سلام، پلیس؟ من می خواهم یک قتل را گزارش کنم - قتل علم معتبر در محراب سرگرمی، همانطور که ">

خبر

 • تک بورد - تریلر Moonfall به طرز باشکوهی مضحک است

  تریلر Moonfall به طرز باشکوهی مضحک است


  17 روز و 6 ساعت قبل

  "اگر ماه واقعاً همان چیزی است که شما فکر می کنید، لباس بپوشید."
  سلام، پلیس؟ من می خواهم یک قتل را گزارش کنم - قتل علم معتبر در محراب سرگرمی، همانطور که در آخرین تریلر فیلم Moonfall نشان داده شده است. این آخرین بلاک باستر حماسی فاجعه از کارگردان رولند امریک است که در آن وجود زمین با خارج شدن ماه از مدار خود و در مسیر برخورد به سمت زمین تهدید می شود.

  هالی بری و پاتریک ویلسون در آخرین فیلم رولند امریش، کارگردان، Moonfall، همبازی هستند.

  ببین، من رولند امریش را دوست دارم. روز استقلال (1996) یک سرگرمی درجه یک است، و در حالی که گودزیلا (1998) او به طور گسترده توسط منتقدان مورد توجه قرار گرفت، ژان رنو خسته جهان را به عنوان یک دانشمند فرانسوی نشان داد که دائماً از نبود قهوه مناسب در آمریکا ابراز تاسف می کند، چیزی که ارزشش را داشت. قیمت پذیرش به تنهایی اما در سال‌های اخیر، کارگردان با فیلم‌های فوق‌العاده‌ای مانند 2012 در سال 2009 و روز پس از فردا (2004) به چیزی پرداخته است که فقط می‌توان آن را «فاجعه» الهام گرفته از تغییرات آب و هوایی نامید.

  < p>هر دو فیلم علیرغم نقدهای متفاوت و انتقادها به دلیل استفاده نامناسب از علم، درآمدهای زیادی در باکس آفیس به دست آوردند. در واقع، The Day After Tomorrow اغلب در لیست مردم از نادرست ترین فیلم های علمی قرار می گیرد. تا زمانی که فیلم سرگرم کننده باشد، این یک معامله شکن نیست. همانطور که جفری ناخمانوف فیلمنامه نویس در اولین اکران فیلم برلین اشاره کرد، "این یک فیلم فاجعه آمیز است و یک مستند علمی نیست، [و] سازندگان فیلم مجوزهای هنری زیادی گرفته اند." تا اینجا، امریش استعداد خود را در به حداکثر رساندن تعلیق ناباوری تماشاگران بدون عبور از مرز به حد مضحک نشان داده است (یا حداقل، تماشاگران آنقدر سرگرم خواهند شد که جنبه های مضحک را با خوشحالی تشویق می کنند) .

  KC Houseman (جان بردلی) نظریه‌پرداز توطئه و جو فاولر (هالی بری) و برایان هارپر (پاتریک ویلسون) فضانوردان ممکن است آخرین امید زمین باشند.بزرگ کردن / نظریه پرداز توطئه KC مرد خانه (جان بردلی) و فضانوردان جو فاولر (هالی بری) و برایان هارپر (پاتریک ویلسون) ممکن است آخرین امید زمین باشند. یوتیوب/لاینزگیت

  امریچ ممکن است فیلم دیگری را برای اضافه کردن به لیست "بدترین ها" با Moonfall داشته باشد. با این حال به نظر می رسد که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، حتی اگر "علم" به احتمال زیاد باعث آسیب مغزی فرد شود. بر اساس فرض رسمی:

  [یک] نیروی مرموز ماه را از مدار خود به دور زمین می اندازد و آن را در مسیر برخورد با حیاتی که ما می شناسیم می فرستد. تنها چند هفته قبل از برخورد و جهان در آستانه نابودی، جو فاولر (هالی بری) مدیر اجرایی و فضانورد سابق ناسا متقاعد شده است که او کلید نجات همه ما را دارد - اما تنها یک فضانورد از گذشته خود، برایان هارپر (پاتریک ویلسون) و یک نظریه پرداز توطئه KC هاوسمن (جان بردلی) او را باور می کند. این قهرمانان بعید، آخرین ماموریت غیرممکن را به فضا برمی‌دارند و هر کسی را که دوست دارند را پشت سر می‌گذارند تا بفهمند ماه ما آن چیزی نیست که ما فکر می‌کنیم.

  این در واقع یک علمی معتبر است اگر؟" سوال، اگرچه معمولاً از منظر ماه در حال حرکت از مدار خود و دور شدن از زمین به جای برخورد با ما به آن نزدیک می شود. (ماه واقعاً با سرعت تقریباً 38 میلی‌متر در سال از زمین دور می‌شود.) محتمل‌ترین تأثیرات در آن سناریو عدم جزر و مد، نبود ماه‌گرفتگی بیشتر و یک شیب محوری ناپایدار به زمین خواهد بود. احتمالاً گمانه‌زنی‌های علمی جالبی در مورد اینکه در سناریوی مخالف چه اتفاقی می‌افتد، وجود دارد، اما خط داستانی امریش در عوض سر به سر می‌رود.

  این تریلر با پیامی وحشت‌زده از طرف نظریه‌پرداز توطئه ساکن ما، هاوسمن، آغاز می‌شود. با پیشنهاد نان شیرینی رایگان، چرا که نه؟ او از هارپر برای دسترسی به رهبری ناسا کمک می خواهد تا در مورد آنچه کشف کرده به آنها هشدار دهد. هارپر به او می گوید: «این روزها من و ناسا واقعاً با هم صحبت نمی کنیم. هاوسمن پاسخ می دهد: "خب، وقتی به آنها بگویید که ماه از مدار خارج شده است، این تغییر خواهد کرد." موسیقی دراماتیک به عنوان یک ماه غول پیکر شوم در افق ظاهر می شود.


  تگ ها:

  تریلر , moonfall , باشکوهی , مضحک


  v 5
خبرهای دیگر از بازی