خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده Gears of War می گوید در قسمت بعدی از Unreal Engine 5 استفاده می شود و کار بر روی بازی Star Wars را انکار می کند

  توسعه دهنده Gears of War می گوید در قسمت بعدی از Unreal Engine 5 استفاده می شود و کار بر روی بازی Star Wars را انکار می کند
  5 روز و 4 ساعت قبل

  به جلو نگاه کردن: کوالیشن - استودیوی پشت بازی های Gears of Wars از زمانی که مایکروسافت این امتیاز را از Epic Games در سال 2014 خریداری کرده است - اعلام کرده است که کار در Gears 5 رو به اتمام است زیرا منابع را برای ورودی بعدی این مجموعه متمرکز می کند ، از Unreal Engine 5 استفاده کنید. این شرکت همچنین شایعات اخیر مبنی بر اینکه در حال کار بر روی یک بازی جدید جنگ ستارگان است را رد کرد.

  ائتلاف اعلام کرد که انتقال به موتور جدید یک کار بزرگ است. به این ترتیب ، "مدتی است هیچ پروژه یا عنوانی جدید اعلام نخواهد شد."

  Gears of War 1 - 3 ، ساخته شده توسط Epic Games ، همه از موتور غیرواقعی 3 استفاده می کنند ، در حالی که The Coalition- Gears of War 4، Gears 5، and Gears Tactics توسط Unreal Engine 4 تأمین شده است. از طریق به روزرسانی چند نفره سال گذشته 120FPS برای Xbox Series X | S - و ما از ادامه این سنت با توسعه در UE5 برای چندین پروژه جدید در سالهای آینده بسیار هیجان زده خواهیم شد. "

  < p> محتوای بیشتری برای Gears 5 منتشر خواهد شد ، از جمله عملیات 7 و 8 ، هر کدام شامل دو قطره است که شامل شخصیت های جدید ، نقشه های جدید و رویدادهای ویژه است. همچنین به روزرسانی های جدید فروشگاه تا پایان سال وجود خواهد داشت.

  Unreal Engine 5 قرار است بعداً در سال 2021 راه اندازی شود. بر اساس نسخه ی نمایشی فناوری PS5 ، می توانیم انتظار Gears 6 یا هر چیز دیگری را داشته باشیم در اینجا نامیده می شود ، تا بسیار جذاب به نظر برسد.

  در جای دیگر ، مدیر جامعه Gears of War ، TC Kilo ، شایعات مربوط به اینکه The Coalition روی یک بازی جدید جنگ ستارگان کار می کند را رد کرد. آنها در Reddit نوشتند: "فقط برای روشن كردن موضوع جنگ ستارگان". "ما روی چنین عنوانی کار نمی کنیم. در حال حاضر چیز دیگری برای اعلام نداریم. "

خبرهای دیگر از بازی