خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده Sinking City نسخه بخار

  توسعه دهنده Sinking City نسخه بخار "دزدان دریایی" را منفجر می کند ، هشدار می دهد که خرید نکنید
  22 روز و 6 ساعت قبل

  WTF ؟! بازی کارآگاه Lovecraftian The Sinking City هرگز هنگام ورود به سال 2019 مورد توجه زیادی قرار نگرفت ، با بیشتر منتقدین آن را بین حد متوسط ​​و `کاملا خوب به ثمر رساندند. این روزها به تمام دلایل غلط خبرساز شده است. سازنده از مردم خواسته است که بازی را از Steam خریداری نکنند ، با این ادعا که توسط ناشر Nacon "کرک و دزدی دریایی " شده است.

  توسعه دهنده Frogwares می نویسد که از زمان انتشار The Sinking City در ژوئن 2019 ، با مجوز خود ، Nacon با مشکل روبرو شده است.

  "اقدامات غیرقانونی Nacon Frogwares را مجبور به دفاع از دارایی خود کرده است. و در مقابل دادگستری فرانسه نسبت به عدم پرداخت ، تلاش برای سرقت IP های ما و غیره واکنش نشان دهند. "استودیو می نویسد.

  اختلافات حقوقی منجر به حذف The Sinking City از اکثر فروشگاه های دیجیتال در سال گذشته شد ، اما دادگاه فرانسه حکم به بازگشت آن داد تا اینکه به حکم نهایی رسید. دوباره در ویترین فروشگاه راه اندازی شد اما دوباره به سرعت از Steam خارج شد.

  هفته گذشته ، The Sinking City دوباره در Steam ظاهر شد ، با اخطار Frogwares مبنی بر عدم خرید آن. این صفحه همچنین حاوی بیانیه ای از Nacon است که از موضع خود دفاع می کند و ادعا می کند عدم همکاری استودیو به این معنی است که این نسخه فاقد ویژگی های خاص بخار از قبیل ذخیره ابری و دستاوردها است.

  Frogwares می نویسد که نسخه Nakon از The Sinking City در حال حاضر در Steam "کرک و دزدان دریایی " شد ، بنابراین می توان آن را بدون اطلاع توسعه دهنده دوباره منتشر کرد. این ادعا می کند که ناشر به طور قانونی نسخه ای را "مخصوص آماده شده" برای Gamesplanet خریداری کرده ، کرک کرده و محتوا را تغییر داده است تا قبل از بارگذاری بازی روی سیستم عامل Valve ، آن را با نام Nacon تجاری کند.

  "برای ایجاد Nacon تنها یک راه داشت: از کامپایل کردن بازی یا هک کردن بازی با استفاده از یک کلید مخفی ایجاد شده توسط Frogwares از آنجا که کل محتوای بازی با سیستم رمزگذاری Epic Unreal Engine بایگانی می شود. برای روشن شدن این هک است و هنگامی که هدف هک سرقت یک محصول و کسب درآمد با آن باشد ، آن را دزدی دریایی یا جعل و تقلب می نامند. "

  Frogwares می نویسد که از نحوه استفاده Nacon از کلید رمزگذاری آگاه است. این اطلاعات را به دادگاهها ارائه داده است.

  این به نوعی هرج و مرج تبدیل می شود که باعث افتخار خدایان قدیمی می شود.





خبرهای دیگر از بازی