خبر

 • تک بورد - تریلر Sony Game Boost نشان می دهد که بازی های قدیمی تر بهبودهای PS5 را دریافت می کنند

  تریلر Sony Game Boost نشان می دهد که بازی های قدیمی تر بهبودهای PS5 را دریافت می کنند
  6 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سونی پیش پرده کوتاهی را منتشر کرده است که ویژگی PS5’s Game Boost را به نمایش می گذارد. نه تنها قطعه هایی از برخی بازی های PS4 ، از جمله Shadow of the Colossus ، که برای PS5 بهبود یافته اند ، بلکه نشان جدید Game Boost را نیز نشان می دهد.

  پلی استیشن 5 با اکثر بازی های پلی استیشن 4 سازگار است و Game Boost بهبودهایی مانند قاب بالاتر ، وضوح تصویر و پشتیبانی از HDR را ارائه می دهد - بیشتر از آنچه PS4 Pro توانایی آن را دارد. برخی از بازی هایی که از این ویژگی بهره می برند شامل Ghost of Tsushima ، Days Gone و God of War است.

  https://techbord.com تریلر Sony Game Boost نشان می دهد که بازی های قدیمی تر بهبودهای PS5 را دریافت می کنند

  پایان ویدیو نشان جدید Game Boost سونی را نشان می دهد. احتمالاً ، شرکت ژاپنی آن را به جعبه بازی هایی که از این ویژگی استفاده می کنند اضافه خواهد کرد ، دقیقاً مانند مایکروسافت با تحویل هوشمند و آرم های بهینه شده برای سری X.

  پیش پرده تبلیغاتی God of War را که به روز شده است ، نشان می دهد و شبح تسوشیما. همچنین این یک بازی را نشان می دهد که هنوز برای فعال کردن Game Boost: Shadow of the Colossus به روزرسانی نشده است. امیدوارم که این به این معنی باشد که عناوین بیشتری از PS4 به زودی به روز می شوند تا در وضوح 60fps / با کیفیت بالا اجرا شوند. بدون شک Bloodborne و Horizon Zero Dawn مورد استقبال واقع شده قرار خواهند گرفت. سری X / S افزایش FPS آن می تواند فریم اصلی را در برخی از عناوین قدیمی تقریباً دو برابر کند و در موارد خاص به 120 فریم در ثانیه برسد.

خبرهای دیگر از بازی