خبر

 • تک بورد - تماشا کنید زن و شوهر یوتیوب 100000 دلار بازی های ویدئویی قدیمی با پوشش کثیفی را در خانه احتکارکن غربال می کنند

  تماشا کنید زن و شوهر یوتیوب 100000 دلار بازی های ویدئویی قدیمی با پوشش کثیفی را در خانه احتکارکن غربال می کنند
  4 روز و 11 ساعت قبل

  س Bigال بزرگ: برای کسب امتیاز 20000 دلاری بازی های ویدئویی وینتیج کلکسیونی به چه میزان می خواهید؟ آیا می توانید در میان زباله ها ، فضولات موش ها و سوسک ها رد شوید؟ این دقیقاً همان کاری است که یک زن و شوهر یوتیوبیایی انجام دادند وقتی با جسارت در خانه یک احتکارکننده عناوین ارزشمندی مانند نشان آتش ، شمشیر پلاسما و سویکودن را به دست آوردند.

  برخی از یوتیوب های مبتکر و کاملاً شجاع با انبوهی از بازی های ویدئویی در خانه ای متروکه به ارزش بیش از 100000 دلار برخورد کردند. خانه حاوی اتاقی بود که 20 سال قفل شده بود. در داخل صدها یا هزاران بازی ویدئویی قدیمی وجود داشت که بسیاری از آنها هنوز به صورت کارخانه ای پلمپ شده بودند.

  همه چیز چند هفته پیش شروع شد وقتی ایمی و کوربین ، گردانندگان کانال یوتیوب Cheap Finds Gold Mines موفق به دریافت اطلاع رسانی اینستاگرام از بیننده در مورد تخریب خانه احتکارکن به آنها گفته شد که بسیاری از بازی های ویدیویی بی ارزش در خانه وجود دارد. بنابراین آنها قرار گذاشتند تا از طریق برخی از مجموعه ها به خانواده صاحب آن پرداخت کنند. این خانه آلوده به موش و طعمه توضیح داد که چرا این خانه و هرگونه محتویات به جا مانده تخریب می شود. با این حال ، با دیدن کیفیت اقلام و در حالی که شش کلکسیونر دیگر آماده عبور از کثیفی بودند ، این دو نفر حاضر نشدند خانه خود را ترک کنند و لباس مناسب تری به دست آورند. هشدار: تا حدودی ناخوشایند است.

  پس از جستجوی بازیهای مورد استفاده ، پلمپ مجدد و مهرهای کارخانه ، Cheap Finds Gold Mines با حدود یک پنجم معدن طلا دور شد. پس از تعیین قیمت هر بازی ، این دو نفر تخمین می زنند که بازی های کلکسیونی به ارزش 20200 دلار دریافت کرده اند. برخی از موارد مطلوب تری که آنها در مجموعه شخصی خود نگهداری خواهند کرد ، از جمله Twisted Metal 2 (x2) ، Resident Evil Directors Cut ، Resident Evil Nemesis برای Game Cube ، Zelda: Wind Waker و چندین بازی دیگر ، که همگی به صورت کارخانه پلمپ شده اند.

  تنها بازی بدون مهر و موم این زن و شوهر Fire Emblem بود که حتی بدون مهر هم 300 دلار ارزش دارد. درمجموع ، ارزش انتخابی شخصی آنها قبل از رتبه بندی بیش از 4000 دلار تخمین زده می شود. آنها بخش عمده ای از یک و نیم کامیون بازی را با تخفیف به مجموعه دار و یوتیوبر Caleb از فروشنده ققنوس به قیمت 3،185 دلار فروختند. پس از تعیین درجه بندی ، Cheap Finds Gold Mines بقیه محموله را به فروشگاه eBay خود ارسال می کند.

خبرهای دیگر از بازی