خبر

 • تک بورد - تصاویر فاش شده Lenovo Legion Play ، یک دستگاه دستی مبتنی بر اندروید را نشان می دهد

  تصاویر فاش شده Lenovo Legion Play ، یک دستگاه دستی مبتنی بر اندروید را نشان می دهد
  22 روز و 18 ساعت قبل

  به نظر می رسد که ما وارد دوران طلایی دیگری از کنسول های بازی دستی می شویم که از زمان شکوفایی Game Boy ، Game Gear و Atari Lynx دیده نشده است. با توجه به اینکه نینتندو سوییچ در حال حاضر هفتمین پرفروش ترین کنسول تاریخ بوده است-تنها چهار سال پس از راه اندازی آن-و هیاهو برای Steam Deck در حال افزایش است ، به نظر می رسد که لنوو با دستگاه قابل حمل خود به این جشن می پیوندد.

  بر خلاف محصولات Nintendo و Valve ، Lenovo Legion Play یک دستگاه دستی مبتنی بر Android است. این شرکت هنوز هیچ تصویری منتشر نکرده است ، اما Liliputing دریافت که برخی از آنها در وب سایت های آلمانی و ژاپنی شرکت بارگذاری شده است. آنها قرار بود بخشی از ارائه کنگره جهانی موبایل Lenovo در سال 2021 باشند ، اما هرگز دستگاه را نشان نداد - آیا نگران مقایسه با Steam Deck بود؟

  پیوندها به چهار تصویر از Lenovo Legion Play can در کد منبع وب سایت های MWC این شرکت به همراه توضیحی که آن را "اولین کنسول بازی ابری اندروید" می نامد ، یافت می شود. همچنین از صفحه نمایش 7 اینچی 16: 9 FHD بدون حاشیه ، HDR 10 ، کنترلرهای داخلی ، بلندگوهای دوگانه ، ارتعاش دوگانه و باتری 7000 میلی آمپر ساعتی نام برده شده است.

   https://techbord.com تصاویر فاش شده Lenovo Legion Play را نشان می دهد ، یک دستگاه دستی مبتنی بر اندروید

  Liliputing یادآوری می کند که تعریف Lenovo از" قاب " "بدون" باید با بقیه متفاوت باشد زیرا در تمام طرف صفحه یک حاشیه نسبتاً سنگین وجود دارد.

  تصویر Lenovo Legion Play دارای دو چوب آنالوگ ، یک پد D ، Y/X/است. دکمه های A/B و دکمه های شانه ای شبیه به Steam Deck ، اگرچه چوب ها مانند محصول Valve تراز نشده اند اما به جای آن از یک طرح آفست به سبک Xbox استفاده می کنند. همچنین درگاه USB Type-C ، میکروفون داخلی و جک 3.5 میلیمتری صدا وجود دارد ، اما دوربین ندارد.

  https://techbord.com تصاویر فاش شده Lenovo Legion Play را نشان می دهد ، یک دستگاه دستی مبتنی بر Android

  نماد فروشگاه Google Play تأیید می کند که این دستگاه مبتنی بر Android است ، به این معنی که دسترسی به تعداد زیادی بازی های تلفن همراه ، و نمادهای YouTube و Google Drive وجود دارد. ما همچنین نمادی را برای سرویس پخش انویدیا GeForce Now می بینیم-احتمالاً توضیحات "کنسول بازی ابری اندروید" از آنجا آمده است.

  هیچ ویژگی برای Lenovo Legion Play وجود ندارد-انتظار یک Arm SoC به سبک تلفن را داشته باشید- و هیچ نشانه ای از زمان انتشار این شرکت با فرض اینکه تا کنون منتشر شده باشد ، وجود ندارد. در حال حاضر تعدادی گوشی اندرویدی ارزان قیمت موجود است که هیچ کدام جهان را به آتش نکشید. جالب خواهد بود ببینیم آیا Lenovo می تواند از بین دیگران متمایز شود یا دستگاه آن در سایه Steam Deck و Switch مورد توجه قرار نمی گیرد.

خبرهای دیگر از بازی