کسانی که در CinemaCon ماه گذشته در لاس وگاس شرکت کردند ، با پیش نمایش ">

خبر

 • تک بورد - تریلر Matrix: Resurrections کاملاً محض است ، هم تازه و هم آشنا

  تریلر Matrix: Resurrections کاملاً محض است ، هم تازه و هم آشنا
  6 روز و 20 ساعت قبل

  "بعد از این همه سال ، برای بازگشت به جایی که همه چیز شروع شد. بازگشت به ماتریس"
  کسانی که در CinemaCon ماه گذشته در لاس وگاس شرکت کردند ، با پیش نمایش پنهانی از اولین تریلر فیلم The Matrix: Resurrections ، چهارم ، آشنا شدند. قسمتی از حق امتیاز بسیار تأثیرگذار که با اولین نمایش The Matrix در سال 1999 آغاز شد. اما تریلر برای عموم منتشر نشد - تا کنون. عنوان رستاخیز مناسب است ، زیرا به نظر می رسد

  این فیلم ژانر علمی تخیلی را دوباره تعریف کرد و یک نسل کامل از طرفداران را شکل داد-بعلاوه ، 460 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد ، چندین اسکار دریافت کرد ، و حرفه ای سالم کیانو ریوز را در استراتوسفر هالیوود فرستاد. ما هنوز در جستجوی استعاره به منظور انتخاب بین یک حقیقت ناراحت کننده ، تغییر دهنده زندگی یا یک جهل خوشبخت ، به مصرف "قرص قرمز" اشاره می کنیم. چه کسی می تواند گفته های ریوز را که شایسته الگوهای رفتاری است ("اوه!" یا "من کونگ فو می دانم") یا عینک آفتابی افسانه ای لورنس فیشبرن را به عنوان مورفئوس فراموش کند؟ این همچنین فیلمی است که به ما "زمان گلوله" داد: جلوه ای ویژه - که برای صحنه پشت بام استفاده می شود ، جایی که نئو (ریوز) از گلوله های شلیک شده توسط یکی از عوامل ماتریکس فرار می کند - در این عکس در حالی که دوربین به نظر می رسد در حرکت آهسته پیشرفت می کند. با سرعتی عادی در صحنه حرکت کنید.

  ویلیام گیبسون ، نویسنده سایبرپانک ، The Matrix را "لذت بی گناهی دانست که مدتهاست آن را احساس نکرده بودم" ، و از Neo به عنوان مورد علاقه خود در تمام دوران نام برد. قهرمان اکشن علمی تخیلی نویسندگان/کارگردانان لیلی و لانا واچوفسکی موفقیت فیلم را با دو دنباله ، The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions ، هر دو در سال 2003 اکران کردند. Reloaded یک فروش گیشه بود و 739 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد - اما موفق ترین فیلم سه گانه ، هر چند پایان cliffhanger مورد انتقاد قرار گرفت. انقلاب ها 427 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آوردند و به عنوان نتیجه ای ناخوشایند از حماسه مورد انتقاد قرار گرفت. این حق امتیاز همچنین شامل مجموعه ای از فیلم های کوتاه متحرک ، کمیک و بازی های ویدئویی است.

  تبلیغات

  Wachowkis در اصل قصد نداشت پس از انقلاب فیلم ماتریکس دیگری بسازد ، اما شایعات در مورد چهارمین فیلم احتمالی در حال پیچیدن است. از سال 2012. لیلی واچوفسکی در مصاحبه ای در سال 2015 تا آنجا پیش رفت که این چشم انداز را "ایده ای بسیار دفع کننده در این زمان" نامید - انتقادی تند از ترجیح هالیوود برای دنباله ها ، راه اندازی مجدد و اقتباس ها. با این وجود ، برادران وارنر به طور رسمی چهارمین فیلم خود را در آگوست 2019 اعلام کرد. لانا واچوفسکی برای کارگردانی و نویسندگی فیلم با دیویس دیچل نویسنده (اطلس ابر) و الکساندر همون (Sense8) قرارداد امضا کردند. لیلی واچوفسکی به این پروژه برکت داد ، اما از مشارکت در آن خودداری کرد ، تا حدی به این دلیل که او مشغول کار در حال پیشرفت Showtime بود.

