دهند.

"ما سعی می کنیم تا جایی که ممکن است بحران مالی را محدود کنیم ، اما این مرحله نهایی است ، کیچینسکی گفت: "ما سعی می کنیم از این نظر منطقی باشیم ، اما بله. متأسفانه."

بلومبرگ ایمیلی را از مدیر بازی و رئیس استودیوی Cyberpunk آدام بدووسکی دریافت کرد. در آن ، بدوفسکی ادعا کرد که با توجه به اشکالات و اشکالاتی که هنوز در بازی وجود دارد ، این شرکت چاره ای ندارد جز "" overdrive "

" تغییر "از امروز ، کل استودیو در overdrive ، [به معنی] مقدار معمول کار شما و یک روز آخر هفته ، ایمیل "Badowski" را بخوانید.

https://t.co/Ie5W0O7iiv pic.twitter.com/IJBZ3IIT6m

- آدام بدووسکی (AdamBadowski) 30 سپتامبر سال 2020

بادوفسکی اظهار داشت که وی از گفته های این شرکت در موارد مختلف به خوبی آگاه بوده و مایل است مسئولیت کامل وعده شکسته را بر عهده بگیرد.

"من خودم را قبول می کنم که عکس العمل کامل را برای این تصمیم دریافت کنم. من می دانم که این کاملاً مخالف آن چیزی است که ما در مورد بحران گفتیم. همچنین با آنچه من شخصاً رشد کردم مخالفت مستقیم دارد. مدتی قبل باور کنید - این مشکل هرگز نباید پاسخ باشد. اما ما همه روشهای ممکن دیگر را برای پیمایش اوضاع گسترش داده ایم. "

اما همه اخبار بد نیست. برای اولین بار ، CDPR در ورشو ، لهستان مستقر است و طبق قانون لازم است حقوق اضافی را ارائه دهد. شایان ذکر است که اضافه کاری در شب و روز یکشنبه به 100 درصد پاداش (وقت مضاعف) نیاز دارد. بعلاوه ، بدووسکی اوایل امروز توئیتی را منتشر کرد و خاطرنشان کرد که کارمندان همچنان می توانند در دریافت پاداش برابر با 10 درصد سود سالانه شرکت حساب کنند.

این مبلغ کمی نیست. تحلیلگران CD Projekt Red را برای جمع آوری بیش از 520 میلیون دلار در سال جاری پیش بینی می كنند كه می تواند معادل پاداش دهها هزار دلار باشد. بنابراین علاوه بر حقوق اضافه کار ، کارمندان بابت مزاحمتی که در هنگام بحران متحمل شده اند ، پرداخت های کلان را می بینند.

توسعه دهندگان CDPR علی رغم وعده های خلاف ، "مجبور " می شوند که ساعتهای کمتری را در Cyberpunk 2077 کار کنند
gaming/توسعه-دهندگان-cdpr-علی-رغم-وعده-های-خلاف-مجبور-می-شوند-که.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.