techbord.com تنها یک سال پس از عرضه ، نینتندو سوییچ به محبوب ترین کنسول بازی چین تبدیل می شود

به نظر می رسد سوییچ نینتندو با فروش بیش از رقبای خود ، به محبوب ترین کنسول بازی در چین تبدیل شده است ، به دلیل همکاری قوی با Tencent. PlayStation 5 و Xbox Series X بعید است این روند را تغییر دهند ، زیرا از طریق کانال های خرده فروشی رسمی در دسترس نیستند و هنوز هم محدودیت هایی را در مورد بازی هایی که می توان روی آنها انجام داد ارائه می دهند. برای سالها ، چین کنسول های بازی ویدیویی خارجی را ممنوع کرد

در آوریل 2019 ، نینتندو فرصتی را برای همکاری با Tencent برای راه اندازی کنسول سوییچ در چین دید و تا دسامبر آن را وارد بزرگترین و سریعترین رشد بازی های جهان کرد. این دو شرکت همچنین از چندین توسعه دهنده محلی بازی AAA از جمله Next Studio اختصاصی Tencent برای اضافه کردن به کاتالوگ کمک گرفتند.

یک سال بعد ، کنسول سوییچ جای خود را در منطقه ای که مایکروسافت در آن قرار دارد جای داده است. کنسول های Xbox و Sony PlayStation سالهاست که برای جلب نظر بیشتر مشتریان به سختی جنگیده اند. اکثر گیمرهای چینی که با قفل های منطقه ای و بسیاری محدودیت های دیگر روبرو هستند ، تمایل به خرید واردات این کنسول ها دارند که دسترسی به کتابخانه گسترده ای از بازی ها را فراهم می کند که به طور معمول مورد تأیید مقامات چینی نیست.

https://techbord.com فقط یک سال پس از راه اندازی ، نینتندو سوییچ به محبوب ترین کنسول بازی چین

تبدیل می شود

بر اساس گزارشی از شرکت ردیابی بازار Niko Partners ، نینتندو سوییچ امسال بیش از 1.3 میلیون دستگاه فروخته است که شامل فروش های انجام شده از کانال های خاکستری بازار است. این میزان فروش Xbox One و PlayStation 4 در همان مدت تقریباً دو برابر است. اگر عامل فروش بازار خاکستری باشیم ، سوییچ از زمان راه اندازی در سال 2017 ، 3.95 میلیون واحد در چین فروخته است ، در مقابل 3.52 میلیون واحد PlayStation 4 و 1.24 میلیون واحد Xbox One.

همانطور که نوشتیم ، گیمرهای سوییچ در چین هنوز به بازیهای اصلی مانند The Legend of Zelda: Breath of the Wild and Animal Crossing: New Horizons دسترسی ندارند ، که هنوز به دلیل نگرانی از اینکه ممکن است باعث اعتیاد به بازی جوانان شود ، مجوز دولت را دریافت نکرده اند.

هنوز بازیکنان را از به دست آوردن نسخه های خاکستری بازار از بازی ها ، به ویژه Animal Crossing: New Horizons ، که یک بازار کوچک برای خود ایجاد کرده است ، متوقف کرده است.

دانیل احمد ، تحلیلگر از Niko Partners ، می گوید این کنسول پیش بینی می شود بازار بازی ها در چین تا سال 2024 به 2.15 میلیارد دلار رشد کند ، اما با توجه به اینکه Tencent همکاری خود با نینتندو را یک تلاش ارزشمند می داند ، این یک تخمین محافظه کارانه است. این غول چینی از نظر درآمد بزرگترین شرکت بازی در جهان است و منابعی را در اختیار دارد که فروشگاه چینی سوییچ را با بازی های بیشتر در سالهای آینده پر کنید.

تنها یک سال پس از عرضه ، نینتندو سوییچ به محبوب ترین کنسول بازی چین تبدیل می شود
gaming/تنها-یک-سال-پس-از-عرضه-نینتندو-سوییچ-به-محبوب-ترین-کنسول.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.