خبر

 • تک بورد - تهیه کننده Castlevania در حال کار بر روی یک پروژه انیمیشن PUBG است

  تهیه کننده Castlevania در حال کار بر روی یک پروژه انیمیشن PUBG است
  12 روز و 20 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: در چند سال گذشته ، بسیاری از امتیازات بازی را مشاهده کرده ایم که با مجموعه های انیمیشن یا فیلم ها سازگار شده اند. بازی هایی مانند Mortal Kombat ، Dragon \ 's Dogma ، Dota ، Resident Evil و Castlevania تنها برخی از آنها هستند ، اما موارد دیگری نیز در آینده قرار دارند. همانطور که به نظر می رسد ، PUBG قرار است یک انیمیشن اقتباسی را نیز تهیه کند که توسط آدی شانکار ، مجری برن

  به عنوان یک بازی ، PUBG روزهای بهتری را دیده است ، اما هنوز هم در سراسر جهان بسیار مشهور است. از زمان معرفی بازی های Apex Legends ، Fortnite و CoD: Warzone ، PUBG به دلیل تحت الشعاع قرار دادن بازی های بزرگترین بازی نبرد رویال بزرگ ، شتاب خود را از دست داده است. با این حال ، به نظر نمی رسد که تاثیری بر تصمیم کرافتون ، مالک PUBG و تصمیم آدی شانکار برای ساخت یک پروژه انیمیشن بر اساس بازی داشته باشد.

  "به عنوان یک بازیکن ، من من از زمان انتشار PUBG در سال 2017 ، در مسابقات Battlegrounds در حال شکستن هستم. من از KRAFTON به خاطر اعتماد و اعتمادی که به من برای اجرای دیدگاه من به عنوان یک فیلمساز داشتند ، سپاسگزارم و هیجان زده ام که شروع می کنم این سفر با هم ، "گفت شانکار. "از نظر من ، این پروژه انیمیشن گام دیگری در تحول اصلاح پل مشعل بین صنعت بازی ها و هالیوود است. من مشتاقانه منتظر هستم که به همگان نشان دهم برنده شدن در یک شام مرغ به نظر می رسد. "

  CH Kim ، مدیر عامل شرکت Krafton ، علناً اظهار داشت که پروژه انیمیشن جدید بخشی از برنامه ای برای ادامه گسترش جهان PUBG به مناطق دیگر است. کیم قول داد به زودی جزئیات بیشتری در مورد سری جدید انیمیشن را به اشتراک بگذارد.

  https://techbord.com تهیه کننده Castlevania در حال کار است در یک پروژه متحرک PUBG

  از زمان انتشار در سال 2017 ، PUBG نسخه های مختلفی از جمله PUBG Mobile ، PUBG Mobile Lite و PUBG Lite را دریافت کرده است. در اوج خود ، Steam بیش از 3.2 میلیون بازیکن همزمان را که مشغول بازی PUBG هستند ثبت نام کرد ، اما از آن زمان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است ، و طبق آمار SteamCharts به حداکثر 413000 رسیده است.

  علاوه بر پروژه انیمیشن آینده ، PUBG قبلاً نیز دریافت کرده است فیلم کوتاه اکشن زنده به نام "Ground Zero " و مستند "Mysteries Unknown: Birth of the Battlegrounds ". PUBG در حال حاضر برای Xbox One ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Google Stadia ، رایانه های شخصی و سیستم عامل های موبایل در دسترس است.

خبرهای دیگر از بازی