خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده Valorant Riot ضبط چت صوتی پخش کننده را برای مقابله با آزار و اذیت آغاز خواهد کرد

  توسعه دهنده Valorant Riot ضبط چت صوتی پخش کننده را برای مقابله با آزار و اذیت آغاز خواهد کرد
  22 روز و 10 ساعت قبل

  هرکسی که بیش از چند ساعت به صورت رقابتی بازی های آنلاین انجام داده باشد ، احتمالاً با چند هم تیمی کمتر از خوشایند مواجه شده است. بازیکنان تلخ DPS وجود دارند که احساس می کنند تنها عضو شایسته تیم هستند و از بازیکنان ناامید با متحدان خود که به طور مداوم به گروه های دشمن برخورد می کنند و می میرند ، ناامید می شوند. همه ما آنها را دیده ایم و همه سخنان عصبانی آنها را شنیده ایم.

  متأسفانه ، برخی از بازیکنان از ناتوانی در مهارت ضعیف هم تیمی های خود فراتر رفته و به قلمرو "سمیت " - جایی که لعن ، "سخنان نفرت" و آزار و اذیت آغاز می شود ، سقوط می کنند بیرون آمدن. اگرچه بی صدا کردن این بازیکنان همیشه یک گزینه است ، اما این یکی از بازیکنان است که از ورزش خسته می شوند.

  این افراد سالهاست که از سازندگان بازی می خواهند تا مستقیماً با این مشکل پیچیده مقابله کنند. در حالی که بسیاری از توسعه دهندگان هنوز در حال کار روی راه حل ها هستند ، Riot به تازگی یکی از راه حل های مناسب را اعلام کرده است: حرکت به جلو ، توسعه دهنده ضبط و ذخیره موقت گپ صوتی را در Valorant آغاز می کند. این سیاست جدید فقط در ابتدا در مورد آمریکای شمالی اعمال خواهد شد.

  وقتی بازیکنی از رفتار خود در یک مسابقه گزارش می شود ، Riot ضبط مربوطه را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا موارد نقض قوانین وجود دارد یا خیر. بعد از حل مسئله ، Riot می گوید ضبط حذف خواهد شد ، زیرا "دیگر لازم نیست".

  ما متعهد هستیم که بازی های خود را برای هر کسی که بازی کند بهتر کنیم. این گام دیگری برای مقابله با رفتارهای مخل در سراسر هیئت مدیره است ، شروع باPlayVALORANT. در ادامه با تیم Central Player Dynamics ما همراه باشید! https://t.co/wD6vErtlzo

  - Riot Games (riotgames) 30 آوریل 2021

  Riot می گوید تنها راهی که بازیکنان از ضبط صدای خود جلوگیری می کنند خاموش کردن کامل گفتگوی صوتی است. با این حال ، این شرکت می گوید که "به طور فعال" نظارت بر بازی های زنده را انجام نمی دهد - فقط پس از ثبت گزارش به آن گوش می دهد.

  واکنش بازیکنان به این اخبار متفاوت است ، کمترین. بعضی از آنها با دسترسی شرکت دیگر به داده های خود احساس راحتی نمی کنند ، در حالی که دیگران احساس می کنند که چت صوتی عمومی برای شروع کار رسانه خصوصی نیست ، بنابراین ضبط آن مشکلی ندارد.

  باید دید آیا Riot در اینجا به اسلحه های خود پایبند خواهد بود یا نه ، اما اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، این خبر احتمالاً به عنوان یک عامل بازدارنده برای هر قانون شکن بالقوه عمل خواهد کرد. اگر آنها نوعی آزار و اذیت بازیکنان دیگر خود باشند ، ممکن است دو بار فکر کنند اگر بدانند که چند کارمند در Riot HQ بعداً به آنها گوش خواهند داد.

خبرهای دیگر از بازی