techbord.com توسعه دهنده CD Projekt Red پس از تاخیر Cyberpunk 2077 به تهدیدهای مرگ پاسخ می دهد

WTF ؟! خبر اینکه Cyberpunk 2077 برای سومین بار به تأخیر می افتد ، البته تنها 21 روز ، بسیاری از گیمرهایی که مشتاق پخش عنوان CD Projekt Red هستند را ناامید کرد. متأسفانه ، این واکنش قابل پیش بینی تهدید به مرگ علیه سازندگان بازی است ، که طراح ارشد بازی Andrzej Zawadzki آنها را "غیر قابل قبول" خوانده و به مفسران عصبانی یادآوری می کند که "ما مثل شما مردم هستیم."

اوایل این هفته بود که بازی مورد انتظار به طور غیرمنتظره ای از تاریخ 19 نوامبر به 10 دسامبر به تأخیر افتاد. این حرکت منجر به تهدید به مرگ تیم شد ، و باعث شد که زاوادزکی پاسخ توئیت بدهد.

من می خواهم به یک موضوع در مورد تاخیرCyberpunkGame بپردازم. من درک می کنم که شما عصبانی هستید ، ناامید شده اید و می خواهید نظر خود را در مورد آن ابراز کنید. با این حال ، ارسال تهدید به مرگ برای توسعه دهندگان کاملا غیر قابل قبول و فقط اشتباه است. ما مثل شما مردم هستیم.

- Andrzej Zawadzki (ZawAndy) 27 اکتبر 2020

تهدیدهای مرگ به دلیل تاخیر در بازی ها پدیده جدیدی نیست. در سال 2016 ، پس از 49 روز تأخیر بازی ، توسعه دهنده No Man's Sky برنامه Hello Games با حملات مشابهی روبرو شد. در مورد Cyberpunk 2077 ، برخی از عصبانیت ها ناشی از توئیت حساب رسمی Cyberpunk 2077 در تاریخ 26 اکتبر است و این نوید را می دهد که بازی طبق برنامه خواهد رسید.

برخی از افراد می گویند CD Projekt Red عمداً طرفداران خود را دروغ گفته است ، اما کارمند فابیان ماریو دهلا می گوید که تاخیر در آن زمان مشخص نبود. این از گزارش هایی پشتیبانی می کند که ادعا می کنند همه توسعه دهندگان همزمان با عموم مردم ، با CDPR همزمان با توئیت اعلامیه ، یک ایمیل داخلی ارسال کرده اند.

"چیز این است: ما یک عموم هستیم داهلا گفت: "شرکت معامله شده و تقریباً غیرممکن است که قبل از این به هر کارمندی بگویید ، عمدتاً به دلایل قانونی." "من از این موضوع آگاه هستم (و به آن عادت کرده ام) اما برای افراد خارجی بسیار گیج کننده است. داستان کوتاه کوتاه: CP Twitter (و بنابراین استودیوی ما - چون کانال رسمی است) دروغ نمی گفت هدف. "

به دنبال تأخیر ، مدیرعامل CD Projekt ، آدام کیچیسکی گفت Cyberpunk 2077 آماده راه اندازی در 19 نوامبر برای کنسول های رایانه های شخصی و نسل بعدی است ، اما زمان بیشتری برای بهینه سازی زمان لازم بود. بازی برای سیستم عامل های Xbox One و PlayStation 4.

توسعه دهنده CD Projekt Red پس از تاخیر Cyberpunk 2077 به تهدیدهای مرگ پاسخ می دهد
gaming/توسعه-دهنده-cd-projekt-red-پس-از-تاخیر-cyberpunk-2077-به.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.