خبر

 • تک بورد - تریلر راه اندازی مجدد Resident Evil به نظر می رسد بازگشتی خوش آمدید به ریشه های بازی

  تریلر راه اندازی مجدد Resident Evil به نظر می رسد بازگشتی خوش آمدید به ریشه های بازی
  11 روز و 2 ساعت قبل

  کارگردان یوهانس روبرتز می خواست لحن تیره و جنبه های ترسناک بازی ها را برانگیزد.
  هنگامی که اولین بازی Resident Evil در سال 1998 آغاز شد ، این یک موفقیت تجاری و بحرانی فوری بود و چندین بازی دنباله دار ، کمیک ، رمان و بسیار پردرآمد ایجاد کرد. حق امتیاز فیلم به کارگردانی Paul WS اندرسون و بازی میلا جووویچ. اما آن فیلمها تنها بر اساس بازیها ساخته شده بودند و چند شخصیت اصلی و مفهوم اصلی را حفظ کرده

  (برخی از اسپویل های دو بازی اول در حق رای دادن در زیر ، اما هیچ چیز فاش نمی کند.)

  ششمین و آخرین فیلم از سری اندرسون به تازگی منتشر شد ، در سال 2016. اما حق امتیاز بسیار زیادی به دست آورد ، بنابراین طبیعتاً یک راه اندازی مجدد کامل در اوایل سال 2017 در دست اجرا بود و یوهانس روبرتز (47 متر پایین) در راس آن بود.

  اگرچه او از طرفداران حق رای دادن قبلی ، روبرتز در سال جاری به IGN گفت که می خواهد لحن بسیار متفاوتی را به فیلم خود وارد کند. او می خواست به بازی های رزیدنت اویل و رزیدنت اویل 2 نزدیک شود - حتی در همان بازی اول از زوایای ثابت همان قصر اسپنسر استفاده می کرد. او گفت: "چیزی که من در بازی ها دوست داشتم این بود که آنها فقط ترسناک بودند و این چیزی است که من می خواستم ، آن فضا. باران مداوم می بارد ، تاریک است ، ترسناک است ، راکون سیتی یک شخصیت پوسیده است." "می خواستم آن را با جنبه های سرگرم کننده ، به ویژه با سبک روایی بازی اول ترکیب کنم."

  اولین بازی Resident Evil در ژوئیه 1998 ، به عنوان شهر خیالی مرکز غربی راکون سیتی از مجموعه ای از قتل های وحشیانه سرگردان است. تیم STARS یک واحد بتا را ارسال می کند اما به زودی ارتباط خود را با آنها قطع می کند ، سپس تیم آلفا خود را برای تحقیق می فرستد. با حمله سگ های زامبی ، آنها به عمارت متروکه اسپنسر پناه می برند - با این تفاوت که واقعاً رها نشده است. همه انواع زامبی ها و هیولاهای جهش یافته-نتیجه آزمایشات عجیب و غریب توسط شرکت آمبرلا با استفاده از یک عامل بیولوژیکی به نام T-Virus-در عمارت و حومه آن پرسه می زنند.

  تبلیغات

  بازیکنان می توانند نقش عوامل STARS را انتخاب کنند کریس ردفیلد یا جیل ولنتاین ، و آنها باید اسناد حاوی سرنخ های مفید را بیابند و معماهای مختلف را حل کنند تا بفهمند چه اتفاقی افتاده است. و البته ، نبردهای زیادی علیه هیولاها وجود دارد ، از جمله یک فوق سرباز بزرگ انسان نما به نام مستبد.

  رزیدنت اویل 2 در سپتامبر 1998 ، دو ماه پس از وقایع قبلی خود ، اتفاق می افتد. در اینجا ، شخصیت های اصلی عبارتند از کلر ردفیلد (خواهر کریس) و افسر پلیس تازه کار لئون اس کندی ، که باید از شهر خارج شوند ، جایی که توسط زامبی ها غرق شده است. آنها باید با ستمگر مبارزه کنند ، که در جستجوی عامل بیولوژیکی جهش یافته دیگری به نام G-Virus است. (آیا این دانشمندان دیوانه در شرکت Umbrella Corporation هرگز یاد خواهند گرفت؟) آنها همچنین باید برای ایجاد واکسنی برای ویروس G رقابت کنند ، که می تواند روند جهش در بدن انسان را متوقف کند.

  30 را به خاطر دارید شب سپتامبر؟

  تریلر Resident Evil: Welcome to Raccoon City با علامت خوش آمد گویی به Raccoon City و تاریخ: 30 سپتامبر 1998 باز می شود. این ما را کاملاً در بازه زمانی Resident Evil 2 قرار می دهد. به نظر می رسد رابرتز وفادار به گفته خود نه تنها ظاهر و احساس بازی را به فیلم خود بلکه بیشتر شخصیت ها و چندین نقطه طرح نیز آورده است. بازیگران شامل کلر و کریس ردفیلد (به ترتیب Kaya Scodelario و Robbie Amell) ، Jill Valentine (Hannah John-Kamen) و Leon Kennedy (Avan Jogia) هستند که برای کشف حقیقت درباره Umbrella Corporation و Spencer Mansion با یکدیگر همکاری می کنند- و البته ، مبارزه با هیولاهای جهش یافته و امیدوارم جهان را نجات دهید. او در رزیدنت اویل 2) دونال لوگو نقش برایان آیرونس رئیس پلیس فاسد راکون را بازی می کند ، لیلی گای نقش جاسوس مرموز آدا وونگ ، تام هاپر و چاد روک را در نقش اعضای تیم STARS آلبرت وسکر و ریچارد آیکن بازی می کند و مارینا مازپا نقش لیزا ترور را بازی می کند ، سوژه ناگوار یکی از پیچ خورده های بیرکین آزمایش. و البته ، ما همه زامبی ها ، سگهای جهش یافته وحشی و هیولاهای بدشکلی را پیدا می کنیم که هر طرفداری از بازی های اصلی می تواند امیدوار باشد.

  Resident Evil: Welcome to Raccoon City در 24 نوامبر به طور انحصاری در سینماها اکران می شود ، 2021. توصیه می کنیم فقط فیلم هایی را تماشا کنید که در سینماها کاملاً واکسینه شده اند و در طول مدت نمایش از ماسک استفاده کرده اید.

  فهرست بندی تصویر توسط Sony Pictures

خبرهای دیگر از بازی