خبر

 • تک بورد - تعویض OLED را تغییر دهید: بهترین و مهمترین ارتقاء نینتندو تا کنون

  تعویض OLED را تغییر دهید: بهترین و مهمترین ارتقاء نینتندو تا کنون
  16 روز و 8 ساعت قبل

  ما عمیقاً بررسی می کنیم: لولای وسیع تر ، باتری جدید و س questionsالاتی در مورد حفظ تصویر.
  برای همه سیستم های بازی قابل حمل که نینتندو راه اندازی کرده است ، از جمله نسخه های اواسط نسل ، تعداد کمی از آنها ارتقاء پیشرفته را برای یک عنصر کلیدی شامل شده اند: صفحه.

  از لحاظ تاریخی ، نینتندو در مقایسه با صفحه نمایش رقبا در پشت بسته قرار داشته است. به عنوان مثال ، تابلوهای Game Boy دارای شبح شدید و فاقد نور پس زمینه بودند. آنها در زمان خود توسط افرادی مانند Game Gear و Lynx پیشی گرفتند. فقط در حال حاضر ، بدون هیچ کنسول دستی اختصاصی دیگری (به هر حال حداقل برای دو ماه) ، نینتندو صفحه ای را ارائه داده است که باعث شد من بگویم "وای".

  این صفحه در نینتندو سوییچ OLED ، مدلی که این هفته به فروش می رسد شایعات قبلاً نشان می دادند که Switch OLED بازی های موجود را بهتر اجرا می کند ، اما این امر (یا حداقل هنوز) به پایان نرسید. در عوض ، Switch OLED جدید این هفته بازی های موجود را بر روی همان چیپست Nvidia Tegra X1 اجرا می کند. این طرح مفهومی ترکیبی قابل حمل/متصل شده را آنقدر خوب کپی می کند که می توانید از Switch جدید با Joy-Cons ، اسکله های تلویزیونی و کیف های حمل استفاده کنید.

  نتیجه-صفحه بزرگتر و زیباتر و موارد دیگر از واردات-توصیه سختی برای برخی از طرفداران نینتندو است ، اما خرید آن برای دیگران ضروری خواهد بود.

  این لیست چیزهای زیادی می گوید

  بیایید با لیستی از تفاوت ها شروع کنیم بین سوئیچ اصلی و سوئیچ OLED جدید ، زیرا ممکن است برای برخی از خریداران علاقه مند به عنوان یک بازبینی کافی باشد.

  صفحه نمایش 11 درصد بزرگتر از استاندارد سوئیچ 4.8 درصد سنگین تر از سوئیچ استاندارد عمر باتری تقریباً معادل بازسازی "1.1" سوئیچ صفحه اکنون از فناوری OLED استفاده می کند (ارتقاء از پنل های LCD مدل های موجود) ضامن "زنده" منحصر به فرد هنگام بازی در حالت قابل حمل تقریباً دو برابر فضای ذخیره سازی داخلی ، از 32 گیگابایت به 64 گیگابایت پورت داخلی اترنت

  اگر برخی از ویژگی هایی که آرزو داشتید در آن لیست وجود نداشت ، من i در Switch OLED وجود ندارد ، که با قیمت 349.99 دلار (با پایه تلویزیون همراه) عرضه می شود. این مبلغ 50 دلار بیشتر از نینتندو سوییچ استاندارد (که دارای داک نیز می باشد) و 150 دلار بیشتر از سوئیچ Lite قابل حمل و بدون قابل حمل است.

  تبلیغات

  اگر چشم بسته و یکی از مدل های سوئیچ قابل اتصال به شما داده شده باشد ، شما فقط به دو تفاوت عمده بین عوامل شکل مشابه آنها توجه می کنید. اول ، Switch OLED وزن کمی کمی 20 گرم دارد و تمام این وزن از بدن خود ناشی می شود. کنترل کننده های جداشدنی Joy-Con ظاهر ، احساس و وزن یکسانی دارند. آنها حتی شماره مدل یکسانی (HAC-016) دارند. اگر سوئیچ جدید شامل اصلاحات سخت افزاری خاصی برای رفع "رانندگی Joy-Con" باشد ، نینتندو به طور رسمی آنها را تایید نمی کند. (من فقط پس از یک هفته استفاده ، با رانندگی Joy-Con برخورد نکردم ، به این دلیل که ارزش آن را دارد.)

  تفاوت دیگری که هنگام بسته شدن چشم ها متوجه آن می شوید احساس لولای آلومینیومی جدید است. که در نیمی از پشت Switch OLED کشیده شده است ، جایی که انگشتان غیر فعال کننده شما احتمالاً در آن قرار دارند. در اندکی به مفید بودن لولا می رسم. در حال حاضر ، به عنوان یک ماده در برابر دستان شما ، این یک ارتقاء خوش آمدید است. من طرفدار طرفدار کمی لمس آلومینیوم روی دستگاه تلفن همراه هستم و هنگامی که Switch OLED حدود 10 دقیقه کار می کند ، آلومینیوم آن به طور یکنواخت گرمای انباشته کنسول را نسبت به ترکیب پلاستیکی مدل قبلی به طور یکنواخت توزیع می کند. (هر چند سیستم هنوز بیشتر به پلاستیک متکی است). هر دو صفحه روشن هستند Sam Machkovech یازده درصد بیشتر از سطح صفحه نمایش در همان عامل دقیق شکل قطعا می تواند تأثیر بگذارد. نکات برجسته Sam Machkovech Racing ، اکنون بزرگتر است. Sam Machkovech نکته قابل توجه این است که Switch OLED در مقایسه با رنگ نارنجی رنگی موجود در برخی از (اما نه در همه) صفحه های LCD استاندارد Switch ، رنگ سفید سفید را به خوبی ارائه می دهد. همانطور که می بینید ، هر دو حداکثر روشنایی را فعال کرده اند. Sam Machkovech

  در غیر این صورت ، این مدل جدید هنوز بسیار Switch-y احساس می کند. Joy-Cons قابل جابجایی کنسول در برابر Switch جدید ، درست مانند آنچه در نسخه قبلی خود انجام داد ، به جای هر گونه ناهماهنگی. اگر احساس سوییچ را در حالت دستی دوست داشتید یا از آن متنفر بودید ، تفاوت وزن و مواد به احتمال زیاد شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

  البته وقتی چشم بند خود را بردارید ، البته بزرگترین ارتقاء به وضوح آشکار می شود.

  این سیستم صفحه نمایش 11.4 درصد بزرگتر (7 اینچ ، در مقایسه با مدل 6.2 اینچ در نسخه راه اندازی) را در همان فاکتور فرم قرار می دهد. این کاملاً به دلیل کاهش حاشیه ها است. این پیکسل تقریباً تمام به انتها در قسمت جلویی Switch OLED بسیار زیبا است و حاشیه های آن حتی کوچکتر از حلقه های کوچک در Switch Lite (اگر فقط یک مو) باشد.

  تعویض OLED با این وجود ، وضوح صفحه نمایش 720 p است ، اما در مقایسه با آنچه که از صفحه نمایش 7 اینچی گوشی های هوشمند در سال 2021 انتظار داشتید ، اندک است. Switch OLED اعم از بازی یک platformer یکپارچهسازی با سیستمعامل یکپارچهسازی با سیستمعامل پیکسل ، یک بازی سه بعدی بهینه سازی شده ، یا حتی پورتهای جانوری گرافیکی با وضوح پایین ، مانند Witcher 3 ، عمل عدالت را انجام می دهد.

خبرهای دیگر از بازی