techbord.com توسعه دهنده Hitman IO Interactive در حال ساخت یک بازی James Bond است

چیزی که باید منتظر آن بود: مدت زیادی است که جهانیان یک بازی مناسب جیمز باند دریافت نکرده اند ، اما به نظر می رسد که دیگر نباید خیلی بیشتر صبر کنیم. IO Interactive ، استودیوی سازنده سریال مورد تحسین منتقدان Hitman ، به تازگی اعلام کرده است "پروژه 007" یک داستان کاملاً اصلی Bond است (به عبارت دیگر براساس هیچ فیلمی ساخته نشده است) که به بازیکنان امکان می دهد وضعیت 00 خود را بدست آورند. "در " اولین د

پروژه 007 فعلاً فقط یک عنوان فعال است ، بنابراین تقریباً مطمئناً در جایی پایین خط تغییر خواهد کرد. در حال حاضر ، این بازی در حال توسعه بسیار خیلی زود است - در واقع ، هنوز در مرحله جذب استعداد است. این بدان معناست که ما نمی دانیم این بازی در چه ژانری قرار خواهد گرفت ، چه ویژگی هایی خواهد داشت یا حتی برای چه سیستم عامل هایی راه اندازی خواهد شد.

با این حال ، اگر بخواهیم حدس بزنیم ، حدس می زنیم که این یک عنوان پنهان کاری خواهد بود - که در آخر IO تخصص آن است - و احتمالاً یک بازی انحصاری نسل بعدی خواهد بود ، زیرا احتمالاً حداقل دو سال دیگر با آن فاصله دارد یک اعلامیه مناسب است.

ما این فرض را مطرح می کنیم زیرا ، به عنوان یک IP کاملاً جدید ، IO مطمئناً می خواهد بدون استفاده از محدودیت های موجود ، از همه فناوری و ویژگی های موجود در دستگاه های نسل بعدی بهره ببرد. PS4 و Xbox One قدیمی.

https://techbord.com توسعه دهنده Hitman IO Interactive در حال ساخت یک بازی James Bond است

البته ، ممکن است اشتباه کنیم. شاید Project 007 یک عنوان بین پلتفرمی با تمرکز بر عملکرد FPS باشد. در این مرحله به سادگی نمی توانیم بگوییم ، اما این ناشناخته ها اشتیاق ما را کاملاً کم نمی کند. IO یک استودیوی خارق العاده با سابقه ای خوب است و به دلیل ماهیت مستقل آنها ، آزادی خلاقیت آنها باید بدون شک و تردید توسط هوی و هوس یک شرکت مادر و سرمایه گذاران آن شکوفا شود.

اگر شما قبلاً هیچ یک از بازیهای IO را بازی نکرده اید ، ما توصیه می کنیم از "Hitman" شروع کنید. نه از Hitman اصلی (هرچند که شما باید آن را بازی کنید) ، اما بازی 2016 شامل یک داستان اصلی اپیزودی است و گیم پلی بازی که به روزهای Blood Money برمی گردد.

یک دوره آزمایشی رایگان وجود دارد و هر قسمت حدود 7 دلار برای شما اجرا می کند. نسخه GOTY تمام محتوای موجود Hitman را به قیمت 60 دلار بسته بندی می کند که برای یک بازی چهار ساله بسیار گران است ، ما به شما کمک می کنیم اما هنوز ارزش پول نقد شما را دارد. به خصوص با توجه به قابلیت پخش مجدد آن.

توسعه دهنده Hitman IO Interactive در حال ساخت یک بازی James Bond است
gaming/توسعه-دهنده-hitman-io-interactive-در-حال-ساخت-یک-بازی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
techbord.com Robinhood در سال 2021 تاکنون شش میلیون مشتری رمزنگاری جدید اضافه کرده است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.