خبر

 • تک بورد - تریلر Necromunda: Hired Gun را تماشا کنید. Doom با Titanfall 2 در جهان Warhammer 40K دیدار می کند؟

  تریلر Necromunda: Hired Gun را تماشا کنید. Doom با Titanfall 2 در جهان Warhammer 40K دیدار می کند؟
  5 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Necromunda همیشه برای انتقال از عنوان Tabletop Games Games به بازی ویدئویی عالی به نظر می رسید ، اما Necromunda: Underhive Wars بسیار حشره دار سال گذشته وارد شد که بیشتر مورد بررسی ضعیف قرار گرفت. با این حال ، یک FPS جدید تنظیم شده در همان جهان Warhammer 40K کاملاً خاص به نظر می رسد.

  Focus Home Interactive و StreumOn Studio اعلام کرده اند Necromunda: Hired Gun. این یک تیرانداز کاملاً اول شخص و در عین قالب Doom و Titanfall 2 به جای چرخش / تاکتیکی بودن است - حتی دارای دیواره دوش ، پرش مضاعف و قلاب مچ گیری است.

  Hired Gun بازیکنان را می بیند که کنترل یک شکارچی فضل را که توسط سگ تقویت شده مکانیکی به نام سایبری مستیف کمک می شود ، کنترل می کنند و شما (تا حدی) آن را با استفاده از یک اسباب بازی جویدنی که شبیه موش بزرگی است کنترل می کنید.

  https://techbord.com تریلر Necromunda: Hired Gun را تماشا کنید ؛ Doom با Titanfall 2 در جهان Warhammer 40K دیدار می کند؟

  بازیکنان به عنوان یک شکارچی فضل ، قراردادهایی را انتخاب می کنند که وظیفه آنها این است که بدنام ترین گنگسترها و جهش های شهر کندو را از بین ببرند. با تکمیل این نعمت ها پولی بدست می آید که می توان برای به روزرسانی هزینه کرد: "با جمع آوری پول از قراردادهای خود ، همه چیز از مغز تا پاها گرفته تا سگ حیوان خانگی شما قابل افزایش است." همچنین می توانید سگ رباتیک حیوان خانگی خود را نیز ارتقا دهید.

  پیش پرده ای با ظاهری چشمگیر برخی از شخصیت های قابل شناسایی از نسخه مینیاتوری Necromunda را نشان می دهد ، از جمله باند کاملاً زن Eschers ، گالیات ها ، Orlocks و Ambots - سازه های سایبرنتیکی مورد استفاده برای استخراج سنگین.

  https://techbord.com تریلر Necromunda: Hired Gun را تماشا کنید ؛ Doom با Titanfall 2 در جهان Warhammer 40K دیدار می کند؟

  عناوین مبتنی بر ویژگی های Games Workshop در گذشته بسیار مورد توجه بوده است. ما بزرگانی چون Warhammer 40K: Space Marine ، Total War: Warhammer و Vermintide همراه با duds که شامل Dawn of War 3 بودیم. تیم پشت سر Necromunda: Hired Gun در این زمینه تجربه دارد ، زیرا قبلا Space Hulk را ساخته است : Deathwing که نسخه پیشرفته آن دارای امتیاز "بیشتراً مثبت" در Steam است.

  Necromunda: Hired Gun با رایانه ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One و Xbox Series X / S وارد می شود در تاریخ 1 ژوئن.

خبرهای دیگر از بازی