خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده DayZ از موتور بازی سازی نسل بعدی Enfusion رونمایی کرد

  توسعه دهنده DayZ از موتور بازی سازی نسل بعدی Enfusion رونمایی کرد


  1 ماه قبل

  چرا مهم است: این هفته، Bohemia Interactive از Enfusion، موتور بازی که قصد دارد برای تمام عناوین آینده استفاده کند، رونمایی کرد. موتور بازی دارای پیشرفت های بصری، مقیاس پذیری، عملکرد، انعطاف پذیری و کاربر پسند بودن است. در حالی که سازنده به صراحت "Arma 4" را نگفته است، اما تأیید می کند که هر بازی Arma آینده از این موتور استفاده خواهد کرد.

  Bohemia Enfusion را در C++ ساخته و زبان برنامه‌نویسی Enforce OOP را پیاده‌سازی می‌کند. از Direct X 12 پشتیبانی می کند و از سایه زن های HLSL استفاده می کند. این یک موتور کراس پلتفرم است که از توسعه رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس پشتیبانی می کند. وب‌سایت Enfusion ویژگی‌های آن و معنای آن‌ها برای سازندگان و بازیکنان را به طور گسترده توضیح می‌دهد.

  وقتی صحبت از گرافیک به میان می‌آید، Enfusion بیشتر بر ایجاد محیط‌هایی با ظاهر طبیعی و «باورکردنی» تمرکز می‌کند تا «انعکاس با پیشرفته‌تر» فناوری گرافیک.” از آنجا، توضیحات Bohemia از موتور بازی مانند لیستی از بزرگترین نقاط قوت Arma و DayZ و همچنین تمام معایب آنها است که Enfusion قول حفظ و رفع آنها را می دهد.

  < p>آرما 3 2013 بر روی موتور مجازی واقعی کار می کند، بوهمیا از دهه 1990 تکرار شده است. علیرغم قدمت بازی، به دلیل استفاده ضعیف از CPU، عملکرد آن همچنان در رایانه های مدرن بد است. وب‌سایت Enforce engine هنگام صحبت در مورد عملکرد، به طور خاص به «سازه‌های 16 هسته‌ای PC Master Race» اشاره می‌کند و همچنین می‌گوید که در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های مختلف بهتر اجرا می‌شود.

  بازی‌های Bohemia به‌خاطر گیم‌پلی شبیه‌سازی sandbox پیچیده معروف هستند، بنابراین تصمیم گرفت به استفاده از فناوری داخلی به جای چیزی مانند Unreal ادامه دهد. با این حال، این بازی‌ها به دلیل کنترل‌های پیچیده و رابط کاربری نیز شناخته می‌شوند. Enfusion وعده می دهد که این پیچیدگی را در عین ساده سازی تجربه کاربر و بهبود انیمیشن ها حفظ کند. این سایت شامل یک کلیپ از انتقال بدون درز به یک وسیله نقلیه است - چیزی که آرما قبلاً هرگز آن را مدیریت نکرده بود.


  تگ ها:

  توسعه , دهنده , موتور , بازی , سازی , بعدی , enfusion , رونمایی


  v 14
خبرهای دیگر از بازی