سازندگان یک ابزار تقلب خودکار با هدف یادگیری ماشینی "به درخواست انتشارات اکتیویژ">

خبر

 • تک بورد - تقلب ساز با هدف خودکار ، به درخواست اکتیویژن ، توسعه را متوقف می کند

  تقلب ساز با هدف خودکار ، به درخواست اکتیویژن ، توسعه را متوقف می کند
  5 روز و 12 ساعت قبل

  توسعه دهنده می گوید: "هدف من هرگز انجام هر کاری غیرقانونی نبوده است."
  سازندگان یک ابزار تقلب خودکار با هدف یادگیری ماشینی "به درخواست انتشارات اکتیویژن" توسعه را متوقف کرده و وب سایت خود را از بین برده اند. این مطابق پیامی است که در وب سایت User Vision ارسال شده است و در آن توسعه دهنده USER101 قول می دهد گروه "دیگر توسعه یا دسترسی به نرم افزاری را که می تواند برای سو to استفاده از بازیهای [اک

  ادامه مطلب خواندن تقلب ساز در مورد خودکار بینی بینایی رایانه ای که در "هر بازی" کار می کند نسخه های قبلی نرم افزار User Vision توابع تقلب اساسی بیشتری مانند "تنظیم مجدد بازی" را ارائه می دهد که به طور خودکار هدف بازیکنان را ثابت می کند و "ربات ماشه" که در صورت شناسایی دشمن از روی خط بازیکن ، به طور خودکار شلیک می کند. هفته گذشته ، سازندگان User Vision شروع به تبلیغ نسخه بعدی کردند که "هدف گیری خودکار کامل [و] عکسبرداری کامل" را در "هر بازی" برای PC ، Xbox یا PlayStation ارائه دهد.

  تقلب پیشنهادی خودکار User Vision برای کار بدون هیچ گونه تغییری در سخت افزار یا نرم افزاری که خود بازی را اجرا می کند ، به لطف ترکیبی از کارت های ضبط خارجی ، الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی دشمنان و سخت افزار خارجی برای تقلید از کاربر طراحی شده است. ورودی.

  بسیاری از فیلم های تبلیغاتی User Vision - که نشان می دهد از این ابزار در بازی های Call of Duty استفاده می شود - به دلیل ادعای حق چاپ توسط ناشر Call of Duty ، اکتیویژن ، در اواخر هفته گذشته آفلاین شدند. به نظر می رسد کل حساب YouTube دیگر وجود ندارد و به نظر می رسد User Vision Discord نیز آفلاین باشد.

  تبلیغات

  در حالی که USER101 در وب سایت User Vision نوشت که "این بیانیه لازم نیست" ، به نظر می رسد واضح است تهدیدهای قانونی ناشر در پشت خاموش شدن ناگهانی است (اکتیویژن به درخواست نظر از Ars Technica پاسخ نداده است). این تهدیدها شوخی نیست. ناشران از جمله Riot Games ، Ubisoft ، Take Two و Epic Games طی سالهای اخیر سازندگان تقلب را به دادگاه کشانده اند. این پرونده ها اغلب منجر به خسارت مالی قابل توجهی به سازندگان نرم افزاری شده است که شرایط خدمات یک بازی آنلاین را نقض می کنند.

  USER101 تأکید کرد که عملکرد هدف خودکار نمایش داده شده در ویدیوهای کاربر ویژن هنوز نتوانسته است آن را به نسخه منتشر شده منتقل کند. از نرم افزار USER101 همچنین سعی کرد گفتگو را دوباره متمرکز کند و گفت: "این نوع فناوری [دارای] مزایای کمکی واقعی دیگری نیز هست ؛ به عنوان مثال ، با اشاره به وب کم به سمت خود ، می توانید حرکت را بدون استفاده از اندام کنترل کنید. متأسفانه ، به دلیل منفی بالقوه آن تأثیر ، من دیگر آن را توسعه نخواهم داد. "

  خواندن بیشتر حلقه 0 از آتش: آیا اقدام ضد تقلب جدید Riot Games خیلی دور است؟ در حالی که User Vision هدف خودکار آینده خود را تبلیغ می کند فرایند به عنوان "غیرقابل شناسایی [و] غیرقابل توقف" ، توسعه دهندگان بازی گفتند كه آنها قبلاً راههایی برای مقابله با این نوع ابزارهای تقلب دارند ، بخشی از اینكه به دنبال الگوهای بازی فوق بشری هستند. فیلیپ کاسکیناس ، سرپرست ضد تقلب والورنت به آرس گفت: "در نهایت ، بردار" ورودی تقلیدی "چیز جدیدی نیست و تیم Vanguard از آن بسیار آگاه است." تقلب کنندگان همیشه به دنبال گوشه های جدیدی برای مخفی شدن هستند و " رانندگان هسته هرگز مهمترین ابزار در زرادخانه ما نبوده اند. "

  مرگ آشکار User Vision مانع ادامه همان روش تقلب عمومی در گوشه و کنار نخواهد بود. هرچه فناوری هوش مصنوعی قدرتمندتر و قدرتمندتر می شود تلاش های ضد تقلب قابل دسترسی ، باید به طور فزاینده ای هوشیار باشند تا بازی غیرانسانی از این نوع را تشخیص دهند.

خبرهای دیگر از بازی کردن