خبر

 • تک بورد - تریلر Raised by Wolves S2 نوید یک سواری وحشیانه، دیوانه کننده (احتمالاً دیوانه کننده) دیگر را می دهد.

  تریلر Raised by Wolves S2 نوید یک سواری وحشیانه، دیوانه کننده (احتمالاً دیوانه کننده) دیگر را می دهد.


  10 روز و 15 ساعت قبل

  «من باید فرزندانم را ایمن نگه دارم.»
  بالاخره تریلر کامل فصل دوم «پرورش شده توسط گرگ‌ها» را داریم، سریال علمی تخیلی از نظر بصری خیره‌کننده و گاه خسته‌کننده که توسط آرون گوزیکوفسکی ساخته شده و ریدلی اسکات به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کند. . این سریال در تاریخ 3 فوریه به HBO Max باز می گردد.

  آماندا کولین به عنوان مادر در فصل دوم سریال اصلی HBO که توسط گرگ‌ها بزرگ شده است، بازمی‌گردد.

  (Spoilers برای S1 در زیر.)

  همانطور که قبلاً نوشته‌ام، این مجموعه شامل دو اندروید است که نقش‌های مادر (آماندا کولین) و پدر (ابوبکار سلیم) را ایفا می‌کنند. در یک سیاره بکر عجیب و غریب، Kepler-22b (یک سیاره فراخورشیدی واقعی مشاهده شده)، پس از نابودی زمین توسط وقوع یک جنگ مذهبی. آنها به گونه ای برنامه ریزی شده اند که برای بازسازی جمعیت و ایجاد یک تمدن ملحد برای جلوگیری از انقراض نسل بشر، بچه های انسانی را به دنیا بیاورند، به دنیا بیاورند و بزرگ کنند.

  اولین تیزر ماه گذشته منتشر شد و ما را کاملاً درگیر کرد. احساسات همانطور که در آن زمان مشاهده کردم:

  از یک طرف، بار دیگر، جلوه‌های بصری شگفت‌انگیز هستند، و ما از اینکه آماندا کولین، هنرپیشه فوق‌العاده آندروژن دانمارکی، برای بازی در نقش مادر بازمی‌گردد، هیجان‌زده هستیم. اجرای خارق العاده او قوس روایی فصل اول و حال و هوای شبح آور و ماورایی را تثبیت کرد، و همان حال و هوای بد خلقی و ناراحت کننده در تیزر وجود دارد. از سوی دیگر، ما به‌طور جدی در فینال S1 ناامید شدیم، که اعتماد ما را از این که S2 از آن شکست بازخواهد گشت و تبدیل به سریالی واقعی و رویایی که در ابتدا وعده داده بود، را متزلزل کرد.

  Mother. (آماندا کولین) و پدر (ابوبکر سلیم) می ترسند که ممکن است بیش از حد انسان شوند.بزرگ کردن / مادر (آماندا کولین) و پدر (ابوبکر سلیم) می ترسند که ممکن است بیش از حد انسان شوند. YouTube/HBO Max

  S1 به مذاق همه خوش نیامد، اما من آن را به روش‌های جالب جوی و عجیب می‌دانستم — تا آن زمان. مادر پس از برقراری رابطه جنسی مجازی با خالق واقعیت مجازی خود با "دانلود" اطلاعات مورد نیاز باردار شد. به جز اینکه مادر به جای به دنیا آوردن نوزادی که امیدوار بود، به معنای واقعی کلمه یک مار مکنده بیگانه پرنده (FASS) را استفراغ کرد. در بررسی‌ام، آن را «یک ترفند سخت‌گیرانه و بی‌هدف» نامیدم که صرفاً بازدهی کافی برای بیننده نداشت و به شدت با چیدمان اصلی در تضاد بود. و همانطور که می ترسیدیم، به نظر می رسد FASS نقش مهمی در S2 ایفا کند.

  طبق خلاصه رسمی:

  مادر (آماندا کولین) و پدر (ابوبکر سلیم) شرکای اندروید هستند. همراه با شش فرزند انسان خود، به یک مستعمره الحادی تازه تأسیس در منطقه استوایی مرموز Kepler 22 b می پیوندند. اما پیمایش در این جامعه جدید عجیب و غریب تنها شروع مشکلات آنهاست زیرا "فرزند طبیعی" مادر تهدید می کند که آنچه از نسل بشر باقی مانده است را به انقراض می کشاند.

  با باز شدن تریلر، مادر و پدر به محل زندگی خود نقل مکان کرده اند. فرزندان خود را به مستعمره ملحدان در آن سوی سیاره، که به نظر می رسد بسیار مهمان نوازتر به رفاه آنها از اقامت اصلی خود را. ما نکاتی از اسرار پنهان سیاره را به شکل یک بدن بیگانه خشک شده و همچنین یک اسکلت عجیب دریافت می کنیم و صحنه هایی از ورزشگاهی به سبک گلادیاتوری را دریافت می کنیم. در همین حال، مارکوس (تراویس فیمل) به یکی از جانبازان غیور سول تبدیل شده است و قصد دارد کودکان را به طرز فکر خود تبدیل کند. او در یک نقطه به آنها می گوید: "بچه ها، برای اینکه شایسته عشق سول باشید، فقط به ایمان نیاز دارید." "و این چیزی است که این ربات هرگز نمی تواند از ما بگیرد."

  مادر و پدر بسیار فراتر از روبات های صرف هستند، البته، حتی از ترس اینکه ممکن است کمی بیش از حد انسان شوند. زمانی را که روی سیاره با فرزندان خود می گذرانند. طبیعت خشن‌تر مادر همچنان فرصتی برای ظهور پیدا می‌کند، از جمله فریاد صوتی مشخص او که بدن انسان‌ها را تا حد بسیار خونین کاهش می‌دهد. در کل، ما امیدواریم که S2 یک تجربه خوب باشد. اما شاید به این دلیل است که FASS تا حد زیادی از تریلر AWOL باقی مانده است، جدای از یک نگاه اجمالی که به طرز شومی دور یک درخت پیچ می خورد و برخی از حالات قوی باغ عدن را تداعی می کند.

  فصل دوم Raised by Wolves اولین بار در HBO Max در 3 فوریه 2022.

  تصویر فهرست شده توسط HBO Max


  تگ ها:

  تریلر , raised , wolves , نوید , سواری , وحشیانه , دیوانه , احتمالاً , دیگر , دهد.


  v 4
خبرهای دیگر از بازی