جزئیات طرح تا به امروز برای Eternals ، فیلم آینده مارول بر اساس مجموعه کمیک بوک">

خبر

 • تک بورد - تریلر Final Eternals 3 دقیقه کامل (عمدتا) فیلم جدید به ما می دهد

  تریلر Final Eternals 3 دقیقه کامل (عمدتا) فیلم جدید به ما می دهد
  8 روز و 19 ساعت قبل

  "پایان جهان اینگونه به نظر می رسد. حداقل ما صندلی های ردیف جلو داریم."
  جزئیات طرح تا به امروز برای Eternals ، فیلم آینده مارول بر اساس مجموعه کمیک بوک با همین نام که توسط جک کربی در سال 1976. ما در حال حاضر تریلر نهایی را داریم ، و این یک بازی دلهره آور است: تقریباً سه دقیقه کامل فیلم عمدتاً جدید ، در نمایشگاه سنگین و تصاویر قابل توجه CVI سنگین مارول به دلیل آن شناخته شده است. تریلر همچنین به

  همانطور که قبلاً نوشتم ، داستان داستانی کمیک از آسمانیان بیگانه ای صحبت می کند که میلیون ها سال پیش از زمین دیدن کردند و دو نژاد متفاوت - ابدی ها و منحرفین - را با آزمایش های ژنتیکی ایجاد کردند. این آزمایشها همچنین باعث ظهور نادر جهش در برخی از انسانها شده و به آنها قدرت فوق العاده ای می بخشد. ابدی ها از نسل بشر در برابر انحرافات محافظت می کنند و دو نژاد درگیر خشونت های مکرر می شوند. جاودانگی و قدرت جاویدان از انرژی کیهانی و توانایی آنها در هدایت آن ناشی می شود. یک سری کمیک جدید Eternals در ژانویه سال جاری راه اندازی شد که توسط Kieron Gillen با هنرنمایی Esad Ribić نوشته شده است.

  خواندن بیشتر

  ما اولین نگاه خوب خود را به Eternals انجام دادیم ، در حالی که تیزر بازی Marvel منتشر می شود

  ما می دانیم که فیلم بعد از وقایع Avengers: Endgame اتفاق می افتد و یک تراژدی غیر منتظره مجبور می شود جاویدان از مخفی شدن برای پیوستن به نیروها با انسان ها برای مبارزه با دشمن قدیمی خود ، منحرفان ، خارج شده اند. یک تیزر گسترده در ماه مه منتشر شد و روی جلد عزادار "پایان جهان" تنظیم شد. این تیزر اطلاعات زیادی از نظر طرح ارائه نمی داد ، اما در طول قرن ها نیم نگاهی به شخصیت های اصلی ما داشت.

  تبلیغات

  بازیگران آنجلینا جولی در نقش تنا ، رزمنده ای سرسخت که می تواند سلاح های مد از انرژی کیهانی ؛ دان لی در نقش گیلگمش ، یکی از قدیمی ترین و قوی ترین جاودانان ؛ سلما هایک در نقش آژاک ، که دارای قدرت درمانی است. برایان تایری هنری در نقش Phastos ، مخترعی که همچنین اولین ابرقهرمان همجنسگرا در MCU است. و ریچارد مدن در نقش ایکاریس ، که می تواند پرواز کند ، پرتوهای انرژی کیهانی را از چشمان خود شلیک می کند و دارای قدرت فوق العاده ای است. ایکاریس قرن ها با سرسی گما چان رابطه عاشقانه ای دارد ، اما او با دان ویتمن (کیت هرینگتون) ، یک جنگجوی انسانی با شمشیر عرفانی ، رابطه دارد. (همه جوک های "شما هیچ چیز نمی دانید ، دان ویتمن" را مشاهده کنید.)

