تریلر Back 4 Blood سازگاری با DLSS ، تاریخ انتشار و بتا باز را نشان می دهد

Turtle Game Rock Studios به تازگی یک تریلر جدید از Back 4 Blood ، یک شوتر Co-op / PvP را که در آن بازیکنان با انبوهی از زامبی ها مانند Left 4 Dead می جنگند ، انداخته اند. تریلر جدید بر روی نسخه PC متمرکز است ، پشتیبانی آینده از DLSS را در پانل گزینه های گرافیکی نشان می دهد ، در حالی که تاریخ انتشار بازی و جزئیات بتا را نیز نشان می دهد.

آخرین تریلر Back 4 Blood تصاویر جدیدی از گیم پلی رایانه های شخصی را نشان می دهد که گروه بازیگران شخصیت های نابود کننده گروه های زامبی و هیولا را با زرادخانه اسلحه به نمایش می گذارد. در این تریلر برخی از ویژگی های خاص نسخه PC نیز ذکر شده است ، از جمله نرخ فریم غیرقابل کنترل ، سازگاری Nvidia DLSS ، پشتیبانی فوق کشیده و پشتیبانی از چند مانیتور ، مجموعه گسترده ای از گزینه های گرافیکی و بازی متقابل.

Back 4 Blood و Left 4 Dead ، بسیاری از طرفداران از آن به عنوان Left 4 Dead 3 یاد می کنند. این بازی توسط همان استودیوی پشت Left 4 Dead ساخته شده است ، اگرچه سازنده توضیح داده است که این Left 4 Dead نیست 3 ، به عنوان "خون IP کاملاً جدید و اصلی ماست. "

https://techbord.com تریلر Back 4 Blood سازگاری با DLSS ، تاریخ انتشار و بتا باز را نشان می دهد

برای کسانی که علاقه مند به پیش سفارش Back 4 Blood هستند ، می توانید به وب سایت رسمی مراجعه کنید. تمام پیش خریدها شامل بسته پوستی اسلحه Fort Hope Elite است. شما می توانید نسخه استاندارد را که متشکل از بازی پایه است یا نسخه لوکس را انتخاب کنید ، شامل بازی پایه ، دسترسی زودهنگام 4 روزه و گذراندن فصل سالانه. همچنین یک نسخه اختصاصی آنلاین اختصاصی Ultimate Edition وجود دارد که بسته پوستی 4 کاراکتری Battle Hardened و چند مورد اضافی را در بازی اضافه می کند.

از آنجا که این روزها به سختی پیش سفارش توصیه می شود ، شما هم کسانی که علاقه مند هستند و می خواهند نسخه اولیه خود را امتحان کنند ، بتا باز از 12 تا 16 آگوست اجرا می شود. پیش سفارشات شامل بتا باز دسترسی زودرس از 5 آگوست است. کاربران همچنین می توانند برای فرصتی برای ورود به بتا باز دسترسی اولیه ثبت نام کنند. Back 4 Blood قرار است 12 اکتبر برای Xbox One ، Xbox Series X | S ، PlayStation 4 ، PlayStation 5 و PC منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.