تریلر Mission: Impossible–Dead Reckoning آهنگ قو اتان هانت را کنجکاو می کند.

"روزهای مبارزه شما برای به اصطلاح خیر بزرگتر به پایان رسیده است."
تریلر رسمی Mission: Impossible–Dead Reckoning Part One (معروف به Mission: Impossible 7) اینجاست و مملو از دسیسه های جهانی است. و طرفداران بدلکاری های شگفت انگیز از این فرنچایز بسیار موفق انتظار دارند. این تریلر در ماه آوریل به‌طور انحصاری در CinemaCon نمایش داده شد و هدف این بود که آن را در آخر هفته آینده منتشر کنیم، زمانی که فیل

تام کروز و تیم خوش دستش برای نجات جهان (دوباره) در Mission: Impossible–Dead Reckoning Part One بازگشته اند.

(اسپویل های خفیف فیلم های قبلی در فرانچایز زیر.)

این فرنچایز که در سال 1996 با اولین فیلم Mission: Impossible اکران شد، یکی از پرفروش ترین مجموعه فیلم هاست. ، با مجموع فروش باکس آفیس جهانی تاکنون بیش از 3.5 میلیارد دلار. فیلم اول شش سال پس از سریال تلویزیونی 1988-1990، که خود دنباله‌ای بر سریال تلویزیونی اصلی بود که از سال 1966 تا 1973 پخش شد. تیمی در طی یک ماموریت ناموفق و به دروغ متهم به فروش اسرار دولتی به یک دلال اسلحه شدند. در طول فیلم، او مقصر واقعی را آشکار کرد و نامش را پاک کرد.

پنج فیلم دیگر دنبال شد، که اخیراً «ملت سرکش» در سال 2015 و «فال اوت» در سال 2018، هر دو توسط کریستوفر مک کواری کارگردانی شد، که همچنین بخش‌های حسابداری مرده را نیز هدایت می‌کند. یک و دو. (مک کواری برای فیلمنامه مظنونین معمولی برنده اسکار شد و همچنین کروز را در جک ریچر در سال 2012 کارگردانی کرد.) هر دو فیلم اخیر ماموریت غیرممکن با فروش 682 میلیون دلاری و 791 میلیون دلار در سطح جهانی موفق شدند. Fallout همچنین بیشترین تحسین منتقدان را داشت و بسیاری آن را بهترین قسمت این فرنچایز می‌دانستند. بنابراین وقتی مک‌کواری برای نوشتن و کارگردانی قسمت هفتم و آخرین قسمت امضا کرد، طرفداران هیجان‌زده شدند.

تبلیغات بازگرداندن تیم: بنجی (سایمون پگ)، لوتر (وینگ ریمز)، ایسلا فاوست (ربکا) Ferguson), and Ethan Hunt (Tom Cruise)بزرگتر کردن / جمع کردن دوباره تیم: بنجی (سایمون پگ)، لوتر (وینگ ریمز)، ایسلا فاوست (ربکا فرگوسن) و اتان هانت (تام کروز)

Paramount در ابتدا قصد داشت هر دو قسمت Dead Reckoning را پشت سر هم فیلمبرداری کند، اما این طرح را تا اوایل سال 2021 خنثی کرد. تولید بارها به دلیل کووید به تعویق افتاد. -19 همه گیری (ضمیمه‌ای از فریاد کروز بر سر اعضای خدمه به دلیل نقض پروتکل‌های کووید در صحنه فیلمبرداری - از این رو به خطر افتادن تاخیرهای پرهزینه‌تر - در دسامبر 2020 پخش شد.)  همچنین در حین فیلمبرداری در نروژ در یک دکل بدلکاری موتورسیکلت آتش‌سوزی رخ داد، و اختلاف نظر در مورد اینکه آیا یا نه، مک‌کواری می‌تواند یک پل 1908 در لهستان را برای یک سکانس اکشن محوری که شامل غرق شدن قطار است، منفجر کند. این صحنه در نهایت در یک مجموعه ساخته شده در یک معدن متروکه فیلمبرداری شد.