  همچنین کومایل نانجیانی در نقش کینگو وجود دارد که می تواند پرتابه های انرژی زا را از دستان خود شلیک کند. لورن ریدلوف در نقش مککاری ، اولین ابرقهرمان ناشنوا در MCU ؛ لیز مک هیو در نقش اسپریت ، که می تواند توهم را مطرح کند و در نقش یک دختر 12 ساله ظاهر می شود. و بری کیوگان در نقش درویگ ، که می تواند ذهن ها را کنترل کند. بازیگران مکمل عبارتند از Haaz Sleiman ، معمار با Phastos (آنها همچنین یک فرزند دارند) و Ozer Ercan به عنوان یک قاچاقچی. از یک مزرعه روستایی وظیفه او این است که شرح اولیه روایت را ارائه دهد. او به ایکاریس می گوید: "پنج سال پیش ، ثانوس بیش از نیمی از جمعیت جهان را از بین برد." "بسیاری از مردم روی این کره خاکی همه را با یک ضربه کوچک به عقب آوردند. بازگشت ناگهانی جمعیت ، انرژی لازم را برای شروع ظهور فراهم کرد." ما شاهد انفجار قدرتمندی از انرژی آسمانی هستیم و چیزی با نیروی برخورد شهاب سنگ به زمین می افتد ، زیرا ایکاریس می پرسد چقدر زمان دارند. پاسخ: هفت روز.

  بعد از آن نوبت چان به عنوان سرسی است که صدای مفصل را به نفع دان (و ما) ارائه دهد. او توضیح می دهد: "ما ابدی هستیم." "ما 7000 سال پیش به اینجا آمده ایم تا از انسان ها در برابر انحرافات محافظت کنیم." دان ، سوالی را که همه ما برایش سال کرده ایم می پرسد: زمانی که انتقام جویان و متحدانشان در حال مبارزه با تانوس بودند ، جاودانه ها کجا بودند - به جز "همه چیز وحشتناک دیگر در طول تاریخ؟" او پاسخ می دهد که دستورالعمل آنها این بود که در درگیری های انسانی دخالت نکنند "مگر اینکه Deviants درگیر باشد." این یک پاسخ نسبتاً نامطلوب است که س obviousال بدیهی دیگری را مطرح می کند: چه کسی این دستورالعمل ها را داده است؟ با یک ظاهر برجسته انسان نمای قرمز رنگ-شاید سر آسمانی؟

  تبلیغات

  با ظهور ظهور ، زمان آن رسیده است که ابدی ها مانند انتقام جویان رفتار کنند و در حال حاضر جمع شوند ، حتی اگر برخی از آنها آنها قرن ها ملاقات نکرده اند آنها گیلگمش و تنا را در حال آموزش مقدماتی می بینند ، در حالی که چند عکس عالی از تنا در اختیار داشتن سلاح فوق العاده ای برای تغییر شکل انرژی کیهانی است. فوران آتشفشانی وجود دارد ، نبرد با هیولایی که از دریا بیرون می آید و گاه گاه طنز. ("شما می دانید چه چیزی هرگز سیاره را نجات نداده است؟ طعنه شما ،" فاستوس عصبانی به دروئیگ پشیمان نمی گوید)

  دیری نگذشت که تنا خود را در مواجهه با ژنرال منحرفی به نام کرو می بیند. تینا به او می گوید: "ما از روزی که وارد شدیم این افراد را دوست داشتیم." "وقتی چیزی را دوست دارید ، از آن محافظت می کنید." کرو پاسخ می دهد ، "شما نمی توانید از هیچ یک از آنها محافظت کنید." و البته ، ما آخرین صحنه طنز را برای روشن شدن حال و روز آخرالزمانی به دست می آوریم ، زیرا ایکاریس به طور تصادفی یک میز را از مجموعه پاییزی Ikea جدا می کند و فرض می کند که باید از ویبرانیوم یا چیزهای دیگر ساخته شده باشد. 5 ، 2021. با توجه به گسترش سریع نوع دلتا ، توصیه می کنیم فقط در صورتی که کاملاً واکسینه شده اید و در طول فیلم از ماسک استفاده کرده اید ، در سینماها دیدن کنید.

  تریلر نهایی استودیو مارول " جاودانه.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/Marvel Studios

خبرهای دیگر از بازی