خبر

 • تک بورد - تریلر فینچ با دقت طراحی شده است تا تمام دکمه های گرم و فازی مناسب را فشار دهد

  تریلر فینچ با دقت طراحی شده است تا تمام دکمه های گرم و فازی مناسب را فشار دهد
  5 روز و 5 ساعت قبل

  این فیلم به کارگردانی میگوئل ساپوچنیک ، ترکیبی از Castaway ، Wall-E و Chappie به نظر می رسد. شعله های خورشیدی ، سپس به همراه سگ و ربات مورد اعتماد خود به کوه نوردی می روند. این خیلی تام هنکس است ، امیری؟ بله ، این یک فیلم واقعی است ، نه یک مزاحمت. بر اساس تریلر-که به دقت برای فشار دادن تمام دکمه های احساسی لازم طراحی شده است-فیلم شبیه ترکیب عجیبی از Castaway ، Wall-E و Chappie به نظر می رسد. در دس

  این عنوان زمانی که فیلم در ابتدا در سال 2017 معرفی شد BIOS بود. همه گیری جهانی اکران برنامه ریزی شده در سال 2020 را به طور نامحدود به تعویق انداخت و Universal Pictures در نهایت حقوق Apple TV را فروخت ، که عنوان را به Finch تغییر داد. دلایلی برای خوش بینی محتاطانه وجود دارد. این فیلم توسط میگوئل ساپوچنیک ، مغز متفکر چندین قسمت بزرگ و محور نبرد بازی تاج و تخت ، از جمله "خانه سخت" ، "نبرد حرامزاده ها" ، "شب طولانی" و بسیار بحث برانگیز (به دلیل چرخش پاشنه شخصیت مورد علاقه) "The Bells". فیلمنامه ویژه کریگ لاک و ایوور پاول "لیست سیاه" 2017 را از فیلمنامه های مورد علاقه تولید نشده تشکیل داد. و شما دوست داشتنی ترین افراد جهان (هنکس) را در نقش اصلی دارید.

  در خلاصه داستان رسمی:

  تام هنکس در نقش فینچ ، مهندس رباتیک و یکی از تعداد کمی از بازماندگان یک رویداد خورشیدی فاجعه بار که جهان را به یک متروک تبدیل کرده است. اما فینچ ، که یک دهه است در یک پناهگاه زیرزمینی زندگی می کند ، دنیایی برای خود ساخته است که با سگش ، گودیر ، مشترک است. او یک روبات با بازی کلب لندری جونز می سازد تا زمانی که دیگر نمی تواند بر گودیر نظارت کند. در حالی که این سه گانه سفری خطرناک را در غرب متروک آمریکا آغاز می کنند ، فینچ تلاش می کند تا به خلاقیت خود که خود را جف نامیده است شادی و تعجب از زنده بودن را نشان دهد. سفر جاده ای آنها هم با چالش و هم با طنز همراه است ، زیرا کنار آمدن جف و گودیر با فنچ به همان اندازه دشوار است که او بتواند خطرات دنیای جدید را مدیریت کند.

  ما می شنویم که فنچ در صدایی که نشان می دهد چقدر سریع جهان به یک جهنم جهنمی غیرقابل پذیر تبدیل شده است: "خداحافظ محصول و غذا ، خداحافظ همه چیز." ما می بینیم که او به پناهگاه زیرزمینی خود عقب نشینی می کند و با گودیر دوست می شود ، که به وضوح یک Boi بسیار خوب است (و یک همراه بسیار پر جنب و جوش تر از ویلسون در والیبال در Castaway). وقتی فنچ موفق می شود رباتی بسازد که مأموریت خود را به وضوح بیان کند ، خوشحال می شود: "ربات باید از سگ محافظت کند." اما هنگامی که طوفانی در حال نزدیک شدن است و منطقه اطراف آنها را نابود می کند ، این سه نفر با امید به رسیدن به کوهها ، جایی که ظاهراً آنها در امان خواهند بود - یا به همان اندازه که در شرایط موجود می توانند در امان باشند ، راهی جاده فوق الذکر می شوند. حداقل روی چند لحظه دلخراش حساب کنید تا قبل از اتمام بازی در رشته های قلب ما بازی کنند.

  تبلیغات

  این تریلر همچنین به بازماندگان انسانی دیگر ، احتمالاً خصمانه ، "مخفی شدن در سایه" اشاره می کند. به نظر می رسد لیست بازیگران محدود این را تأیید می کند: سمیرا وایلی نقش یک بازمانده به نام ویور را بازی می کند ، در حالی که لورا هریر و اسکیت اولریش به ترتیب شخصیت هایی به نام های لیندا و سم را بازی می کنند.

  پیش نمایش رسمی Apple TV +'s Finch.

  فهرست بندی تصویر توسط Apple TV+

خبرهای دیگر از بازی