خبر

 • تک بورد - توسعه دهنده کنترل Remedy بدون راه اندازی بازی جدید سود عملیاتی خود را در سال 2020 دو برابر کرد

  توسعه دهنده کنترل Remedy بدون راه اندازی بازی جدید سود عملیاتی خود را در سال 2020 دو برابر کرد
  10 روز و 7 ساعت قبل

  فروش طولانی مدت: در حالی که بسیاری از سازندگان بازی ها پروژه های خود را با انتظار فروش اکثر نسخه ها در چند هفته اول انتشار منتشر می کنند ، برخی از عناوین به موفقیت های طولانی مدت تبدیل می شوند. این جواهرات نادر می توانند به سازندگان خود سطل های نقدی فراتر از تاریخ انتشار اولیه خود بدست آورند. Witcher 3 و Grand Theft Auto V دو نمونه از این بازی ها هستند و اکنون ، Control رسماً به جمع آنها پیوسته اس

  علیرغم عرضه در اوت سال 2019 ، توسعه دهنده تیرانداز سورئال ، Remedy Entertainment ، سود عملیاتی خود را سال پس از انتشار ، در سال 2020 ، دو برابر کرد. این فروش طولانی مدت باعث افزایش سود شرکت از 6.5 یورو شده است میلیون به رقم عظیم 13.2 میلیون یورو.

  درک اینکه چرا کنترل عملکرد بسیار خوبی انجام داده دشوار نیست. اگرچه این بازی در سال 2019 برای رایانه های شخصی منتشر شد ، در کنار سیستم عامل های کنسول ، این بازی منحصر به فروشگاه Epic Games (EGS) بود. سال گذشته بود که این عنوان سرانجام به ویترین های فروشگاه های دیگر رایانه از جمله Steam رسید.

  این راه اندازی چند پلتفرمی سرانجام فروش را برای مخاطبان کاملاً جدیدی باز کرد ، ممکن است برخی از آنها به شدت مخالف حمایت از عنوان از طریق سیستم عامل بحث برانگیز Epic.

  https://techbord.com کنترل توسعه دهنده کنترل سود عملیاتی را در سال 2020 دو برابر کرد بدون راه اندازی یک بازی جدید

  در دسترس بودن ویترین فروشگاه ها به کنار ، سال 2020 نیز سالی بود که کنترل از هر دو توسعه عمده پرداختی برخوردار شد. بنیاد و AWE. راه اندازی آنها بدون شک از طریق فروش مستقیم DLC و افزایش توجه به بازی پایه به خط پایین Remedy کمک کرد. و از آگوست سال 2020 ، نسخه Ultimate Edition Control به فروش می رسد و همه محتوای بازی پس از راه اندازی را در یک بسته منسجم قرار می دهد.

  موفقیت مالی گسترده Remedy به دست می آید حتی با توجه به این واقعیت که این استودیو حتی یک بازی جدید نیز منتشر نکرده است ، قابل توجه تر است: افزایش سود سال 2020 آن تقریباً به دلیل افزایش فروش از عناوین قبلی است. برای این منظور ، ما کنجکاو خواهیم شد ببینیم که آیا Remedy می تواند در سال 2021 هت تریک کند یا خیر ، با کنترل یک سال دیگر سود بی سابقه.

خبرهای دیگر از بازی