  ریوز و ماس به ترتیب نقش خود را در نقش Neo و Trinity بازی خواهند کرد. سه بازیگر نقش خود را در Reloaded و Revolutions بازی خواهند کرد: جادا پینکت اسمیت در نقش نیوب ، کاپیتان لوگوها. لامبرت ویلسون در نقش Merovingian ، یک برنامه ماتریس سرکش با دستور کار خود. و دانیل برنهارت در نقش مامور جانسون. ما همچنین تعدادی از بازیگران جدید را دریافت می کنیم: یحیی عبدالمطین سوم (در حال روشن شدن گیشه در کندیمن) ، نیل پاتریک هریس ، جسیکا هنویک ، جاناتان گروف ، توبی اونومر ، مکس ریملت ، ارندیرا ایبارا ، پریانکا چوپرا ، اندرو کالدول ، برایان جی اسمیت ، الن هولمن و کریستینا ریچی.

  روز سه شنبه ، برادران وارنر یک پوستر تیزر منتشر کرد و از طرفداران خواست به وب سایت WhatisTheMatrix.com مراجعه کنند. کسانی که به یاد می آورند اولین فیلم در سال 1999 چه زمانی اکران شد ، آن را به عنوان سایت اصلی بازاریابی می شناسند. این به روز رسانی شده است تا به کاربران اجازه دهد روی قرص آبی یا قرص قرمز کلیک کنند ، پس از آن به یکی از 180،000 نسخه از یک تیزر کوتاه پاداش داده می شود - نگاه کوتاهی از فیلم قبل از تریلر امروز. (شما می توانید نمونه ای را در اینجا مشاهده کنید.)

  تریلر با صحبت کردن توماس/نئو با روانپزشک باز می شود ، که توسط هریس در کمال شگفت انگیز اجرا شده است. توماس با دیدن یک گربه سیاه ("دژاوو") در مطب روانپزشک تحریک شده است. هریس می گوید: "ما از این کلمه در اینجا استفاده نمی کنیم." (ما مجموعه ای سریع از تصاویر را که جنبه های ماتریکس را در هنگام انجام کار نشان می دهد ، دریافت می کنیم.) سپس یادداشت های غیرقابل انکار هواپیمای جفرسون "خرگوش سفید" شروع به کار می کند و ما دنیای جدیدی را می بینیم که ماتریکس به عنوان زندان بشریت ایجاد کرده است. این یک مورد کاملاً باورپذیر است ، جایی که نئو روزانه دو قرص آبی مصرف می کند (یکی فرض می کند "خلق و خوی خود را تنظیم می کند") و همه به آیفون و تبلت های خود چسبیده اند - هر کاری که برای آرام نگه داشتن توده ها لازم است. تثلیث نیز وجود دارد ، اما وقتی نئو با او ملاقات می کند ، این دو فقط احساس مبهم ملاقات قبلی را احساس می کنند.

  تبلیغات

  سپس یک کارمند کتابفروشی با چشمک زدن به او نسخه ای از آلیس در سرزمین عجایب را می دهد و او "خرگوش سفید" را دوباره از سوراخ خرگوش دنبال می کند - یا بهتر بگوییم ، نئو به معنای واقعی کلمه از طریق شیشه ای که به عنوان درگاهی به جایی دیگر عمل می کند ، عبور می کند. این فیلم به وضوح به کل "سرزمین عجایب" آنها متمایل است ، و ما از این بابت خوب هستیم. ما می بینیم که نسخه جدید Morpheus (عبدالمتین III) به Neo یک قرص قرمز ارائه می دهد: "زمان پرواز".

  این زمانی است که همه چیز برای Neo جالب می شود. مورفئوس به Neo می گوید: "تنها چیزی که برای شما اهمیت دارد هنوز اینجاست." "می دانم به همین دلیل است که شما هنوز در حال مبارزه هستید و چرا هرگز تسلیم نمی شوید." او نئو را مجبور می کند آن قدرت نهفته طولانی را برای دستکاری ماتریس آزاد کند.

  عوامل وجود دارند. انفجار ؛ صحنه های مبارزه با زمان پیچیده و ناقض جاذبه ؛ و یک شات از نئو که جلوی تگرگ گلوله را می گیرد. آخرین عکس مربوط به Merovingian ویلسون است. او می گوید: "بعد از این همه سال ، بازگشت به جایی که همه چیز شروع شد." "بازگشت به ماتریس." احساسات ما دقیقاً.

  The Matrix Resurrections در 22 دسامبر 2021 در سینماها اکران می شود و همزمان به مدت یک ماه برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود.

  تریلر رسمی فیلم The Matrix: Revolutions .

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/برادران وارنر

خبرهای دیگر از بازی