وینگ ریمز و سایمون پگ نقش‌های مربوطه خود را به عنوان تکنسین رایانه صندوق بین‌المللی پول، لوتر استیکل و بنجی دان، نماینده فنی صندوق بین‌المللی پول، دوباره ایفا خواهند کرد، در حالی که ربکا فرگوسن نیز نقش خود را بر عهده خواهد داشت. به عنوان مامور سابق MI6 ایلسا فاوست، شخصیت او در Rogue Nation و Fallout. Dead Reckoning قرار است آواز قو اتان هانت از کروز باشد، بنابراین ما همچنین شاهد بازگشت یوجین کیتریج، کارگردان سابق صندوق بین المللی پول در اولین فیلم Mission Impossible خواهیم بود. آنجلا باست - که نقش مدیر سیا Fallout را بازی می کرد - ابتدا برای بازگشت به عنوان اریکا اسلون قرارداد بسته بود، اما محدودیت های سفر COVID-19 این برنامه را خنثی کرد.

هیلی آتول در نقش گریس به بازیگران می پیوندد.بزرگ کردن / هیلی آتول به عنوان Grace.YouTube/Paramount Pictures به گروه می‌پیوندد

کروز همچنان اصرار دارد انجام بسیاری از شیرین کاری های خودش، از جمله آن صحنه بدنام موتورسیکلت که در انتهای تریلر نمایش داده شد. (ما نمی‌دانیم که او چگونه زنده می‌ماند، اما با توجه به وجود قسمت دوم، باید زنده بماند.) بازیگران همچنین شامل Hayley Atwell در نقش گریس هستند. ونسا کربی در نقش آلانا میتسوپولیس، با نام مستعار بیوه سفید، دلال اسلحه در بازار سیاه که دختر شرور "مکس" در فیلم اول است. فردریک اشمیت در نقش برادر آلانا، زولا میتسوپولیس، که به عنوان مجری او عمل می کند. و شی ویگام در نقش جاسپر بریگز.

تبلیغات

راب دیلینی، ایندیرا وارما، مارک گیتیس، کری الوز، چارلز پارنل، پوم کلمنتیف، لامپروس کالفنتزوس و گرگ تارزان دیویس نیز در نقش‌هایی ظاهر خواهند شد که هنوز تعریف نشده است. نشانه زیادی از طرح وجود ندارد، اما می توانیم فرض کنیم که Big Bad - که این بار توسط عیسی مورالس بازی می شود - نقشه ای شیطانی برای نابودی و/یا تسلط بر جهان خواهد داشت و ایتان و تیم و متحدانش در صندوق بین المللی پول با هم مبارزه خواهند کرد. مثل جهنم است که او را خنثی کنیم.

ایلسا فاوست اثر ربکا فرگوسن پس از یک حادثه ناگوار مربوط به زباله های فضایی، یک چشم قاتل به چشم می خورد.بزرگنمایی / ایلسا فاوست اثر ربکا فرگوسن پس از یک حادثه ناگوار مربوط به زباله های فضایی، یک چشم قاتل به نمایش می گذارد.YouTube/ پارامونت پیکچرز

این تریلر با یک چهره تنها سوار بر اسب در حال تاخت و تاز در یک صحرا، قبل از اینکه صحنه‌های سریعی را در سراسر جهان به نمایش بگذارد - از جمله صحنه اجباری کلوپ شبانه با بدن‌های چرخان کم‌پوش، آغاز می‌شود. تعقیب و گریز ماشین، درگیری با اسلحه، قایق سواری در ونیز، مبارزه ایتان و بیگ بد بالای قطاری با سرعت بالا، و انتشار گاز مرگبار وجود دارد - هر چیزی که از یک فیلم اکشن جاسوسی می خواهید. ما می شنویم که کیتریج از Czerny به ایتان می گوید: «روزهای مبارزه شما برای به اصطلاح خیر بزرگتر به پایان رسیده است. شما در حال مبارزه برای نجات ایده آلی هستید که وجود ندارد. هرگز این کار را نکردم." من حدس می زنم که هانت به هر حال برای آن ایده آل دست نیافتنی مبارزه خواهد کرد.

ماموریت: غیرممکن–حساب مرده قسمت اول در تاریخ 14 ژوئیه 2023 در سینماها اکران می شود. فیلمبرداری قسمت دوم در مارس آغاز شد و در حال حاضر برنامه ریزی شده است. برای انتشار در 28 ژوئن 2024.

تصویر فهرست شده توسط YouTube/Paramount Pictures

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *