خبر

 • تک بورد - توسعه‌دهنده بازی Stalker 2 می‌گوید که به هفت ماه دیگر برای اتمام بازی نیاز دارد

  توسعه‌دهنده بازی Stalker 2 می‌گوید که به هفت ماه دیگر برای اتمام بازی نیاز دارد


  10 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Stalker 2: Heart of Chernobyl طبق برنامه ریزی اولیه در 28 آوریل وارد نخواهد شد. توسعه دهنده GSC Game World گفت که تصمیم گرفته است تا عرضه را تا 8 دسامبر 2022 به تعویق بیندازد تا زمان بیشتری برای تحقق چشم انداز خود و دستیابی به وضعیت مطلوب بازی فراهم کند. این بزرگترین پروژه ای است که آنها تا به حال انجام داده اند و بنابراین نیاز به آزمایش و پرداخت گسترده دارد.

  Stalker 2 در سال 2010 با تاریخ انتشار 2012 معرفی شد. متأسفانه، GSC Game World به یک پچ سنگی برخورد کرد و در پایان سال 2011 رسما منحل شد. سازنده در اواخر سال 2014 و چهار سال بعد، اعلام کرد که نسخه جدیدی از Stalker 2 در دست ساخت است اما تا سال 2021 آماده نخواهد شد. .

  اخیراً، GSC Game World خشم گیمرهای ناراحت را احساس کرد و از تصمیم خود مبنی بر گنجاندن NFT در عنوان آینده خود عقب نشینی کرد.

  Stalker 2 به لیست رو به رشدی از بازی ها و سخت افزارها پیوست. که در خاطرات اخیر به تعویق افتاده اند، از جمله Final Fantasy XVI، Overwatch 2، Diablo 4، Panic's Playdate و Steam Deck، فقط برای نام بردن از چند مورد.

  تیراندازی اول شخص چهارمین بازی در این بازی خواهد بود. سری و اولین سری که روی کنسول ها راه اندازی شد. برای پیش‌سفارش در Steam با قیمت 59.99 دلار در دسترس است، اما توجه داشته باشید که برای اجرای آن به یک رایانه شخصی نسبتاً مناسب نیاز دارید. گیمرها همچنین می‌توانند از 8 دسامبر آن را روی Xbox Series X/S و از طریق Xbox Game Pass بازی کنند.


  تگ ها:

  توسعه‌دهنده , بازی , stalker , می‌گوید , دیگر , اتمام , نیاز , دارد


خبرهای دیگر از بازی