خبر

 • تک بورد - توسعه دهندگان مستقل از فروش بازی های بدون مجوز در بازار NFT GameStop خشمگین شده اند

  توسعه دهندگان مستقل از فروش بازی های بدون مجوز در بازار NFT GameStop خشمگین شده اند


  8 روز و 20 ساعت قبل

  ممکن است حذف بازی ها از بلاک چین IPFS غیرممکن باشد.

  مطالعه بیشتر

  تجزیه و تحلیل: بازار NFT GameStop در روز اول فقط 45 هزار دلار برای شرکت به ارمغان می آورد در هفته اول از بازار NFT که اخیراً گیم استاپ راه اندازی شده است، مجموعه NiFTy Arcade از این مجموعه متمایز بود. این مجموعه به جای ارائه JPEG های پایه، «NFT های تعاملی» مرتبط با بازی های HTML5 را ارائه کرد که به طور کامل از کیف پول رمزنگاری مالک (یا از خود صفحه GameStop Marketplace) قابل پخش بودند.

  فقط یک مشکل وجود داشت: بسیاری از آن بازی‌های NFT بدون اجازه سازندگانشان ساخته و فروخته می‌شدند، بسیار کمتر از این که سازندگان در هر گونه سود رمزنگاری سهیم شوند.

  در حالی که مردی که پشت سر آن بود. NiFTy Arcade از آن زمان از بازار NFT GameStop تعلیق شده است، او هنوز ده ها هزار دلار ارز دیجیتالی را که با فروش آن NFT ها قبل از تعلیق به دست آورده بود نگه داشته است. و در حالی که NFT های مورد بحث دیگر در بازار GameStop NFT فهرست نشده اند، بازی های بدون مجوز همچنان می توانند در سرورهای GameStop و در یک سیستم ذخیره سازی فایل مبتنی بر بلاک چین قابل دسترسی باشند، جایی که ممکن است حذف آنها از نظر عملکردی غیرممکن باشد.

  اگر یک آرکید باشد، اما با NFT ها چه می شود؟

  ناتان الو، خالق NiFTy Arcade، به Ars گفت که مجموعه او از میل "برای برجسته کردن موارد استفاده بالقوه برای NFT ها فراتر از تصاویر ثابت" رشد کرده است. اما وقتی از Ello خواسته شد کاربرد نسخه‌های تازه‌سازی شده NFT بازی‌هایی را که قبلاً به‌صورت آزاد در جاهای دیگر روی وب قابل پخش بودند توضیح دهد، کمی انتزاعی بود. اما قصد من این است که بازی‌هایی را بسازم و به نمایش بگذارم که در بازارهای NFT و کیف پول‌های NFT قابل بازی باشند." "اگر کسی به راحتی می‌خواهد بازی را مستقیماً از کیف پول خود یا صفحه نمایه خود در بازار انجام دهد، بدون اینکه نیازی به پیمایش به من باشد، پس از خرید یک کپی خوش آمدید."

  The مجموعه NiFTy Arcade، همانطور که در <b>بازار</b> <b>GameStop</b> NFT در 15 جولای ظاهر شد.بزرگنمایی / مجموعه NiFTy Arcade، همانطور که در بازار GameStop NFT در 15 جولای ظاهر شد. GameStop / بایگانی اینترنتی

  Ello در نهایت صدها NFT را فروخت بر اساس سه بازی اول مجموعه NiFTy Arcade، حداقل 46.7 ETH (به ارزش حدود 55000 دلار در آن زمان) از این فروش تا 15 جولای به دست آورد. اما برای حداقل دو مورد از این بازی ها - Worm Nom Nom و Galactic Wars - الو اعتراف کرد که او هرگز قبل از فروش آنها از سازندگان اصلی مجوز لازم را نگرفت. به گفته جوزف "لکسالوفل" وایت، خالق پیکسل PICO-8، همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد Ello تعدادی بازی دیگر را بدون اجازه سازندگان از طریق بازارهای NFT ساخته و توزیع کرده است، از جمله Breakout Hero، Super Disc Box، و Invader Overload. موتور بازی.


  تگ ها:

  توسعه , دهندگان , مستقل , فروش , بازی , بدون , مجوز , بازار , gamestop , خشمگین


  v 7
خبرهای دیگر از بازی